Rüyada “Rüyada Şişe Görmek” Görmek

Rüyada Şişe Görmek

Rüyada Şişe görmek, ünlü rüya alimi İmam Nablusi (r.a) demiştir ki; sevinç ve mutluluğa güzel günlere rivayet eder. Rüyada şişe görmek gören kişinin mal ve mülk sahibi olacağına işaret etmektedir. Rüyada görülen şişe, Hayırlı ve güzel rüya olarak rivayet edilmiştir.

Rüyada Şişe Görmek İslami Anlamı

Rüyada Şişe görmek, İslamiyete göre aile içerisinde huzursuzluğun kaybolacağına yeni ve güzel günlerin yakın zaman da geleceği şeklinde yorumlanmaktadır. Rüyada şişe görmek hayırlı eş ile tabir edilir. İş hayatında elde edilecek başarı ve kıskanılacak güzel bir yaşam şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Cam Şişe Görmek

Rüyada cam şişe görmek yaşanılacak olan güzel günlere rivayet eder. Kısa sürede işlerin yoluna gireceğine, iş yerin de yaşanılan huzur ortamına, işini severek yapmaya yorumlanmaktadır. Rüyasında cam şişe gören kişi seveceği işten kazanacağı hayırlı para, mal, mülk, yeni bir ev ve ya iş hayatında ilerlemek ile tabir edilir.

Rüyada Yeşil Cam Şişe Görmek

Rüyada yeşil cam şişe görmek var olan sıkıntı ve borçların azalacağına yaşanılacak olan güzel günlere rivayet etmektedir. İmam Nablusi (r.a) demiştir ki; her kim rüyasında yeşil cam şişe görürse aniden gelecek olan parayla borçlarını kapatır ve rahata erişir.

Rüyada Kırık Cam Şişe Görmek

Rüyada cam şişe görmek nasıl güzel ve hayırlı günleri temsil ediyorsa kırık cam şişe görmekte yaşanılacak olan kötü ve zor günlerin başlangıcı şeklinde yorumlanır. Rüyada kırık cam şişe gören kişi muradına erişemez. Sağlıklı günler geride kalır kendisi ya da sevdiği kişi için hastalık başından eksik olmaz.

Rüyada Plastik Şişe Görmek

Rüyada plastik şişe görmek hayalperest kişi şeklinde yorumlanmaktadır. Kişi elinde bulunan imkanları iyi kullanamayacağı şeklinde tabir edilmektedir. Rüyasında plastik şişe gören kimse gerçekle alakası olmayan hayal dünyasında yaşıyor anlamına gelmektedir.

Rüyada Şişeden Su içmek

Rüyada şişeden su içtiğini gören kimse her mana da dünya malına doyacağı ve elini ayağını çekeceği şeklinde yorumlanmaktadır. İç dünyaya yönelme, manevi değerler üzerinde yoğunlaşmayı temsil etmektedir.

Rüyada Şişeden Süt İçmek

Rüyada şişeden süt içtiğini gören kimse için ünlü rüya alimi İmam Nablusi (r.a) demiştir ki; refah, huzurlu, bol kazançlı günlerin kapınızda olduğunu rivayet etmektedir. Rüyasında şişeden süt içen kimse kısa zaman da zengin olur.

Rüyada Şişe Kapağı Görmek

Rüyada şişe kapağı görmek sizi kıskanan ve kötü düşünen düşman şeklinde yorumlanmıştır.

Rüyada Soda Şişesi Görmek

Rüyada soda şişesi görmek sevinçli bir haber alacağınıza ve haber sonrasında hayatınız da yaşayacağınız değişimler şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Şişe Toplamak

Rüyada şişe topladığını gören kimse yakın zaman içerisin de hayatı ile alakalı radikal kararlar alacağına ve hayatını düzene sokmak adına girişimlerde bulunacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Rüyasında şişe topladığını gören kişi iş hayatında değişimler yapar ve yeni bir iş hayatına mensup olur.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani