Rüyada “Rüyada Sırt Görmek” Görmek

Rüyada Sırt Görmek

Rüyada Sırt görmek, destek olmaya ve destek vermeye işaret eder. Rüyada sırt gören kimse, sıkı dostlukların kurulacağına delalet eder. Rüyada sırt görmek, dostlukların kötü günlerde belli olacağına yorumlanır. Rüyada sırt görmek, sahici, kalıcı ve gerçek dostlukların kurulacağına yorumlanır. Rüyada görülen sırt, eş, dost ve akraba ziyaretlerine gidileceğine yorumlanır.

Rüyada Sırt Görmek İslami Anlamı

Büyük İslam âlimlerinden Kirmani (r.a) bu rüya ile ilgili şöyle demiştir; bu rüyayı gören kişiler, arkadaşları tarafından güzellikleri görecek, güzel haberler alacak, hayırlara vesile olacak güzel işlere imza atacaklardır. Rüyada sırt görmek, ziyaretlerde yatılı kalınacağına, neşeli ve keyifli anların yaşanacağına tabir edilir.

Rüyada Sırt Çevirmek

Rüyada sırt çevirmek, gerçek anlamına çok yakın bir şekilde başkaları tarafından sırt çevrileceğine, düşmanlar kazanılacağına, husumet, kin, anlaşmazlık ve nefret yaşanacağına, bu durumların yaşandığı kişilerin yeni tanışılan kişiler ya da akrabalardan kişiler olacağına işaret eden bir durumdur.

Rüyada Sırt Sıvazlamak

Rüyada sırt sıvazlamak, huzursuzlukların ve tartışmaların biteceğine, ahrette rahat edilebilmesi için hayırlı işlerin yapılmasına ağırlık verileceğine, hayırlı dualar ve temenniler alınacağına, aklın vatanında kalıp kendini tam olarak işe verememeye, başarısızlıkların kısa süreceğine ve kısa sürede vatan hasretinin yolu tutulacağına, ruhsal ve bedensel iyileşme sağlanacağına, kötülük ve sıkıntıların kovulacağına yorulan bir durumdur.

Rüyada Sırt Kaşımak

Rüyada sırt kaşımak, ağır hastalıklar ile uğraşılacağını, eş ile ilgili bazı problemlerin çıkacağına ve bu problemlerin büyük tartışmaları doğuracağını, kazancın sabit kalacağını, tutulan yolların hayırlı yollar olacağını, iş yaşamında bazı yenilgilerin yaşanacağını, kendini çekemeyen insanların da bundan büyük keyif duyacağını gösterir.

Rüyada Sırt Yıkamak

Rüyada sırt yıkamak, rahata kavuşulacağını, hayatın yükünden kurtulunacağını, hastalıkların ve korkuların son bulacağını, ayrıca mutlu bir yaşama kavuşulacağını, yaşanan anlaşmazlıkların son bulacağını, akraba ve arkadaşların desteklerinin artacağını müjdeleyen bir durumdur.

Rüyada Sırt Kılı Görmek

Rüyada sırt kılı görmek, bolluk ve bereket yaşanacağına, ticari hayatta istikrar sağlanacağına ve bu sayede kazançların çok hızlı bir şekilde aratacağına, varlık ve zenginlik içinde huzurlu bir hayat sürüleceğine, yoksulluk nedeni ile çekilen sıkıntıların bir daha gelmemek üzere defedileceğine tabir edilir.

Rüyada Sırt Çantası Görmek

Rüyada sırt çantası görmek, daha kararlı ve kendinden emin kararlar verileceğini, başarının artacağını, başarıya gidilen yolda sağlam adımları atılması gerektiğini ve bu sayede yüksek mevkilere gelineceğini, uzun süre hayal kırıklığı yaşanmayacağını alamet eder.

Rüyada Sırt Üstü Yatmak

Rüyada sırt üstü yatmak, ayakta alkışlanacak ve çok beğenilecek işler yapılmasına, bu durumun iş ve aile hayatına yansıması sonucu aile fertleriyle arada olan buzların eriyeceğine ve bu durumun keyfinin uzun zaman çıkarılacağına yorulur.

Rüyada Sırt Üstü Yüzmek

Rüyada sırt üstü yüzmek, içten, açık gönüllü ve samimi olunduğuna delalettir. Kalp kırmak nedeniyle üzüntü yaşanacağına, yaşanan kalp kırıklıklarının çok uzun sürmeyeceğine, eski güzel dostlukların tekrar kurulacağına ve bu kişiler ile uzun yola çıkılacağına yorulur.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani