Rüyada “Rüyada Sirke Görmek” Görmek

Rüyada Sirke Görmek

Rüyada sirke görmek, keyfin kaçması, tatsız durumlar yaşanması, çeşitli nedenlere bağlı olarak bazı güç durumlar ile karşılaşılması olarak tabir edilmektedir. Rüyada sirke sürmek, bu rüyanın sahibi bir yanlış anlaşılmanın sonucunda gereksiz biçimde keyifsiz şeyler yaşayabilir. Rüyada sirke vermek, çok basit ve boş konular yüzünden yaşanacak tartışmaları da temsil eden rüyada sirke görmek, aynı zamanda hile ile elde edilecek olan bir mala veya paraya da delalet etmektedir.

Rüyada Sirke Görmek İslami Anlamı

İmam Nablusi (r.a) demiştir ki; bir kimse rüyasında sirke ile ekmek yemiş ise, bu kimseye büyük bir takva erişir. Uzun ömre ve berekete de işaret eden bu rüya, küçük bir oyun ile kazanılacak mala da delalet etmektedir. Bu rüyayı gören kimse hapis cezası almış ise, bu cezadan kurtulur.

Eğer bu kimsenin bazı sıkıntıları varsa, bu sıkıntıları kısa zamanda atlatır. Aynı rüya için İbni Sirin (r.a) şöyle buyuruyor; rüyada sirke görmek, helal yollardan elde edilecek olan para ve mala delalettir. Bir kimse rüyasında sirkeyi içtiğini görmüş ise, bu onun ailesi ile yapacağı bir münakaşayı da göstermektedir.

Rüyada Sirke İle Yıkanmak

Rüyada sirke ile yıkanmak, arınmayı temsil eder. Bu arınma, günahlardan arınmayı temsil ettiği gibi aynı zamanda kişinin borçlarından, maddi yüklerinden ve kendisine dert olan meselelerden de arınması olarak açıklanabilir.

Rüyada Sirke İle Temizlik Yapmak

Rüyada sirke ile temizlik yapmak, birçok farklı yorum ile açıklanmaktadır. Bu yorumlardan biri, rüya sahibinin bir zarara uğrayacak olmasıdır. Başka bir yoruma göre bu rüya para ile tabir edilir. Bir diğer tabir ise, bu rüyanın sahibinin yaptığı işlerini genişleteceğine, kamu kurum ve kuruluşları ile yapılacak bol kazançlı işlere delalettir.

Rüyada Sirke İçmek

Rüyada sirke içmek de yine farklı yorumlara sahiptir. Buna göre rüyasında sirke içtiğini gören kimse bir tartışmaya karışır ve bu tartışmada kendisini düzgün bir şekilde ifade edemez. Nasıl ki sirke içildiğinde ağızda bir burukluk hissi oluşursa, rüyada da sirke içen kimsenin rakipleri karşısında dili tutulur. Bu rüya bazen de ailevi hayatta huzursuzluğu temsil eder. Başka bir tabire göre ise, rüyada içilen sirke, şifaya, hastalıklardan kurtulmaya işarettir.

Rüyada Sirke Koklamak

Rüyada sirke koklamak, bir ticareti temsil eder. Bu ticaret sonucunda kişi hayırlı bir kazanç sağlar. Bu rüya Allah’ın rızasına ve lütfuna nail olmakla da açıklanır.

Rüyada Sirke Doldurmak

Rüyada sirke doldurmak, helal yoldan gelen kazançları biriktirmeye ve bu kazançları hayırlı işlerde harcamaya delalet edilir. Bu rüyanın sahibi ömründe yaşadığı tüm maddi sıkıntılardan kurtularak, bol rızka kavuşur.

Rüyada Üzüm Sirkesi Görmek

Rüyada üzüm sirkesi görmek, ilim öğrenen kimseler için adım attıkları yolun zorluğuna rağmen bu yolda Allah’ın izni ile başarılı olacaklarına delalet edilir. Bu rüya zorluklara karşı temkinli olmaya ve sonrasında elde edilecek başarılara işarettir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani