Rüyada “Rüyada Sıra Görmek” Görmek

Rüyada Sıra Görmek

Rüyada Sıra görmek, rüya tabircilerinin yorumlarına göre, çok fazla telaşlı olmak anlamına gelir. Rüyada sıra gören kimse, zamanı gelmeyen kısmetler için çırpınmak ve sonuç alamamak ile yorumlanır. Rüyada sıra görmek, kişinin içerisinde bulunduğu süreci vakur, sakin ve sabırlı bir şekilde geçirmesi gerektiğidir.

Rüyada Sıra Görmek İslami Anlamı

Dini rüya alimlerinden Molla Cami (r.a) Hazretlerine göre rüyada sıra görmek çekilen yoksullukların sonucunda, umulmayan anda rızkın açılmasıdır buyurmuştur.

Rüyada Sıra Olmak

Rüyada sıra olmak, acele etmemek konusunda kişiye gelen bir uyarı olarak yorumlanır. Kişinin rızkını kazanmak için var gücü ile çalışmak zorunda kalması, hiçbir zaman kolay yoldan para kazanamaması, bütün işlerini kendi başına halletmek zorunda kalmasıdır.

Rüyada Sıra Beklemek

Rüyada sıra beklemek, bekar olan kişilerin evlenmek için çok uzun bir süre beklemesi, kısmetlerinin ancak zamanı geldiğinde karşılarına çıkması, hayatı hiç gereği yokken zorlamanın anlamsız olmasıdır.

Rüyada Sırada Oturmak

Rüyada sırada oturmak, rüya sahibi açısından her şeyin yerine oturması, düzenli ve sakin olarak geçecek olan döneme işaret eder. Belli bir program dahilinde, prensip sahibi olarak işler yoluna konduktan sonra, uzun bir dönem süresince işlerin yolunda gitmesi ve sükuneti bozacak herhangi bir olayın yaşanmamasıdır. Öğrenci olan kişiler için uzun bir öğrenim hayatı anlamına da gelir.

Rüyada Okul Sırası Görmek

Rüyada okul sırası görmek, edinilecek olan yeni arkadaşlıklar, rüya sahibinin kendisi ile ortak özellikleri olan bir kişi ile tanışarak, keyifli vakit geçirmesi, hayatın kişiye daha eğlenceli yanlarını sunmasıdır. Kişinin yaşına bağlı kalmaksızın, her zaman eğitim ve öğretimine devam etmesidir. Eski dostlardan birisini görmek ya da haber almak, çevresi tarafından sayılan ve sevilen bir kişi olmaktır. Geleceğe ilişkin yapılan planların gerçekleşmesi, parmakla gösterilecek birisi haline gelmektir.

Rüyada Tahta Sıra Görmek

Rüyada tahta sıra görmek, imanın çok güçlü olması, aile meclisinin konuşmak üzere toplanması, ailedeki yaşlı kişilerin konuları açıklığa kavuşturması. Rüyayı gören genç ise, ona el uzatacak olan bilge bir kişinin varlığı anlamındadır. İslami yönden tüm bilgilere çok erken yaşlarda ulaşmak, tüm yaşantının inanç doğrultusunda şekillenmesidir. Kişinin nefsine hakim olması, karşısına çıkan çok sayıda fırsatı, günaha girmemek adına geri çevirmesidir. Kişinin kötü yola sürüklemek isteyen kişilere uymayarak sürekli olarak Allah’a sığınmasıdır.

Rüyada Sıra Dayağı Yemek

Rüyada sıra dayağı yemek, rüyayı gören kişinin dayak yediği insandan büyük destek alması ve o kişinin kara gün dostu olmasıdır. Mutlu yaşamak, kudret ve güce sahip olmak ve dayak yenilen oranda mal ve mülk sahibi olmaktır.

Rüyada Sıra Arkadaşını Görmek

Rüyada sıra arkadaşını görmek, eski dosttan gelecek olan iyi bir haber, rüya sahibinin sıkıntı duyduğu bir konuda arkadaşına danışarak yardım almasıdır.

Rüyada Bilet Sırası Görmek

Rüyada bilet sırası görmek, rüyayı gören kişinin işlerinin kolaylaşmaya başlaması, hayatının yoluna girerek manevi ve maddi yüklerinin azalması ve yeni bir kişi ile tanışmaktır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani