Rüyada “Rüyada Sır Görmek” Görmek

Rüyada Sır Görmek

Rüyada Sır görmek, insanın rüyasında bir sırra vakıf olması iş yaşantısı ile alakalı olan bir durumdur. Rüyada sır gören kimse, iş yaşantısında başarı ve hırs anlamlarına gelmektedir. Rüyada sır görmek, istenilen başarının ve kazancın kapıda olduğuna ve verilen emeklerin karşılığının alınması şeklinde de tabir edilir.

Rüyada Sır Görmek İslami Anlamı

Kirmani (r.a) buyurmuştur ki; kime rüyasında bir sır açıklanırsa o kişi manevi hayatında güzel dereceler ile ödüllendirilir. Bu kişiler iç huzuru yakalamış ve dünya ile ilgili çok fazla isteği olmayan kişilerdir. İslami açıdan çok hayırlı bir rüyadır. Rüyada sır görmek aile hayatı açısından da güzel olarak tabir edilir. Bekar bir insanın mutlu bir yuva kurması, evli bir erkek için çok hayırlı bir eşinin olması olarak da yorumlanmaktadır.

Rüyada Sır Söylemek

Rüyada sır söylemek, uzun süre boyunca çok büyük sıkıntıları olan ve bu sıkıntıları atlatmakta zorlanan rüya sahibinin kimselerden destek görmediğine delalet eder. Kişinin sıkıntı ve dertlerini tek başına çözeceği şeklinde bir anlamı da vardır.

Rüyada Sır Saklamak

Rüyada sır saklamak, rüya sahibinin arkadaş ve insan seçiminde çok titiz olduğunu gösterir. Bu kişi arkadaşlarını seçerken ya da çevresinde birileri ile konuşurken son derece temkinli bir insan olarak yorumlanır. Rüyasında sır sakladığını gören kimse kötü ve zararlı insanlardan da kendisini korumuş olur.

Rüyada Sır Paylaşmak

Rüyada sır paylaşmak, insanın hayatındaki sıkıntıları ve problemleri başka insanlar ile paylaşarak kendisine yoldaş aramasına işarettir. Bu kimse çevresinden destek görerek birçok sorunun altından kalkacak ve daha iyi bir döneme girecek anlamına gelir.

Rüyada Sır Vermek

Rüyada sır vermek, rüya sahibi için başarı dolu bir hayatın habercisi olarak tabir olunur. Başarılı ve düzgün bir iş yaşantısı yanında hayırlı eş ve evlat olarak da tabir olunan bir rüyadır. Bu rüya aynı zamanda kişinin kendi yetenekleri sayesinde bir yerlere geleceğine de işarettir.

Rüyada Sır Duymak

Rüyada sır duymak, uzak bir arkadaş ya da sevilen bir akrabadan güzel haber olarak tabir edilir. Kişi rüyasında bir sırra şahit oldu ise bu onun uzun zamandır haber alamadığı birilerinden güzel bir haber alacağı ve yakın zamanda bu insan ile bir araya geleceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Sır Gizlemek

Rüyada sır gizlemek, ketum davranmaya ve çevresindeki insanlara güvenmemeye işarettir. Ancak bu kişinin kendini bir süre insanlardan soyutlayacağı ve kendi iç dünyasına çekileceği şeklinde de tabir olunan bir rüyadır.

Rüyada Sır Açıklamak

Rüyada sır açıklamak, güven kaybı, çevresindeki insanlardan uzaklaşma ve yaşanacak huzursuzluk olarak yorumlanır. Kişi kısa süreliğine de olsa ailesi ile ufak sorunlar yaşayacak şeklinde tabir edilen bir rüyadır.

Rüyada Birine Sır Vermek

Rüyada birine sır vermek, endişe ve üzüntünün biteceğine delalettir. Ancak bunun için rüya sahibinin biraz mücadele edeceği ve bu mücadele sonunda da başarıya ulaşacağı şeklinde tabir edilir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani