Rüyada “Rüyada Sinema Görmek” Görmek

Rüyada Sinema Görmek

Rüyada Sinema görmek üç farklı anlam ile örtülüdür. Rüyada sinema gören kimse, biri kişinin tecessüs halinde fazla meraklı olmasına işaret eder. Rüyada sinema görmek, hiç de kendisini ilgilendirmeyen şeyleri öğrenmek için casusluk yapması ve dedikodu malzemesi üreterek günaha girmesidir.

Rüyada Sinema Görmek İslami Anlamı

İkincisi bir mahkeme celbi demektir ve tanıklığa çağrılan birinin varlığına işarettir. Üçüncüsü ise ilim anlamına gelmektedir. İmam Nablusi (r.a) buyurmuştur ki, rüyada sinema görmek kişinin görsel ve hafıza odaklı geliştirmek için bol bol tefekküre dalması ve mütefekkir olana kadar okumasına delalet eder.

Rüyada Sinemaya Gitmek

Rüyada sinemaya gitmek erkekler için yeni bir flört ya da eş adayı ile tanışmasına delalettir. Rüyasında sinemaya gidip de bir türlü ışıkların kapanıp filmin başlamadığını gören kişinin gerçek hayatında talihsizlikler bir türlü yakasını bırakmaz. Yine de sebat edip sonuna kadar sabır göstermesi karşılığında en sonunda tüm sıkıntıların karşılığını alacak demektir. Rüyada gittiği sinema filminde yabancı dilin olduğunu gören kişi sürgün cezası ile karşılaşıp hiç tanımadığı bir ülkeye gönderilebilir.

Rüyada Sinema Salonu Görmek

Rüyada sinema salonu görmek iş ve yaşamak için yeni bir yer tutmaya, o yerde mutlu mesut bir şekilde yaşam sürüp bir daha memlekete dönmemeye işarettir. Rüyasında sinema salonunun ışıklarını takip ettiğini gören kişi terfi alır ve maaşı ile birlikte aile geçimini çok daha büyük rahata erdirir.

Rüyada Sinema Bileti Görmek

Rüyada sinema bileti görmek alınacak bir teklife ve değişecek hayat düzeylerine işaret eder. Rüyasında kızgın bir şekilde elindeki sinema biletini yırttığını gören kişi gerçek hayatında sevgilisine ya da eşine kızarak bir süre uzaklaşma ihtiyacı duyabilir.

Rüyada Sinema Sanatçısı Görmek

Rüyada sinema sanatçısı görmek ünlü biri ile tanışmaya, onunla fotoğraf çektirip mesut olmaya, yeni iş kapılarının birbiri ardına açılmasına, ünlü olmaya, modayı takip etmeye, şık ve alımlı giyinmeye, yeni bir mağaza açıp dikkatleri üzerine çekmeye, uzun süredir omuz üzerinde hissedilen sorumlulukların sonunda yerine gelmesine işaret eder.

Rüyada Sinema Koltuğu Görmek

Rüyada sinema koltuğu görmek yeni bir makam koltuğuna, iş yerinde istikrarlı bir şekilde yükselmeye, kanaat etmeye, sabır göstermeye işarettir. Rüyasında sinema koltuğuna bir türlü sığamayan kişi ani bir kararla iş ya da şehir değişikliğine gidebilir. Sinema koltuğunda iğne gören kişi için tuzaklar hazırlanmış olabilir. Yüksek hassasiyet gerektiren bir rüya biçimidir.

Rüyada Boş Sinema Görmek

Rüyada boş sinema görmek gözden düşmeye, itibarın lekelenerek azalmasına, giderek yalnız kalınmasına, sinirsel ve psikolojik sorunlar yaşanmasına, doktora gidilmesine, ilaç tedavisine başlanmasına, hasta ziyaretinde bulunulmasına işaret eder.

Rüyada Film İzleme

Rüyada film izleme kişinin kendini geliştirmek için kültürel olarak birikim yapmasına, münzevi bir hayat sürmek için insanlarla ilişkisini kesmesine, yeni bir kitaplık alıp içini nadide eserlerle doldurmasına işaret eder.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani