Rüyada “Rüyada Sinek Görmek” Görmek

Rüyada Sinek Görmek

Rüyada Sinek görmek, insandan insana geçebilecek bir enfeksiyon veya viral bir hastalık şeklinde tabir edilir. Rüyada sinek gören kimse, aynı zamanda uzun süre devam etmeyecek olan bir zorluk manasına da gelmektedir. Rüyada sinek görmek, rüyayı deneyim eden kişinin bela ve sorun olacak vakalar yaşamaya veya böyle kişilerle tanışarak zarar görmesine işaret eder. Rüyada görülen sinek, kimi rüya tabircilerine göre rüyada sinek görülmesi, ağzıyla kötülük yapan, başka şekilde zarar vermeyi başaramayan düşmanlar ya da rakipler olarak tabir edilir.

Rüyada Sinek Görmek İslami Anlamı

Rüyada sinek görmek, İmamı Nablusi (r.a)’ ye göre zayıf lakin insanı rahatsız edici bir hasımdır. Bir rivayete göre de zayıf ama çok inatçı bir insandır. Rüyada boğazına bir sinek gittiğini gören kişi, bu gibi insanlarla konuşarak onlar tarafından bir menfaat görür.

Rüyada Sinek Isırması

Rüyada sinek ısırması, kötü işler yapan, insanları arkadan vuran hain insanların var olduğuna yorumlanır ve rüyayı deneyim eden kişi için bir ikaz niteliğindedir. Kişiyi sözleriyle ve davranışlarıyla rahatsız eden, kişinin arkasından konuşmakta herhangi bir sakınca görmeyen bir arkadaşa delalet eden bu rüya, bu tip insanlardan ötürü kaçacak olan huzura da yorulur.

Rüyada Sinek Öldürmek

Rüyada sinek öldürmek, iki şekilde tabir edilir. Birincisi rüyayı deneyim eden kişinin aile içerisinde büyük kavgalar yaşayarak boşanmasına, ikincisi ise kişinin işinde başarılı olması şeklindedir.

Rüyada Sinek Yutmak

Rüyada sinek yutmak, kısmet manasına gelir. Rüyada ağzına sinek kaçtığını deneyim eden kişi, bir yerden kar elde ederek sermaye sahibi olacak anlamına gelmektedir.

Rüyada Sinek Yemek

Rüyada sinek yemek rüya tabircileri tarafından iyi şekilde yorumlanmaz. Rüyada sinek yediğini gören kimse kendisine hayır getirmeyecek bir işe girer veya bir şeye sahip olur.

Rüyada Sinek Kovalamak

Rüyada sinek kovalamak, rüyayı deneyim eden kişinin çok büyük üzüntü yaşayacağına, maddi ve manevi olarak kayba uğrayacağına, büyük emek verdiği bir çalışmadan umduğu verimi ve öngördüğü kazancı elde edemeyeceğine, meslek ve aile hayatında çeşitli zararlara uğrayacağına alamet eder.

Rüyada Kara Sinek Görmek

Rüyada kara sinek görmek, rüyayı deneyim eden kişiye bıkkınlık veren bir kimseye delalet etmektedir. Bu kişi, rüya sahibinin eşi veya yakın çevresinde olan bir arkadaşı olabilir. Mütemadiyen konuşan ve her şeyi eleştiren insanlar, rüyayı deneyimleyen kişinin canının sıkılmasına yol açabilir.

Rüyada Sinek İlacı Görmek

Rüyada sinek ilacı görmek, rüyayı deneyim eden kişinin ekonomik anlamda herhangi bir borcu olmadan yaşamını sürdüreceğine, sırtının asla yere gelmeyeceğine işaret eder.

Rüyada Sinek Saldırısı Görmek

Rüyada sinek saldırısı görmek, rüyayı deneyim eden kişinin büyük sıkıntılar yaşayacağına delalettir. Kişinin dört bir taraftan dertle ve sıkıntıyla bunalacağına buradan kaçış yolu arayacağına tabir edilir. Rüyayı deneyim eden kişinin yakın bir zamanda, etrafında var olan güvendiği insanları kendisine daha da yakın görmesine alamettir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani