Rüyada “Rüyada Sincap Görmek” Görmek

Rüyada Sincap Görmek

Rüyada sincap görmek, Sincap sevimli bir hayvan olduğu için iyiye ve hayra alamettir. Genellikle rüyada sincap görmek rüya sahibinin yakın çevresinden fayda göreceği ve bu sayede başarılı olacağı anlamına gelir. Eş, aile ve dostlarından yana çok şanslı bir döneme girmesi anlamına gelir. Rüyasında sincap gören kişi çevresi tarafından sevilen ve herkesin yardımına koşan kişiyi de temsil eder. Bu sebeple de başı sıkıştığında her daim yanında güvenilir kimseler bulabileceği ve hiç zor duruma düşmeyeceği anlamını taşır.

Sincap zararsız bir hayvan olduğu için rüyada sincap görmek neşeli günler geçirmeye ve eğlenceli bir döneme girmeye de delalettir. Rüyada görülen sincap şansı ve bahtı açık kişiyle de yorumlanır. Etrafında kendisine fayda sağlayacak güzel kimselerle de yorumlanır.

Rüyada Sincap Görmek İslami Anlamı

İmam Nablusi (r.a) demiştir ki; bir kimse rüyasında sincabı boğduğunu ve sincaptan kan aktığını görürse bu kişinin yabancı bir kadın ile münasebeti olur. Diğer dini yorumu ise; İbni Sirin (r.a) şöyle buyuruyor; rüyada sincap görmek mal mülk sahibi yabancı bir kimseye işarettir. Sincap kemiği; yabancı kimsenin malına, sincap öldürmek ise; yabancı kimsenin malını çalmaya işarettir. Molla Cami (r.a) buyurmuştur ki; rüyada sincap görmeyi gaddar ve bencil bir kimse demektir.

Rüyada Sincap Yakalamak

Rüyada sincap yakalamak, kişinin hayatında çok büyük fırsatlar yakalaması ve bu fırsatları en iyi şekilde değerlendirmesi anlamına gelir. Sincap yakalayan güzel teklifler alır ve yükselişe geçer.

Rüyada Sincap Kovalamak

Rüyada sincap kovalamak, rüya sahibinin uzun zamandır beklenen bir dileğinin uzun uğraşlar sonucunda nihayet gerçekleşeceğine ve emeklerinin boşa gitmeyeceği anlamına gelir.

Rüyada Sincap Kuyruğu Görmek

Rüyada sincap kuyruğu görmek, kişinin kolay yoldan kazanç elde edeceğine ve dört ayak üstüne düşeceğine işarettir.

Rüyada Sincap Isırması

Rüyada sincap ısırması; çekilen sıkıntıların bitmesi, şansın açılması, işlerin yoluna girmesi, şanssız döneminin artık bitmesi ile yorumlanır.

Rüyada Sincap Beslemek

Rüyada sincap beslemek; aile içi huzursuzlukların bitmesi, aile bireylerinin birbirine sıkı sıkıya bağlanması, bağların kuvvetlenmesi, huzur ve mutluluk anlamına gelir.

Rüyada Sincap Öldürmek

Rüyada sincap öldürmek; karşılıksız aşk yaşamak ve bundan duyulacak derin üzüntüyle yorumlanır. Rüya sahibinin sırlarının açığa çıkması anlamına da gelir.

Rüyada Sincap Yuvası Görmek

Rüyada sincap yuvası görmek; eski ilişkilerden ötürü çekilen sıkıntıların bitmesi ve yeni mutlu ilişkilere yelken açmakla yorumlanır. Sincap yavrusu mutlu evlilik, huzurlu yuva kurmak anlamına da gelir.

Rüyada Sincap Yavrusu Görmek

Rüyada sincap yavrusu görmek; yetenekli bir kişi ile yorumlanır. Rüya sahibinin yetenekleri sayesinde mevkisinde yükseleceği, maddi manevi huzura ereceği, huzurlu günler yaşayacağı anlamına gelir. Huzurunu bozan durumlar var ise bu durumları iyi niyetli bir kişi sayesinde yeneceği ve bu sayede rahat edeceği anlamına da gelir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani