Rüyada “Rüyada Şimşek Görmek” Görmek

Rüyada Şimşek Görmek

Rüyada şimşek görmek, dini rüya yorumlarına göre hane içerine bir bilginin gelmesi olarak tabir edilir. Bu bilgi, genel olarak hanede saklanan sırlar, gizli kişiler ve bazı haberlere delalet eder. Genel olarak rüyada şimşek ışığı gören kişi mutlu ve hayırlı bir habere ortak olacağı şeklinde rüya yorumlanabilir. Rüyasında şimşek gören kişi olumsuz durumları öğrenen fakat bu durumlardan zarar görmeyen kişi olarak tabir edilir.

Rüyada Şimşek Görmek İslamı Anlamı

Rüya alimlerinden Cafer-i Sadık (r.a) bu rüyayı uzak yerlerden ya da uzak kişilerden gelecek, haneyi etkileyen bir menfaat haberi olarak yorumlamıştır. Diyanete göre çoğu kez olumlu olarak nitelendirilen rüyada şimşek görmek, bazı durumlarda özellikle hanede sırların ortaya çıkması durumunda can sıkıcı bir hal alabilir. Düşman ya da hanede sevilmeyen bir kişinin haneye haber getirmesi hanede oluşacak sıkıntı ve bunalımlara delalet eder.

Rüyada Şimşek Çarpması Görmek

Rüyada şimşek çarpması görmek, rüyayı gören kişinin alacağı bir haberden dolayı hayrete düşerek, üzülmesi ve sıkıntıya uğramasına delalettir. Bu haber kişinin beklemediği ya da istemediği bir haber olabileceği gibi, kişiyi zarara uğratacak bir haber de olabilmektedir. Rüyada şimşek çarpması gören kişi çevresinden alacağı haberlerle hanede sıkıntı yaşamasına delalettir. Bu haberler, hane içerisinde de tepkilere neden olarak huzursuzluğun temsili niteliğindedir.

Rüyada Şimşek Işığı Görmek

Rüyada şimşek ışığı görmek, iki farklı şekilde yorumlanabilir. Rüyada ışık gören kişi hiç beklemediği sevinçli bir haberi duyacağına delalet eder. Rüyada sadece şimşek ışığı gören kişi de yakın çevresinde kişinin menfaatine olan bir haberi duyarak, hanesini berekete kavuşturmasına delalettir. Gelecek olan haber, hanede ya da kişinin kendi hayatında var olan çözümsüz problemlerin ortadan kaldırılmasını sağlayarak, en kısa zamanda müjdeli kısmetlerin gelmesine de vesile olacaktır.

Rüyada Şimşekten Kaçmak

Rüyada şimşekten kaçmak, rüyayı gören kişinin olumsuz durumlardan uzaklaşarak, hanesini huzura kavuşturacağına delalet eder. Bu olumsuz durumlar çoğu kez bir düşman olabileceği gibi bazen de hanede ya da yakın çevredeki sıkıntılı bir durumu tabir etmektedir. Rüyasında şimşekten kaçan kişi karşı taraftan gelecek olan sıkıntılardan kurtulacağına ve refaha ereceğine yorumlanır.

Rüyada Şimşek Düşmesi

Rüyada şimşek düşmesi, rüyayı gören kişinin hanesine oldukça önemli bir haberin gelmesi şeklinde yorumlanır. Bu haber uzaktan gelecek kişi haberi olduğu gibi uzaktaki birisinden alınacak bir haberi de temsil etmektedir. Genel olarak hanede olumsuz durumlara neden olan bu haber bir düşman ya da nefsine yenik düşen birisi tarafından getirilebilir.

Rüyada Şimşek Çakması Duymak

Rüyada şimşek çakması duymak, uzaklardan gelecek bir haberi nitelemektedir. Rüya, genel olarak bir düşmandan gelecek ve hanede çok konuşulacak bir duruma yorumlanır. Fakat, bu durum hanede herhangi bir sıkıntı ya da bunalıma sebebiyet vermeyecektir. Var olan düşmanlar kendilerini bozguna uğratarak, rüyayı gören kişiye ya da hanesine bir zarar veremeyecektir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani