Rüyada “Rüyada Silgi Görmek” Görmek

Rüyada Silgi Görmek

Rüyada Silgi görmek, rüyayı gören kişinin hatalarını gördüğüne ve kabullendiğine bu hatalardan ders çıkartacağına yorumlanmaktadır. Rüyada silgi gören kişi gelecekte mantıklı adımlar atarak, akıllı olarak nitelendirilen işlere sahip olacak ve saygınlığı bu yüzden artacaktır. İslami ve dini yoruma göre rüyada görülen silgi, rüya sahibinin hayatındaki olumsuz insanları bir kenara atıp kendine yeni bir sayfa açacağı şekilde de yorumlanmaktadır.

Rüyada Silgi Görmek İslami Anlamı

Rüyada Silgi görmek, İmam Nablusi (r.a) buyurmuştur ki; rüyasında silgi gören kimse eşiyle arasındaki sıkıntılar çözülür. Rüyada silgi toplamak, hakkında kötü konuşulan kimselerden uzaklaşılır. Rüyada silgi istemek, rüya sahibinin gönlü ve eli bol özelliği sayesinde sevap işlemekten hiçbir şekilde geri kalmayacağına yorumlanır. Rüyada silgi istediğini görmek ise, bu yüzden hem vicdan azabı yaşamayacağına, işlerin ve çalışmaların gün geçtikçe daha da artacağına işaret edilmektedir.

Rüyada Silgi Almak

Rüyada silgi almak, rüya sahibinin olumsuz yönlerini kendisini üzmeden ve kırmadan hatalarının düzeltilmesi için ona destek veren kişiye işaret eder. Rüyada silgi aldığını görmek, el uzatan kişilerin varlığına işaret etmektedir. Bu kişi yüksek ihtimalle ailesinde çok sevdiği bir büyük olabilir.

Rüyada Silgi İstemek

Rüyada silgi istemek, hayatı boyunca eline geçen en büyük fırsatı edinerek ferah olacağına ve ailesine ve sevdikleriyle son nefesine kadar ilgilenip, onlara rahat bir hayat yaşatacağına delalettir.

Rüyada Silgi Vermek

Rüyada silgi vermek, hayırlı bir işe, iyiliğe ve yardımseverliğe delalet eder. Rüyada silgi verdiğini gören kişinin, saygı duyduğu ve sevdiği bir insanın zor anında yanında olacağına, sorununu çözmek için çaba göstereceğine işaret eder. Rüyada silgi verdiğini görmek, elinden gelen her kolaylığı sağlayacağına rivayet edilir.

Rüyada Silgi Kaybetmek

Rüyada silgi kaybetmek, rüyayı gören kişinin sabrının ve anlayışının tükenmesine ve nazarında tüm stoklarını yitirmesine neden olan bir şahsına karşı sesini çoğaltıp, patlayıp, isyan etmesine ve içinde biriktirdiklerini açık açık söylemesine rivayet edilir.

Rüyada Silgi Yemek

Rüyada silgi yemek, anlayışlı, olgun ve alçak gönüllü bir karaktere işaret eder. Rüyayı gören kişinin insanlarla olan diyalogları her zaman alçak gönüllü, olgun ve hoşgörülü bir tavır gösterdiğine, kişilerin hatalarının üstünü örtmeye çabaladığına yorumlanır. Rüyada silgi yediğini görmek, insanları üzmemek için birçok şeyi görmezden geldiğine rivayet edilir.

Rüyada Silgi Tozu Görmek

Rüyada silgi tozu görmek, kötü niyetli olan, dedikoducu, güvenilmez ve kıskanç kimseler ile tabir edilmektedir. Rüyada silgi tozunu gören kişi veya kişilerin çevresinde keyif kaçıran, sorun çıkartan, insanlara haksız şekilde davranan, kötü niyetli bazı kimseler olduğuna rivayet eder. Rüyayı gören kişinin kendisine zarar verebilecek kimselerden uzak durmasının yararına olacağına işaret edilir.

Rüyada Beyaz Silgi Görmek

Rüyada beyaz silgi görmek, rüyayı gören kişiyi zor duruma düşüren olaylardan ve kişilerden uzaklaşarak kendine tıpkı rüyada gördüğü bembeyaz silgi gibi yeni ve temiz bir sayfa açacağına rivayet edilir.

Rüyada Siyah Silgi Görmek

Rüyada siyah silgi görmek, uğursuz ve olumsuz kişilerle karşılaşacağına çevresinde ki kişilerin menfaatçi kimseler olabileceğine yorumlanır. Aynı zamanda kişinin dikkatli davranıp herkese her sırrını söylememesi gerektiğine rivayet edilmektedir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani