Rüyada “Rüyada Sihir Görmek” Görmek

Rüyada Sihir Görmek

Rüyada sihir görmek, müzevir kişilerin varlığına ve riyakar insanların bir arada bulunduğu toplantıya delalettir. Rüyada sihir gören kimse, kişinin uygun olmayan bazı işler ile meşgul olmasına işaret eder. Rüyada sihir görmek, çevresinde bulunan kişilerden maddi olarak zarar göreceğine işaret eder.

Rüyada Sihir Görmek İslami Anlamı

İmam Nablusi (r.a) buyurmuştur ki rüyada sihir görmek kişinin kendi imkanları ile başa çıkamadığı meseleler için hak yolundan sapmasına ve kötü işlere bulaşmasına işaret eder.

Rüyada Sihir Yapmak

Rüyada sihir yapmak kanunsuz ve usulsüz yollar deneyip kısa yoldan zengin olmak isteyen kötü niyetli bir kişinin varlığına delalettir. Aynı zamanda sihir yaptıktan sonra kendisinin ve etrafındaki insanların kanatlanarak uçtuğunu gören kişi gerçek hayatında yaptığı fenalıkları daha fazla gizleyemediği için şehir değiştirmek zorunda kalabilir.

Rüyada Sihir Bozmak

Rüyada sihir bozmak kötü niyetli kişilerin kıskacından kendini kurtarmak ve yeniden özgürlüğünü eline almak demektir. Sihri bir cam küreyi kırarak bozduğunu gören kişi etrafındaki dost yüzlü düşmanların farkına vararak onların kirli oyunlarını ve de tuzaklarını boşa çıkarır.

Rüyada Sihir Çözmek

Rüyada sihir çözmek karşılaşılan ve oldukça güçlü olarak kabul edilen bir sorun karşısında el birliği ederek karşı koymak anlamına gelmektedir. Sihri çözüp gülümsediğini gören kişi gerçek hayatında da problemleri çözerek hem kendisini hem de ailesini bahtiyarlık noktasına getirecektir.

Rüyada Sihir Kitabı Görmek

Rüyada sihir kitabı görmek tecessüs halinde olan rüya sahibinin kendisini hiç de ilgilendirmeyen meselelere karışması ve çevresi tarafından dışlanmaya varan tepkilere maruz kalmasına delalettir. Sihir kitabının üzerinde kendi adını gören kişiye gerçek hayatında sihir yapılma ihtimali yüksektir.

Rüyada Birine Sihir Yapmak

Rüyada birine sihir yapmak kişinin elinde olmayan nedenlerden dolayı birinin kalbini kırmasına ve kendini affettirmek için çeşitli sürprizler hazırlamasına delalettir. Rüyasında çeşitli renklere sahip olan kağıtlara anlaşılmaz kelimeler yazarak sihir yaptığını gören kişi kendi ilmine yabancılaşarak yabancı kaynaklara yönelir.

Rüyada Sihirli Ayna Görmek

Rüyada sihirli ayna görmek kişinin kendisine yöneltilmiş keskin bir bakış anlamına gelmektedir. Kendisini sihirli aynada olduğundan çok daha zayıf ve alımlı gören kişi kibirli bir cisme bürünüp etrafındaki insanları bu kibir huyu nedeniyle bezdirebilir. Sihirli aynanın çatladığını gören kişinin güzelliğine nazar değebilir.

Rüyada Sihirli Lamba Görmek

Rüyada sihirli lamba görmek kişinin üç istediğinden üçünün olacağına ya da olmayacağına işarettir. Rüyada sihirli lambanın okşanması sonucu içinden metafizik bir varlığın çıkması kişinin umudunu ve planlarını başkasına bağladığına, bu kapsamda elinden bir şey gelmeyip sabır ve sebat ile beklemesi gerektiğine işaret etmektedir. Rüyadaki sihirli lamba altından ise kişinin zenginliği iki katına çıkar.

Rüyada Efsun Görmek

Rüyada efsun görmek yeni tanışılan bir hanıma aşık olmaya, onun büyüsüne ve ışıltısına kapılarak etrafındaki insanları ve en yakın arkadaşları bile ihmal etmeye, kadının sihri ile birlikte bir tür aşk sarhoşluğuna kapılmaya delalettir. Rüyadaki efsun sayısı arttıkça kadının rüya sahibi üzerindeki tesir kuvveti de aynı oranda artmaktadır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani