Rüyada “Rüyada Şifre Görmek” Görmek

Rüyada Şifre Görmek

Rüyada şifre görmek, İslam kaynaklarına göre rüyada şifre çözmek bir sırra vakıf olmak, mütefekkir derecesine varacak kadar çok yönlü düşünen bir birey haline gelmek demektir. Rüyada şifre gören kimse, Bunun birlikte İbni Sirin (r.a) buyurmuştur ki rüyada şifre görmek ilim yolunda yürümek ve öğrendiklerini yarara çevirmek demektir.

Rüyada Şifre Görmek İslami Anlamı

Rüyada şifre görmek, birlikte sevinçli bir şekilde koştuğunu gören kişi birkaç iyi haber ile birlikte mutlu olur.

Rüyada Şifre Çözmek

Rüyada şifre çözmek sınava girecek bir öğrenci için başarılı geçecek bir sınavın habercisidir. Bununla birlikte gördüğü şifre sonunda heyecanlandığını gören kişi gerçek hayatında da aynı heyecanlara vakıf olur.

Rüyada Şifre Almak

Rüyada şifre almak bir ya da iki arkadaş ile birlikte ortaklaşa bir işe girmek, alnının teriyle helal yoldan para kazanarak derin bir nefes almak, kimse tarafından takdir edilmeyen birinin yaptığı ve elde ettiği başarılardan sonra herkesten övgü toplaması gibi çeşitli anlamlar içermektedir.

Rüyada Şifre Kırmak

Rüyada şifre kırmak hayasızca bir davranış karşısında sinirlenip öfke patlaması yaşamak, birinin evini gözlemek, karşı taraftan gelen çağrıya uyarak birkaç günlüğüne de olsa tatile, birinin yanına gitmek demektir. Aynı zamanda kırılan şifre ile birlikte bir kasayı açtığını gören kişi gerçek hayatında hiç ummadığı bir şekilde zenginlik basamaklarını tırmanabilir.

Rüyada Şifre Sormak

Rüyada şifre sormak dedikodu kazanının içine düşmek ve milletin diline düşmek demektir. Rüyasında sorduğu şifreyi kaydetmeye çalışan kişi dedikodular karşısında yılgınlık gösterip başka bir semte ve eve taşınmak zorunda kalabilir.

Rüyada Şifre Öğrenmek

Rüyada şifre öğrenmek bir ömrün ilim yolunda taçlandırılması, şereflendirilmesi demektir. Rüyada görülen rakam adedi karşılığında kişi binlerce kitap okuyup alim konumuna yükselmektedir. Rüyada öğrendiği şifreleri başkasıyla paylaşan kişi gerçek hayatında hem adalet hem de ilim yolunda hakkı gözeterek bol bol hayır duası kazanır.

Rüyada Kart Şifresi Görmek

Rüyada kart şifresi görmek mal açısından bolluk, kişilik açısından zarafet anlamına gelmektedir. Rüyasında şifre çözüp de başkasının kredi kartı ile sepetler dolusu alışveriş yaptığını gören kişi gerçek hayatında ufak çaplı bir suça karışıp yüz kızartıcı davranışlarda bulunabilir.

Rüyada Telefon Şifresi Görmek

Rüyada telefon şifresi görmek rüya sahibini çok kıymet verdiği bir eşyasının çalınmasına ya da ortadan kaybolmasına delalettir. Telefonun şifresini kırıp başkasının telefonunu elinde bulundurduğunu gören kişi çok gizli bir bilgi edinerek onu paraya dönüştürebilir. Bu bilgi doğrultusunda yapacağı her iş kendi çıkarına olacaktır.

Rüyada Bilgisayar Şifresi Görmek

Rüyada bilgisayar şifresi görmek çok kapsamlı ve çok dikkat isteyen bir iş ile ilgili yüksek lisans yapmak anlamına gelmektedir. Bilgisayar şifresini kırarak başkasının bilgisayarına girdiğini gören kişi gerçek hayatında başkasıyla ilgili duyduğunda çok şaşıracağı sırları öğrenir. Bu sırları unutması kendi hayrına olacağı için ketum davranması gerekmektedir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani