Rüyada “Rüyada Şeytan Görmek” Görmek

Rüyada Şeytan Görmek

Rüyada şeytan görmek, bazı alimler tarafından kötüye yorumlanır iken, bazı alimlerce iyiye yorumlanan bir rüyadır. Rüyada şeytan gören kimse, bu rüya genellikle yalancılığı, şehvetli olmaya yorumlanır. Rüyasında şeytan ile boğuşan ve onu yendiğini gören gerçek hayatında var olan düşmanlarını yenecektir. Rüyada şeytan görmek, eğer şeytan rüyayı görene dokunur ise o insanın bir düşmanının olduğunu gösterir.

Rüyada Şeytan Görmek İslami Anlamı

Rüyada şeytan görmek, ailesinin iftira göreceğine ve o kimseyi yolundan çıkarıp kötü bir yola sürüklemek isteyen insanların varlığına işaret etmektedir. Molla Cami (r.a)’ye göre bu rüya düşmanın yaklaştığını gösteren uyarıcı rüyalardan biridir.

Rüyada Şeytan Kovalamak

Rüyada şeytan kovalamak, evlilikte ya da sevgililikte huzurlu olmaya, hayırlı bir eşe sahip olmaya, getirisi çok olan işlere girileceğine yorumlanabilir. Ayrıca bu rüyayı gören çok kısa bir zaman içinde çok güzel bir haber alacaktır. Şan ve şöhret sahibi olmaya, güven içinde yaşamaya yorumlanır. Kötü bir yoruma göre de sorumlulukların ağır gelmesine, maddi anlamda külfet yaşanacağına delalettir.

Rüyada Şeytan Taşlamak

Rüyada şeytan taşlamak, hayırlı çocuğa, kenarda biriken yüklü paraya, çok imrenilen güzel bir birliktelik sahibi olmaya, eli bol olan memura, huzurlu dostluklara yorumlanır. Bu kişi büyük ve kutlu bir şöhrete kavuşacaktır. Bir başka yoruma göre ise büyük mağduriyetler yaşanacak, yoksulluğa düşülecek, zulme maruz kalınacak, toplumdaki kıymeti yerle bir olacaktır.

Rüyada Şeytan Çıkarmak

Rüyada şeytan çıkarmak, zengin bir kısmete, hayrı bol olan arkadaşlığa, istenilen kuvvete erişmeye yorumlanır. Ayrıca bu rüya yakınlardan fena hareketler görülmesine, sefil bir hale düşmeye, mutsuzluğa da yorumlanmaktadır.

Rüyada Şeytan Öldürmek

Rüyada şeytan öldürmek, istenilen hayallerin gerçek olmasına, nimeti alnının teri ile kazanmaya, zahmet çekmeden kazanılacak rızka, büyük bir servet sahibi olmaya, mutlu olmaya yorumlanır. Bazen ise fakirleşmeye, gerçekte düşman olan ancak dost olan kişiye, kötü niyete sahip olan birinden görülecek zarar yorumlanabilir.

Rüyada Şeytanı Yenmek

Rüyada şeytanı yenmek, çalışan kişinin üst rütbesinden izin almasına, sorumluluklarının artmasına ve hayatının anlamlanacağına yorumlanmaktadır. Bazı yeni yorumlara göre ise kişinin hayatı hareketlenecek ve karşılaştığı güzel fırsatları kaçıracaktır. Ancak bazılarına göre ise kişi karşısına çıkan tüm fırsatları değerlendirerek büyük mallar kazanacak, mutluluğu yakalayacaktır. Güzel olaylar yaşamaya delalettir.

Rüyada Şeytanı Dövmek

Rüyada şeytanı dövmek, sevinçli olunacağına, helal yoldan kazanılan zenginliklere, kısa zaman sonra gelecek olan iyi bir habere, mal bolluğuna, huzurlu bir geleceğe, ganimet sahibi olmaya işaret eder. Ayrıca bu kişinin tüm sırları açığa çıkacaktır.

Rüyada Şeytanla Konuşmak

Rüyada şeytanla konuşmak, kötü insanlar ile dost olup tuzaklarına kapılmaya, aile içinde huzursuzluğa, insanlar karşısında değersizleşmeye yorumlanır.

Rüyada Şeytan Resmi Görmek

Rüyada şeytan resmi görmek, sabır edilir ise başarılı olunacağına, tatil planı var ise bu planın gerçekleşeceğine yorumlanmaktadır. Ayrıca Diyanet’in yorumuna göre ise çok zor bir döneme girilecek ve günah işlenecektir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani