Rüyada “Rüyada Sevişmek” Görmek

Rüyada Sevişmek

Rüyada sevişmek, eğer sevişilen kişi helali olan kişi ise, iyi işlere, mutluluğa, huzura, bol kazanç ve rızk olarak yorumlanmaktadır. Rüyada sevişmek, öte yandan helal olmayan biri ile sevişme görüldü ise, bütün işlerin ters gideceğine, hayatında hiç bir şekilde düzen tutmayacağına, sağlığın elden gideceğine, maddi anlamda sıkıntılı bir döneme işaret eder. Bu bağlamda rüyayı gören kişi gerçek hayatında da helal olmayan bir iş yapıyorsa derhal terk etmesi önerilir.

Rüyada Sevişmek İslami Anlamı

İslam alimlerine göre rüyada sevişmek şu şekillerde yorumlanmıştır.

İmam Nablusi (r.a) demiştir ki; Seviştiğini rüyasında gören kişi, mutlu ve huzurlu, hayatın tadını çıkaran, sorunları büyütmeyen, kafasına bir şey takmayan biri olarak nitelendirilir. Bu tür insanların gerçek hayatta çok sıkıntı yaşayan biri olarak görülmezler. İbni Sirin (r.a) şöyle buyuruyor; Rüyaya sevişmenin girmesi, parasal anlamda tüm arzularına erişecek, istediği evi, arabayı ve daha birçok maddi şeye ulaşması anlamlarına gelmektedir.

Rüyada Sevişmek İstemek

Rüyada sevişmek istemek, hayatta birçok şeyi arzulamak, okul ve iş sıkıntılarının bitmesi, hayırlı bir kısmet ile evlenilmesi, gelecekte eşinden yana yüzünün gülmesi, doğacak çocukların hayırlı birer evlat olacağı yönünde yorumlanır.

Rüyada Sevişirken Yakalanmak

Rüyada sevişirken yakalanmak, kişinin iş hayatında terfi etmek için çok çalıştığı bundan dolayı ailesinin boşladığı, farkında olmadan iş hayatına kendini çok kaptırması, yaşama sadece iş olarak bakması olarak söylenir. Bundan dolayı herkesle maddi olarak bir ilişki yürüttüğü bundan dolayı çevresi ile ilişkilerinin bozulması yönünde tabir edilir.

Rüyada Eski Sevgiliyle Sevişmek

Rüyada eski sevgiliyle sevişmek, kişinin bazı günahlarında ısrar etmesi, defalarca aynı hataya düşmesi, bu hatasından dolayı sürekli olarak tepki görmesi, bir zaman sonra çevresinden tamamen dışlanacağına delalet eder. Kişin derhal tövbe etmesi, ısrarla yaptığı hatalarından vazgeçmesi gerekmektedir.

Rüyada Erkekle Sevişmek

Rüyada erkekle sevişmek, pek çok şekilde yorumlanmaktadır. Rüyayı gören kişi kadın ise, tüm sıkıntılarının geçeceği, maddi ve manevi olarak huzura ulaşacağı, hayattan zevk alınarak yaşamak demektir. Eğer rüya sahibi erkek ise, her şeyin tersine gideceği, yüzünün bir türlü gülmeyeceği, yaptığı hatalardan dolayı hayatında bir düzen olmayacağı söylenir.

Rüyada Kadınla Sevişmek

Rüyada kadınla sevişmek, iki şekilde yorumlanmıştır. Bir erkeğin rüyasına bir kadınla seviştiği girdi ise, her şeyin olağan bir şekilde olduğu, hayatında ve sağlığında bir problem olmadığı kişinin normal hayatından sıkılsa bile şükrederek yaşamına devam etmesi ifade edilir.

Rüyada Kardeşiyle Sevişmek

Rüyada kardeşiyle sevişmek, akraba ve aile ilişkilerinde bozulmalara, kişinin iş yerinde sıkıntılar yaşayacağına ve sağlık sorunları yaşayacağı belirtilir. Eğer bir kadının rüyasında kadınla seviştiği görülmüş ise, huzursuzluk, tatsızlık ve psikolojik bunalım anlamlarına gelir.

Rüyada Ölüyle Sevişmek

Rüyada ölüyle sevişmek, rüya sahibinin hayatında geçmişe dair özlemler duyması, bazı şeylerin kıymetini bilmemesi sonucu kaybetmesi, beğenmediği işini kaybedince üzülmesi olarak bilinir. Bu anlamda rüyayı gören kişinin erkek olması durumunda, hayatında yanlış olan şeylere çeki düzen vermesi tavsiye edilir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani