Rüyada “Rüyada Ses Duymak Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Ses Duymak Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada Ses duymak, rüyayı gören kişinin başka kişiler tarafından arkasından çok iyi bir şekilde konuşulacağını, ölümünden sonra bile peşinden iyi bir şekilde anılacağını gösterir. Rüyada ses duymak, ölmeden önce kendisini yaşatacak, arkasından güzel bir şekilde anılmasını sağlayacak eserler bırakacağına işaret eder.

Rüyada Ses Duymak İslami Anlamı

Rüyada ses duymak, Nablusi(r.a) Hazretleri, halk arasında şöhret ve iyi bir isim bırakmaya delalet eder demiştir. İnsanlar için faydalı bir şeyler yapmak adına çırpınan, bunun için büyük para ve enerji harcayan kişilerdir. Kişinin amacı, devamlı insanlık adına çalışmak, onlara faydalı olmak, öldükten sonra arkasında hayırlı şeyler bırakmaktır. Ömrünü bu yolda harcayacak, insanların dertlerine deva olacaktır.

Rüyada Gaipten Ses Duymak

Rüyada gaipten ses duymak, sesin ne söylediğine bağlı olarak değişmektedir. Eğer gaipten gelen ses rüya sahibine hoş, anlamlı şeyler söylüyorsa rüyada hayra yorulur ve hikmetli bir rüya diye tabir edilir. Gaipten gelen ses kötü ve sıkıntılı şeyler söylüyorsa rüya şerre yorulur, uğursuzluktur ve kişi adına birtakım sıkıntıların baş göstereceğini belirtir. Bu üzüntü ve sıkıntılar kişiyi yoracak ve kedere boğacaktır. İçinden çıkılmaz bunalımlar baş gösterecektir.

Rüyada Silah Sesi Duymak

Rüyada silah sesi duymak, aniden gelecek, şok etkisi yaratacak, beklenmeyen, merak uyandıracak haberdir. Rüyada sesin nerden geldiğini bilmemek, haber kişiyi çok şaşırtacak, ne yapacağını şaşıracak, karar vermekte zorlanacak, nasıl hareket edeceğini bilemeyecektir.

Rüyada Sela Sesi Duymak

Rüyada sela sesi duymak, yüksek mevkilere gelineceğini, devlet dairesinde büyük terfiler kazanılacağını gösterir. Devlet’te yüksek koltuk ve makama sahip olunacağını, konumunun emir vermeye müsait olacağını, herkesin sözünü dinleyeceğini işaret eder. Hayırlı işler ile uğraşılacağını, kalan ömründe dini kurallar uyarak, ibadetlerini yapacağını, Allah yolundan ayrılmayacağını gösterir.

Rüyada Ezan Sesi Duymak

Rüyada ezan sesi duymak, kişinin görgülü, terbiyeli, nefsine hakim bir insan olduğunu bu yüzden bütün hayatını kolaylıkla yaşayacağını belirtir. Sosyal hayatında, herkesin tercih ettiği bir kişidir. Karşılaşacağı büyük bir hayır vardır, son derece iyi bir iş teklifi alacaktır, işleri yoluna girecek, şu anda bulunduğu yerden, asıl olması gereken yere çıkacaktır. Emek verecek ancak bu emeğini fazlası ile geri alacaktır. Kendisinin yanı sıra çevresindekilerin hayatında da sürekli güzellikler olacak, fakirler ekmeğe kavuşacak, hastalıkları bulunanlar iyileşecek, dertleri olanlar mutluluğa kavuşacaktır.

Rüyada Kuran Sesi Duymak

Rüyada Kuran sesi duymak, hayırlara işarettir. Kuran’dan Rahmet Ayet’lerinin okunduğu duyulur ise tüm dilekler gerçekleşecekler demektir. Dünya hayatında menfaatleri ayağına gelecek, tüm istekleri olacaktır. Kuran sesi rahmet ve merhamet demektir. Kişi maneviyata yönelecek, dini anlamda kendisini geliştirecek, ibadetlerini tam yapacak, Allah yolunda ilerleyecektir. Ruh sıkıntıları ortadan kalkacak, dünyevi işleri de yoluna girecektir. Hayırlı bir ömür, güzel bir gelecek, dünya ve ahiret nimetleri onun olacaktır.

Rüyada Garip Sesler Duymak

Rüyada garip sesler duymak, gerçeklerden uzak, dayanaksız sözler duyulacak, yanılgıya düşülecektir. Aslı astarı olmayan sözlere itibar edilecek, olaylarda, sırf bu yüzden hatalı kararlar verilecektir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani