Rüyada “Rüyada Serum Görmek” Görmek

Rüyada Serum Görmek

Rüyada Serum görmek, rüyayı gören kişinin bir sıkıntısı olduğuna ve bu sıkıntıdan dolayı sağlığından düşmesine işaret eder. Rüyada serum hortumu görmek, Diyanete göre kişinin hayatında ki helal paraya ya da çalıştığı işe destek olan üçüncü bir kimse olduğu anlamına gelir. Rüyasında serum gören kişi kafasına sağlığından düşecek kadar önemli bir sıkıntı yerleştirmiş olmaktadır.

Rüyada Serum Görmek İslami Anlamı

Rüyada serum görmek, dini rüya tabirlerinde birden fazla yorumlanması gereken bir rüya olmaktadır. Rüyada serum gören kişinin bu rüyayı ne şekilde ve nasıl gördüğüne göre yorum yapmak gerekir. İmam Nablusi (r.a) bu rüyayı görenin rüyasının, rüyada serum takmak, rüyada serum yemek, rüyada serum almak veya rüyada serum iğnesi görmek gibi anlamlarına göre yorumlanması gerektiğini buyurmuştur.

Rüyada Serum Takmak

Rüyada serum takmak, rüya yorumcularına göre rüyayı gören kişinin hayırlı bir işe el atması anlamına gelir. Kişi yakın zamanda başka birilerine maddi ya da manevi bir yardımda bulunur.

Rüyada Serum Yemek

Rüyada serum yemek, rüya yorumcularına göre başka bir kimseye yardım eli uzatmak anlamına gelir. Diyanet’e göre bu rüyayı gören kişinin hayatında kendisine muhtaç olacak birileri olur.

Rüyada Serum Almak

Rüyada serum almak, rüya sahibinin hayırlı bir iş için harcayacağı parayı ifade eder. Rüyayı gören kişi yakın zamanda bir başkasını sevindirmek için bir para harcar. Diyanet’e göre bu rüyayı gören annesine ve babasına hayırlı evlat olmaktadır.

Rüyada Serum İğnesi Görmek

Rüyada serum iğnesi görmek, rüyayı gören kişinin yakın zamanda hastalığından veya sıkıntısından kurtulması anlamına gelir. Rüyayı gören kişi bu sıkıntılarından bir başkasının yardımı ve desteği ile kurtulur.

Rüyada Serum Hortumu Görmek

Rüyada serum hortumu görmek, rüya yorumcularına göre akıp giden para anlamına gelir. Kişinin ne kadar fazla harcaması olsa da para kaynağı büyük ve bolluk içinde olmaktadır. Diyanet’e göre bu rüyayı gören kişinin miras hak etmesi ve bu mirasın helal olması anlamına gelir.

Rüyada Kolunda Serum Görmek

Rüyada kolunda serum görmek, rüya yorumcularına göre bir kişiye bağımlı olarak bir hayat sürmek anlamına gelir. Yakın zamanda evlilik ya da nişanlılık gibi önemli bir evre geçer.

Rüyada Serumla Kan Vermek

Rüyada serumla kan vermek, rüya yorumcularına göre kişinin bir başkasına kazandığı helal paradan yedirmesi anlamına gelir. Kişi harcadığı parayı eşi ya da çocukları için büyük miktarda harcar. Ancak Diyanet’e göre bu rüyayı gören evlatları arasında haksızlık yapmadan miras paylaşımı yapacaktır.

Rüyada Serumla Gezmek

Rüyada serumla gezmek, rüya yorumcularına göre kişinin şifa bulacağı anlamına gelir. Önemli ya da önemsiz kişi tüm sağlık sorunlarından kurtulur. Yakın zamanda huzurlu ve sağlıklı günler başlar. Rüya sahibinin hasta bir annesi ya da eşi varsa yine olanların şifa bulması anlamına gelir. Diyanet’e göre bu rüyayı gören kişi cebinde sürekli helal para ile gezer.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani