Rüyada “Rüyada Sergi Görmek” Görmek

Rüyada Sergi Görmek

Rüyada sergi görmek, kişinin çevresinde bulunan birçok kişiden maddi ve manevi destek sayesinde cesaretinin yenileneceğine delalettir. Rüyada sergi gören kimse, cesaret edilemeyen bir işe girişileceğine ve bu iş sonrasında büyük başarılara işaret etmektedir. Rüyada sergi görmek, kişinin göstereceği çabalar sayesinde maddi ve manevi kazançlarının çok büyük bir oranda artacağına delalettir.

Rüyada Sergi Görmek İslami Anlamı

Rüyada sergi görmek, rüyada sergi gezmek, rüyada sergi açmak, rüyada sergide olmak, rüyada sergiye hazırlanmak, rüyada kitap sergisi görmek biçiminde de görülebilmektedir. Rüyada ayakkabı sergisi görmek, rüyada takı sergisi görmek, rüyada karpuz sergisi görmek gibi değişik eşyalar üzerinde de görülebilen bir rüya olmaktadır.

Rüyada Sergi Gezmek

Rüyada sergi gezmek, rüya sahibinin iş hayatına yoğun çaba harcamasından dolayı sevdiği kişileri başlayacağına işaret etmektedir. Kalbi kırık olan bir kişinin kalbini almak için çaba harcaması gerektiği fakat rüya sahibinin o zaman dilimini sağlayamadığına yorumlanmaktadır. Üzücü haber alan bir kişinin ise ailesine danışarak üstesinden gelinecek sorunlara işaret etmektedir.

Rüyada Sergi Açmak

Rüyada sergi açmak, rüya sahibinin idealist biri olduğuna işaret etmektedir. Kısa zaman içerisinde kurduğu tüm program ve projelerin yerine getirilebileceğine yorumlanmaktadır. Rüya sahibinin hiç beklenmedik bir anda tüm mutluluklara erişeceğine ve uzun zaman boyunca sıkıntılardan uzak kalacağına, bu sayede psikolojik olarak da rahatlayacağı bir sürece gireceğine delalet etmektedir.

Rüyada Sergide Olmak

Rüyada sergide olmak, yatırım yapılacak işlere işaret etmektedir. Kültürel bir mirasın yetkili kişilere verileceği ve bu sayede saygınlık kazanacağına işaret etmektedir. Kişinin zayıf olarak nitelendirdiği özellikler üzerine gideceği ve uzun çabalar sonucunda kendini geliştirerek bilgi sahibi bir birey olacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada Sergi Hazırlamak

Rüyada sergiye hazırlanmak, rüyasında sergi hazırladığını gören birisi kendi içerisinde büyük bir organizasyon oluşturacağına işaret etmektedir. Devlet büyüklerinden birisi ile işbirliği yaparak çevresindeki insanlara geliştirici işler sunacağına yorumlanmaktadır. Ailesi tarafından destek alamayan kişinin yapacağı programlar ile birlikte dostları ile büyük bir işe girişeceğine, kazancının artarak akraba çevresinde sevilen biri haline gelmesine işaret etmektedir.

Rüyada Kitap Sergisi Görmek

Rüyada kitap sergisi görmek, kişinin elinde olmayan sebeplerden ötürü yanlış anlaşıldığına delalet etmektedir. Mal varlığını kısa bir süreliğine kaybedeceğine fakat hırslı yapıda olması sebebi ile bütün işlerinin yoluna gireceğine işaret etmektedir. Seçimlerinin adaletli bir şekilde yapmasının sonrasında ünlü biri haline geleceğine ve birçok hayranını olacağına işaret etmektedir.

Rüyada Ayakkabı Sergisi Görmek

Rüyada ayakkabı sergisi görmek, kişinin üzüleceği bir olayın başına geleceği ve sevdiği kişiden bir süre uzaklaşacağına delalettir. Evli olan kişilerin ise eşlerinin kendisine olan desteğinin artmasına, her an yanında olarak zamanlarını çoğunu beraber geçirmesine işaret etmektedir. Çevresindeki insanlar ile hoş muhabbet kurabilen kişi olarak da yorumlanmaktadır.

Rüyada Takı Sergisi Görmek

Rüyada takı sergisi görmek, rüyada görülen takının değerine göre kişinin yanlış yollara gideceğine işaret etmektedir. Haksızlık ile kazandığı kazancın kendisine yarar sağlamadığını fark ederek en kısa zamanda hatasını telafi edici projeler oluşturmaya çalışmasına yorumlanmaktadır.

Rüyada Karpuz Sergisi Görmek

Rüyada karpuz sergisi görmek, rüya sahibinin karpuz sergisini gördüğü mevsime göre rüya tabiri değişmektedir. Kışın görülen karpuz sergisi kişinin üzüntülü bir haber alacağına ve çok kederleneceğine işaret etmektedir. Yaz mevsimi içerisinde karpuz sergisi gören kişi mutluluk içerisinde bir hayat süreceğini ve desteklediği birçok kişinin iyi yerlere geldiğinin haberini alacağına işaret etmektedir. Kirmani (r.a) yorumu; “Rüyasında mevsiminde bir karpuz görüp yiyen kederden ve sıkıntıdan kurtulur.”

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani