Rüyada “Rüyada Şemsiye Görmek” Görmek

Rüyada Şemsiye Görmek

Rüyada şemsiye görmek, genel olarak iyi durumlara işaret etmektedir. Rüyada şemsiye tutmak, zenginliğin artacağına, bol kazanç sağlanacağına, iyi insanlarla hoş sohbet kurulacağına işaret etmektedir. Rüyasında yağmurlu bir havada şemsiye ile yürüdüğünü gören birisi; zorluklarla dolu bir konuda ya da iş olaylarında başka bir kişi tarafından destek alması anlamına geldiğini açıklamaktadır.

Rüyada Şemsiye Görmek İslami Anlamı

İslami ve dini açıdan ne anlama gelir? sorusunu cevaplandıracak olursak; İslami şartlara göre rüyada şemsiye görmenin hayırlı işler yapılacağı, hayırlı kısmetlerin çıkacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Bazı rüya alimlerinin rüyada şemsiye görmek ile ilgili yorumları aşağıda bulunan paragrafta anlatılmaktadır.

Rüya alimlerinden biri olan Cafer-i Sadık (r.a) demiştir ki; rüyasında şemsiye gören bir kişi hayırlı işler yaparak hayırlı kazançlar elde edecektir. Bir diğer alim olan İmam Nablusi (r.a) ise şöyle söyler; kim rüyasında şemsiye gördüyse o kişi yakın zamanda huzur ve refah ortamına karışacaktır. İbni Sirin (r.a) ise bu konuda; rüyayı gören kişi hayırlı bir kısmet ile evlenecektir yorumunu yapmıştır. Bir diğer alim olan Kirmani (r.a) der ki; rüyayı gören kişinin bütün işlerinin rast gideceğini söylemiştir.

Rüyada Şemsiye Kaybetmek

Rüyada şemsiye kaybetmek, tüm taleplerin hayata geçeceğine, yakın zamanda gelecek olan güzel haberlere, işte hayatında yükselmelerin olacağına, güzel huylu taliplerin olacağına, sakin ve huzurlu bir hayat sürmeye, sırların ortaya çıkmasına, kötü bir sorunla yüzleşme şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Şemsiye Çalmak

Rüyada şemsiye çalmak, şansın ve bahtın açık olacağına, hayırlı işlerin ardı ardına geleceği, parasal sorunların ortadan kalkacağını, rezil olma durumunu, başkasının hakkına ya da günahına girme durumunun olduğunu, kısmet kapanma durumunun olmasını, verilecek akıla ihtiyaç duyulduğunun ve büyük bir sıkıntının altından kalkılacak olma durumu şeklinde anlatılmaktadır.

Rüyada Şemsiye Kapatmak

Rüyada şemsiye kapatmak, hayırlı durumlar olacağını göstermektedir. Rüyada kapalı şemsiye güzel olaylar yaşanacağını temsil etmektedir. Rüya sahibinin yakın zaman içerisinde kısmetinin açılacağı söylenmektedir.

Rüyada Şemsiye Almak

Rüyada şemsiye almak, rüyayı gören kişinin eli kolu olacak, ona her türlü yardımda bulunacak, en zor anında ve sıkıntılı dönemlerinde ona destek olarak hayırlı bir dost anlamına gelmektedir. Elde tutulan şemsiye ise; zor günlerde yanınızda olacak eş, dost ya da akrabayı temsil etmektedir. Şemsiyeyi elde açık olarak görmek ise daima iyiye ve hayra yorulur.

Rüyada Şemsiye İle Uçmak

Rüyada şemsiye ile uçmak, kişinin umutlarının, hayallerinin ve gelecek planlarının yıkılmasını ve kaderinin yaşanması gerektiği şeklinde yorumlanmaktadır. Daima yanınızda olacak akraba ve dostlarınızı simgelemektedir. Bazı rüya yorumlarına göre ise; rüyasında şemsiye gören kişinin resmi bir kurumda görev alacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Kırık Şemsiye Görmek

Rüyada kırık şemsiye görmek, iyi ve hayırlı olarak yorumlanmaz. Kişinin malı, mülkü ne varsa kaybedeceğini, çok kötü bir şekilde maddi zorluklar yaşayacağını, her türlü kolaylığın sona erip sürekli zorluklarla karşılaşmasını işaret eder.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani