Rüyada “Rüyada Selpak Görmek” Görmek

Rüyada Selpak Görmek

Rüyada selpak görmek, rüya sahibinin birçok kişiye eşit olduğunu ve güzel kalbiyle hatırı sayılır kimseye veya hayvana yardımcı olmaya çalıştığına yorumlanır. Rüyada selpak gören kimse, sürekli paylaşımcı davranan ve genel olarak herkese ve her şeye güzel davranan her türlü derdiyle çok yakından ilgilendiği için de o kişilerden çok güzel hayır duaları aldığını çevresinde ki insanların kendisini daha çok sevdiğini işaret eder.

Rüyada Selpak Görmek İslami Anlamı

Çok kişi tarafından saygı duyulan biri, bir ortamda olmazsa olmaz denilecek kadar çok sevileceğini, eğer değer görmüyorsan değer göreceğini ve de değer görüyorsan olacak bir olaydan sonra daha çok değer göreceğini söyleyen bu güzel rüya, kendi hatalarını da en kısa zamanda fark edeceğini ve de en kısa zamanda hatalarından döneceğini işaret etmektedir. Ve rüyada selpak görmek kişinin çok cömert, alçak gönüllü bir kişiliğe sahip olduğunu, diğer insanların gözünde değerli ve gerçekten vazgeçilmez bir dost olduğunu, kişiliğinin birçok insana örnek olduğuna da yorumlanabilmektedir.

İslam alimlerine göre de rüyada selpak görmek aynı yorumlanır. Yani rüyanızda eğer selpak gördüyseniz bu gerçekten iyiye işaret etmektedir. Hazır olun çünkü hayatınız güzelleşmek üzere. Cafer-i Sadık (r.a) derki; Kişi değişmeye ve yenilenmeye hazır olmalıdır çünkü cenab-ı Allah her zaman gelişmenizi ve iyi yönde değişmenizi öğütlemiştir.

Rüyada Selpak Almak

Marketten veya bakkal gibi selpak satan bir yerden selpak almak kişinin hayatının değişeceğini geçmişte yaşadığı sorunları unutacağını ve yepyeni tertemiz bir sayfa açacağına yorumlanır. Ancak sokakta selpak satan bir kişiden selpak almak yakın bir zamanda birisine büyük bir maddi yardım yapacağına işaret etmektedir. Selpak almak yakın bir zamanda ileride büyük işler yapacak bir işe yatırım yapıp maddi varlık kazanmayı veya olan işini büyütüp maddi varlık kazanmayı işaret etmektedir.

Rüyada Selpak Vermek

Maddi yönden bayağı iyi bir konuma geleceğine, hayırlı helal kazanç elde edeceğine ve çok kazançlı işlere gireceğine, hayatta gerçekten çok başarılı olacağına, refah içinde yaşayacağına, gerçekten huzurlu bir hayata sonunda sahip olacağına büyük kazançlar elde edeceğine yorumlanır.

Rüyada Selpak Satmak

Daha çok zararlı sayılan bir alışkanlığın terk edileceğine, ailenin hayır dualarının alınacağına, çevresine yardımda bulunulacağına işaret eder.

Rüyada Selpak İstemek

Ailenden birinin maddi zorluğa düşeceğine, rakiplerinin daha çok güçlenip meydan okuyacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada Kirli Selpak Görmek

Rüyayı gören kişinin nefsine hakim olamadığına, zor kararlar karşısında kötü yolları seçtiğini işaret eder. Eğer bunu gördüyseniz hayatınızı ve hatalarınızı bir gözden geçirmeniz gerekiyor olabilir.

Rüyada Renkli Selpak Görmek

Çevrenizde ki bir kişinin size karşı tutumunun değişeceğine, haksızlığa uğrayacağınıza, insanların karşısında değerinizin artacağına yorumlanabilir.

Rüyada Beyaz Selpak Görmek

Yakın bir zamanda çok kötü bir alışkanlığınızı bırakacak veya bırakma yolunda en büyük adımı atacaksınız. Hayatınıza yeni giren insanlara karşı ön yargılı olmayın ve her türlü varlığa karşı saygılı olun.

Rüyada Selpak Rulosu Görmek

İhtiyacı olan birine büyük yardımda bulunacaksınız. İnsanların sizi sevdiğine, değerinizin arttığına yorumlanabilir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani