Rüyada “Rüyada Şelale Görmek” Görmek

Rüyada Şelale Görmek

Rüyada şelale görmek, aile geçimi, hayırlı bir ömür ve sağlıklı bir yaşam ile yorumlanmaktadır. Rüyada şelale görmek, sağlık sorunların ve sıkıntıların biteceğine yorulur. Rüyada şelale görmek, suyun azgınlığına göre yorumlanmaktadır. Su azgın ise rüyayı gören kişinin hastalanacağına yorulur. Su sakin akıyor ise rüya sahibi hastalık ve dertlerinden kurtulur. Bazı alimlere göre görülen şelalenin İslami yorumu şöyle yapılmıştır.

Rüyada Şelale Görmek İslami Anlamı

Rüyada şelale görmek, Cafer-i Sadık (r.a) Rüyada şelale gören kişi hayatını sorgulamalı ve hatalarının farkına varmalıdır demiştir. Şelaleye düştüğünü gören kişi sıkıntı ve hüzün yaşar yorumunu yapmıştır. Kirmani (r.a) Şelale ve akarsuyu hayırlı ve sağlıklı ömür ile yorumlamıştır. Rüyayı gören kişi hayırlı bir ömür yaşamaktadır. Hayırlı işler ile meşgul olarak yaşaması gerektiğine yormuştur.

Rüyada Şelale Sesi Duymak

Rüyada şelale sesi duymak, iyi ve güzel haberlerin gelmekte gecikeceği ile yorumlanır. Rüyayı gören kişisin fevri davranmadan sabretmesi gerektiği yönünde tabir edilir. Rüyayı gören kişi acele eder ise bu işten zarar ve ziyan görür.

Rüyada Şelalede Yüzmek

Rüyada şelalede yüzmek, sıkıntılar ile baş edileceği ile tabir edilir. Rüyasında şelalede yüzen kişi yaşadığı üzüntülü olayların üstesinden gelerek, mutlu olur. Şelalede suyun aktığı yöne doğru yüzmek kolay kazanca ve başarılı işlere yorulmaktadır. Suyun tersine doğru yüzmek ise olmayacak işlerin peşinde koşulacağı tabir edilmektedir.

Rüyada Şelaleye Bakmak

Rüyada şelaleye bakmak dertli ve yalnız kimse olarak yorumlanır. Şelaleye bakan kişi rüya sahibi ise sevdikleri tarafından terk edilir ve bundan büyük hüzün duyar. Başka birini şelaleye bakar iken görmek, o kişiyi terk edeceğine yorumlanır.

Rüyada Şelale Fotoğrafı Çekmek

Rüyada şelale fotoğrafı çekmek, kurulan hayaller için biraz daha beklenmesi gerektiğine yorulur. Dileklerin ve arzuların gerçekleşmesi için daha vakit var demektir. Fotoğraf çekmek, bir şeyi çok arzulamak ile de yorumlanmaktadır.

Rüyada Şelale Altından Geçmek

Rüyada şelale altından geçmek, sıkıntılı dönemler yaşanıyor iken rüya sahibinin bunlardan kaçması ile yorumlanır. Rüyayı gören kişi dünya işleri ile meşgul olup ahiretini ve ailesini unutur. Islanmadan şelaleden geçen kişi başkaları sırtından geçim sağlar ve haram yer. Islanarak geçen kişi ise alın teri dökerek gelir elde eder ve bunun ile ailesinin ihtiyaçlarını alır.

Rüyada Şelaleden Atlamak

Rüyada şelaleden atlamak, isyan etmek ile yorumlanır. Sıkıntıları karşısında isyan eden rüya sahibi kendine hileli çıkış yolları arar. Rüyasında başkasının şelaleden atladığını gören kişi, etrafındaki insanlar ile ilgilenmelidir ve onlara yardım etmelidir.

Rüyada Şelaleye Girmek

Rüyada şelaleye girmek, zor günlerinde tek başına kalmaya ve terk edilmeye yorumlanmaktadır. Şelaleye biri ile girdiğini görmek, evlilik ile tabir edilir.

Rüyada Şelaleye Düşmek

Rüyada şelaleye düşmek, saklanılan sırların ayyuka çıkmasına yorulur. Rüyayı gören kişi sakladığı sırları yüzünden büyük korku yaşar ve bu sırlar yakın bir zamanda ortaya çıkar. Rüyayı gören kişi dışlanır ve saygınlığını yitirir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani