Rüyada “Rüyada Sel Felaketi Görmek” Görmek

Rüyada Sel Felaketi Görmek

Rüyada Sel felaketi görmek, hayırsız işler ile yorumlanmaktadır. Rüyada sel felaketi görmek rüyayı gören kişinin zor günler yaşayacağı ile yorumlanır. Rüyada sel felaketi görmek, hastalık ve kazalar ile de tabir edilmektedir. Bazı alimler sel felaketi ile dini açıklamalarını ve yorumlarını şu şekilde yapmıştır.

Rüyada Sel Felaketi Görmek İslami Anlamı

Rüyada sel felaketi görmek, Cafer-i Sadık (r.a) sel felaketi gören kişi hastalık ile sınanır. Şükürlü ve sabırlı olur ise bunu atlatır. Çevresinden de hastalık haberleri alacaktır. İbni Sirin (r.a) Sel felaketini, mal kaybına ve yaşanacak olan tartışmalara yormuştur. İmam Nablusi (r.a) Aile içinde yaşanacak sorunlara ve sıkıntılara yormuştur. Hane içine dahil olacak düşmana ve hırsıza tabir etmiştir.

Rüyada Sel Bastığını Görmek

Rüyada sel bastığını görmek, hayırsız işlere yorumlanır. Rüyasında evini sel bastığını gören kişi mal kaybı yaşar ve bundan duyduğu üzüntüden dolayı bir hastalık geçirir. Rüyasında başkasının evinin su bastığını görmek, o kişiye karşı olan nefret ve kini gösterir. Bu öfkesini dindirmelidir.

Rüyada Berrak Sel Suyu Görmek

Rüyada berrak sel suyu görmek, çekilen sıkıntıların yakın zamanda biteceği anlamına gelir. Su az ise rüyayı gören kişi sadaka vermelidir. Su çok ise söz verdiği adağını kesmelidir. Berrak su rüyayı gören kişinin içinin temizliğini yansıtır ve sabretmesi sonucunda mal sahibi olur.

Rüyada Çamurlu Sel Suyu Görmek

Rüyada çamurlu sel suyu görmek, rüyayı görenin fesatlı ve dedikodu ile yaşadığına yorulmaktadır. İçindeki fesatlığın kendine zarar vermesi ile tabir edilir. Başkasının hanesinde çamurlu sel suyu görmek, bir kişinin hakkının yendiği anlamına gelir. Rüya sahibi, bile isteye bir bakasının hakkına girmiştir ve bunun telafisini yapması gerekir.

Rüyada Sel Suyunda Kaybolmak

Rüyada sel suyunda kaybolmak, rüyayı gören kişinin ölümü ve ahireti hatırlayarak tövbe etmesi gerektiği yönünde yorumlanır. Rüyayı gören kişi dünya telaşına kapılarak, yalanlar ile kazanç elde eder. Bu kazanç ilerleyen dönemlerde sel suları gibi, içine çeker ve yutar. Bu hatalardan biran önce dönmesi ile tabir edilmektedir.

Rüyada Dağdan Sel Geldiğini Görmek

Rüyada dağdan sel geldiğini görmek, rüyayı gören kişinin ailesini utandıracağı ile yorumlanır. Rüya sahibi anne ve babasından beddua işiteceği bir iş yapmıştır. Bu iş sonucunda anne baba tarından red edilir ve yalnız kalır. Aynı zamanda da rüyayı gören kişinin, kırdığı birinden özür dilemesi ve helallik istemesine de yorulmaktadır.

Rüyada Sele Kapılmak

Rüyada sele kapılmak, başarısızlık ile yorumlanmaktadır. Rüyayı gören kişi yapacağı işte başarısız olur ve bundan çok büyük üzüntü duyar. Gördüğü rüyada tek başına sel suyuna kapılıyor ise çevresi ve akrabaları tarafından dışlanır ve yalnız kalır. Yanında insanlar var ise toplu şekilde dedikodu ve gıybet yaparak günaha girer. Selden birini kurtarıyor ise yakın zamanda hatasını anlayarak, tövbe eder.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani