Rüyada “Sel Baskını” Görmek

Sel Baskını
Rüyada sel baskını görmek hangi anlama gelir ve İslami açıklaması nasıldır? Ayrıntılı bilgiler için yazımızı okuyabilirsiniz.

Rüyada sel bastığını görmek rüya sahibinin işini kayıp etmesi, değerli bir varlığın yitirilmesi anlamlarına gelir. Rüyada sel basması olumsuz anlamları nedeni ile İslam alimleri tarafından hoş karşılanan bir rüya değildir. Rüya sahipleri başarmak istedikleri işlerde zorlanabilirler. Tam her şey yoluna girdi derken, önemli değerler kayıp edilebilir. Rüyanın olumlu mu olumsuz mu olduğunu anlamak, rüyayı net bir şekilde yorumlamak için rüya unsurlarının iyi anlaşılması gerekir. Çünkü bazı rüyalarda rüyanın anlamı olumlu olabilir.

Rüyada Evi Sel Bastığını Görmek

Rüyada evi sel basmasını görmek rüya sahibinin sağlığının bozulacağı anlamına gelir. Rüya sahibi trafik kazası geçirebilir ya da grip gibi hastalıklardan dolayı yatakta yatması gerekebilir. Rüya sahibinin eğer şeker gibi rahatsızlıkları varsa bu hastalıklar sınırın üzerine çıkabilir. Rüya sahibi sağlık problemleri ile boğuşurken bir çok işinden geri kalabilir.

Rüyada Arkadaşının Evini Sel Bastığını Görmek

Rüyada arkadaşının evinin sel basmasını görmek rüya sahibinin çok sevdiği bir arkadaşının, eşinin, dostunun zarar görmesi anlamına gelir. Görülen zarar fiziksel olabileceği gibi tamamen psikolojik de olabilir. Bir diğer yoruma göre arkadaşın evini su basması bir başkasının göreceği zarar yüzünden rüya sahibinin de canının yanmasıdır. Bir diğer yoruma göre sevilen kişi rya sahibinin hayatından çıkabilir. Kişilerin arasına kara kedi girebilir. Bu kişiler küsse bile kısa süre sonra barışır.

Rüyada Bodrumu Sel Bastığını Görmek

Rüyada bodrumu sel basması rüya sahibinin kısa zaman içinde yüklü bir ödeme alması anlamına gelir. Rüyada sel basması çoğu zaman olumsuz tarif edilse de, bodrumu sel basmasının anlamları güzeldir. Zenginlik, bereketin artması, çok para kazanmak rüyanın bazı anlamları arasında yer alır. Rüya sahipleri kazandıkları ile rahat bir yaşam sürmeye başlarlar.

Rüyada Yağmurdan Sel Bastığını Görmek

Rüyada yağmurdan sel basmasını görmek ünlü biri ile tanışmaya, tanınan bir kimse ile bir ilişkiye başlamaya ve sosyal çevrenin genişlemesi anlamlarına gelmektedir. Rüya sahibi sosyal çevresi ya da iş hayatındaki bağlantıları sebebi ile ünlü kişiler ile temas halinde olacaktır. Bu kişilerden bazıları ile birebir tanışma şansı elde edilecektir. Bu tanışmanın sonucunda kişiler arkadaş olabilir yahut iş ile ilgili projeleri birlikte gerçekleştirmek isteyebilirler. Yapılan işin ve arkadaşlığın sonucu her zaman pozitif ve güzel olacaktır.

Rüyada Sel Bastığını ve Ağladığını Görmek

Rüyada sel basmasını ve bu sırada ağlamayı görmek rüya sahibinin güçsüz ve duygusal olması anlamlarına gelir Rüya sahibi zor bir dönemden geçebilir. Kişinin karşısına çıkacak en ufak kötü bir olay rüya sahibinin psikolojisinin alt üst olmasına neden olabilir. Bir diğer yoruma göre ise rüyasında ağladığını gören kişi, tam tersi gerçek hayatta çok mutlu olur ve sürekli güler. Hayata olumlu tarafında bakma becerisine sahip olur. Çevresindeki insanlara da bu güzel enerjiyi yansıtır.

Rüyada Sel Bastığını ve Boğulduğunu Görmek

Rüyada sel basmasını ve boğulduğunu görmek sevinç, neşe duymak, kazanmak anlamlarına gelir. Sanılanın aksine rüyada boğulmak kötü anlamlara değil tam aksi iyi anlamlara sahiptir. Rüyada boğulduğunu gören kişi mutluluk içinde boğulur. Kendini devamlı olarak iyi hisseder. Rüya sahibinin şansı özellikle şans oyunlarında yaver gidebilir. Bu oyunlarda az miktarda da olsa kazanç elde edilebilir. Rüyada sel basması boğulma ile birlikte olduğu zaman rüya sahibinin hayatına yeni bir insan girer. Bu kişi rüya sahibi için özel bir insan olur. Kişi ile uzun seneler boyunca ilişki devam eder.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani