Rüyada “Rüyada Sekreter Görmek” Görmek

Rüyada Sekreter Görmek

Rüyada sekreter görmek, rüya sahibinin bütün konularda karşılık beklenmeksizin destek ve yardım görmesi ve sırtının hiçbir şekilde yere gelmemesidir. Rüyada sekreter gören kimse, kişinin baba ve annesinin elinin her zaman rüyayı gören kişinin üzerinde olması, her dara düştüğünde ve karşılaştığı tüm olumsuzluklarda onun yanında yer almalarıdır.

Rüyada Sekreter Görmek İslami Anlamı

Din alimlerinden İmam Nablusi (r.a) Hazretleri, rüyada sekreter görmek menfaat ve hayra işaret ederken bazende kişinin gizli bir düşmanının bulunması anlamındadır buyurmuştur.

Rüyada Sekreter Olmak

Rüyada sekreter olmak, gönülsüz olarak çıkılacak olan bir yolculuk ya da kişiyi rahatsız edecek tarzda konuşmaların yapılacağı bir toplantıdır. Kendisinden yaşça büyük olan bilge bir kişiden alınacak olan önerilere uyarak, mevki sahibi olmaktır.

Rüyada Sekreterlik Yapmak

Rüyada sekreterlik yapmak, rüyayı gören kişinin çok üzüldüğü ve içerisinden çıkamadığı bir konunun hakkında, sevdiği bir kişiden ve ya eşinden göreceği destek ve yardımdır.

Rüyada Sekreter Kovmak

Rüyada sekreter kovmak, kibir günahı ile boğuşan rüya sahibinin başkalarının eksiklikleri ve kusurları ile dalga geçmesi, anlık gafletlere düşerek, bencilce tutumlar sergilemesi ve şımarık hareketler yapmasıdır. Bir an evvel günahlardan af dileyerek Allah’a sığınma konusunda alınmış bir uyarıdır.

Rüyada Bayan Sekreter Görmek

Rüyada bayan sekreter görmek, kişinin başkalarına yardımcı olmak amacı ile hayır işlerine girişmesi, maddi yardım yapamasa bile manevi yardımda bulunmanın mutluluğunu yaşamasıdır. Cesareti kırılmış olan güçsüz bir tanıdığa yardımcı olmak, ayağa kalkmasını sağlamak anlamındadır.

Rüyada Genel Sekreter Görmek

Rüyada genel sekreter görmek, sıkıntı yaşamaksızın ele geçirilecek olan ganimet, edilen yeminlerin tutulması, kişinin büyük bir mevkiye gelmesidir. Büyük nimet ve rızka kavuşmak, güven ve sağlık içerisinde bulunmak, mutlu olmaktır. Kişinin makamının yükselmesi, umduğu ve beklediği işlerin gerçekleşerek arzularına kavuşmasıdır. İş konusunda dirayetli birisinden yardım görerek refaha kavuşmaktır.

Rüyada Sekreterle Öpüşmek

Rüyada sekreterle öpüşmek, rüya sahibinin birisinden yardım görmesi ve başına o kişi ile ilgili olan önemli bir hadisenin gelmesidir. Duygusal bir bağ olan öpüşmeyi görmek, görünen kişi ile arsında duygu yüklü bağların meydana gelmesi anlamında da yorumlanır. Rüyayı gören kimsenin evli olması durumunda, öpüştüğü kişiden ya da ailesinden yardım alacaktır.

Rüyada Sekreterle Konuşmak

Rüyada sekreterle konuşmak, kişinin kendisini sevindirecek olan güzel ortamların içerisine girmesi, iş hakkında yapacağı toplantıların verimli geçmesidir. Performansının ve çalışmalarının olumlu olarak değerlendirilmesi ve işinde terfi etmesidir. Problemli olan ilişkiler yaşayan kişilerin sorunlarının düzelmesi, husumetlerin sona ererek düzgün olan davranışlarının ödüllendirilmesidir. Kişinin gerçek hayatında birisi ile tanışması, ona aşık olması, aniden hayatına girecek olan bu kişinin sayesinde, çok farklı duygu deneyimleri yaşamasıdır.

Rüyada Sekreter Yardımcısı Görmek

Rüyada sekreter yardımcısı görmek, tedavisi zor olan bir hastalığa yakalanmak, kişide bulunan kötü alışkanlıkları bırakması gerektiği, tedavi sürecini aksatmamak kaydıyla eski sağlığına kavuşacağı anlamına gelmektedir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani