Rüyada “Rüyada Şekerlik Görmek” Görmek

Rüyada Şekerlik Görmek

Rüyada şekerlik görmek, iki farklı şekilde yorumlanır. Rüyada görülen şekerlik, rüya sahibinin işi ile ilgili müjdeli haberler alacağına ve büyük kazançlar elde edeceğine işarettir. Rüyada şekerlik görmek, etrafında onu çekemeyen kimselerin olduğuna, en uygun zamanda ihanete uğrayacağına delalettir.

Rüyada Şekerlik Görmek İslami Anlamı

Bununla ilgili Kirmani (r.a) yorumu; rüyada şekerlik görmek refaha ve bolluğa işarettir. Rüya sahibi eline geçen para ile sorunlarından ve maddi kaygılarından kurtulur. Ömrü hayatı boyunca bolluk içinde, huzurlu ve rahat bir yaşantı sürer.

Rüyada Şekerlik Kırmak

Rüyada şekerlik kırmak, dedikoduya ve hayal kırıklığına işarettir. Rüya sahibi emin olmadığı işler ile ilgilenecek ve sonuçları ağır olacaktır. Ayrıca etrafından ve ailesinden hoşuna gitmeyecek konularda sözler duyacak, hakkında dedikodular çıkacak ve başarısızlığa uğrayacaktır. Kişi dostları tarafından dışlanacak ve büyük bir umutsuzluk yaşayacaktır.

Rüyada Şekerlik Almak

Rüyada şekerlik almak, büyük şans demektir. Rüya sahibinin karşısına fırsat üstüne fırsat çıkacak ve buna kendisi bile şaşıracaktır. Rüyasında şekerlik aldığını gören kişi fakirlikten kurtulur ve bereketli bir yaşam sürer.

Rüyada Şekerlik Satmak

Rüyada şekerlik satmak, parlak bir geleceğe işarettir. Eğer rüya sahibi bekar ise hayırlı bir evlilik yapacak, evli ise iyi bir evlada sahip olacak, biri bir mevkide iş bulacaktır. Rüyayı gören kişi bekar bir kadın ise zengin, hayırsever bir kişi ile evlenecek demektir.

Rüyada Cam Şekerlik Görmek

Rüyada cam şekerlik görmek kin ve nefrete yorulur. Rüya sahibinin arkasından atıp tutan, onu sekteye uğratmaya çalışan kişilerin varlığına delalettir. Ayrıca bu kişilerin günün birinde ortaya çıkacağına da işaret eder.

Rüyada Kristal Şekerlik Görmek

Rüyada kristal şekerlik görmek hayırlara yorulur. Rüya sahibinin kar getirecek işlerde bulunacağına, bir akrabası ile işbirliği yaparak ticari faaliyetler yapacağına işaret eder.

Rüyada Gümüş Şekerlik Görmek

Rüyada gümüş şekerlik görmek, mal ve mülke işarettir. Rüya sahibinin her işten alnının akı ile çıkacağına delalet eder. Rüya sahibi özel yaşantısında da, işte de her daim başarı elde eder. Varlık dolu bir hayatın habercisidir.

Rüyada Boş Şekerlik Görmek

Rüyada boş şekerlik görmek, başkalarının desteğine muhtaç olan insana yorulur. Rüya sahibinin her daim ailesinden ve akrabalarından maddi, manevi destek aldığına, kendine güveni olmayan kimseye işarettir. Alınan yardımların bir gün kesileceğine ve başarısızlığa, umutsuzluğa, yoksulluğa işarettir. Aynı zamanda boş şekerlik hayal kırıklığına da yorulmaktadır.

Rüyada Bakır Şekerlik Görmek

Rüyada bakır şekerlik görmek, şansa ve açık bahta işaret eder. Rüya sahibinin her anlamda işlerini yoluna koyacağına delalet eder. Ayrıca bakır şekerlik günahtan kaçınmaya ve iyimser bir yaşam sürüleceğine de işarettir. Ayrıca bekar kimse ise iyi bir izdivaca, evli kimse ise de nur topu gibi bir evlada sahip olunacağı anlamını taşır. Kişi ömrü boyunca evladının geleceği için didinip duracaktır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani