Rüyada “Rüyada Şehir Görmek” Görmek

Rüyada Şehir Görmek

Rüyada Şehir görmek, mekan değişimi ya da güzellik ile geçecek zaman anlamına gelir. Rüyada şehir dışında gezmek, kişinin hayatında yakın zamanda bir takım yenilikler yaşanır. Diyanete göre rüyasında şehir gören kişi tüm sağlık sorunlarından kurtulur. Rüyada bilmediği bir şehirde kaybolduğunu görmek, bu rüyayı gören kişi yakın zamanda ne yapacağını şaşıracak kadar çok paraya sahip olacaktır.

Rüyada Şehir Görmek İslami Anlamı

Rüyada Şehir görmek, Dini rüya tabirlerine göre, birden fazla anlamlar ile yorumlanmaktadır. Rüyasında şehir gören kişinin bu rüyayı nasıl ve ne şekilde gördüğüne göre yorumlamak gerekir. İmam Nablusi (r.a) bu rüyayı görenin rüyasının, rüyada şehir manzarası görmek, rüyada şehir dışına çıkmak, rüyada başka şehir görmek veya rüyada bir şehre gitmek gibi anlamlarıyla yorumlanması gerektiğini buyurmuştur.

Rüyada Şehir Manzarası Görmek

Rüyada şehir manzarası görmek, rüya yorumcularına göre kişinin güzellik ve huzur içinde geçireceği zamanı anlatır. Kişi sıkıntılarından kurtularak hayatına yeniden başlar. Diyanet’e göre bu rüyayı görenin evlatları hayırlı evlat olur.

Rüyada Şehir Dışına Çıkmak

Rüyada şehir dışına çıkmak, rüya yorumcularına göre rüya sahibinin sevdiği bir kimseden ayrılması anlamına gelir. Eş ya da evlat hane içinden eğitim ya da iş için başka bir şehire gider. Diyanet’e göre bu rüya yine kişinin hasretlik yaşaması anlamına gelir.

Rüyada Başka Şehir Görmek

Rüyada başka şehir görmek, rüya yorumcularına göre kişinin hayatına girecek yeni bir insan anlamına gelir. Evlilik ya da yeni arkadaşlıklar yaşanacaktır. Diyanet’e göre bu rüyayı görenin iş hayatında bir takım yükselme meydana gelir.

Rüyada Bir Şehire Gitmek

Rüyada bir şehire gitmek, rüya sahibinin etrafında kendini huzursuz eden ne kadar kişi varsa bunlardan uzaklaşmak ve farkına varmak anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin hayatında ki samimi arkadaşlıkları ile arası açılır.

Rüyada Şehir Değişikliği Yapmak

Rüyada şehir değişikliği yapmak, rüya yorumcularına göre kişinin yaşadığı evi değiştirmesi anlamına gelir. Ancak rüya sahibinin çocukları varsa evlilik gibi nedenler ile aile ile aynı evden ayrılmak ta bu anlamı ifade edecektir.

Rüyada Şehirde Kaybolmak

Rüyada şehirde kaybolmak, rüya yorumcularına göre kararsız kalacak günler yaşamak anlamına gelir. Rüyayı gören kişi hayatında alacağı önemli bir karar üzerinde uzun uzun düşünür.

Rüyada Şehir Kurmak

Rüyada şehir kurmak, rüya sahibinin önemli bir kimse olması anlamına gelir. Kişi büyük bir kitleye hitap edecek büyük başarılar elde eder. Kişinin eğitim hayatını sürdüren çocuğu varsa, bu çocuğun büyük bir devlet adamı olacağına delalet eder.

Rüyada Şehir İsmi Görmek

Rüyada şehir ismi görmek, rüya yorumcularına göre kişi hanesine beklenen evrakların sevindirici haberleri gelmesi anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin kendisi ya da hanesinden birileri atama, sınav kazanma veya mahkeme kazanma gibi önemli evraklar alır. Diyanet’e göre rüyada görülen şehir ismi o şehri ziyaret etmek anlamına gelir. Ayrıca bu rüyayı görenin önünün ve yolunun her zaman açık olmasına yorumlanır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani