Rüyada “Rüyada Şef Görmek” Görmek

Rüyada Şef Görmek

Rüyada şef görmek, İslam kaynaklarına göre rüyada şef görmek hayırlı bir şekilde para kazanmak ve rızkını zekatlar halinde dağıtmak demektir. Rüyada şef gören kimse, kazancını helal yoldan kazanmaya ve bolluğa işaret eder. Rüyada şef görmek, hane içinde yaşanan sıkıntıların son bulması ile huzura kavuşmaya delalet eder.

Rüyada Şef Görmek İslami Anlamı

İmam Nablusi buyurmuştur ki rüyada şef görmek kişinin hiç ummadığı bir anda yükselmesine ve çevresindeki insanların takdirini toplamasına işaret eder.

Rüyada Şef Olmak

Rüyada şef olmak kademeli olarak terfi almaya ve kariyerin üst basamaklarına çıkmaya delalettir. Genel olarak şef rüyaları hayır ihtiva eden rüya çeşitleridir.

Rüyada Şefle Konuşmak

Rüyada şefle konuşmak yapılan iş başvurularından birinden olumlu sonuç almak demektir. Bu iş ile birlikte kendi geçimini eline alan rüya sahibi evlenmek hazırlığına girerek saadeti bol bir yuva kurar. Şef ile fısıldaştığını gören kişi bir sırra ortak olur ve onu ömür boyu saklar.

Rüyada Eski Şef Görmek

Rüyada eski şef görmek eski dostlardan biri ile hiç beklenmedik bir anda ve mekanda karşılaşmaya delalettir. Bu yeni arkadaşlık ile birlikte eski günler yad edilir.

Rüyada Şefle Kavga Etmek

Rüyada şefle kavga etmek hayır değil şer odaklı bir rüya olarak yorumlanır. Şef bu rüyada baba imgesini sembolize eder. Rüyada şef ile edilen kavga gerçek hayatta baba ile ters düşecek bir durumun ortaya çıkmasına delalettir. Şef ile akabinde barıştığını gören kişi gerçek hayatında babası ile sulh ilan eder.

Rüyada Şef Amir Görmek

Rüyada şef amir görmek birisi hakkında yapılmakta olan dedikodulara ortak olup günah işlemeye delalettir. Şef amir tarafından tartaklandığını ve itildiğini gören kişi gerçek hayatında bir serüvene atılır. Bir tren ya da uçak ile mesafeler katederek uzak şehirlere ve ülkelere gider. Burada karşılaşacağı yeni insanlar ve kültürler ile birlikte dünyaya bakış açısı değişir.

Rüyada Patron Görmek

Rüyada patron görmek un, san ve şöhret manalarına gelmektedir. Rüyada patronun kendisini azarladığını gören kişi iş yerinde birtakım maddi ya da manevi zorluklar yaşayabilir. Rüyasında patron ile birlikte aynı sofradan yemek yediğini gören kişi bir gelir ortaklığına iştirak eder, bir çiftlik satın alır ya da tarım ile ilgili bir işe girerek ürün hasılatı yapar.

Rüyada Garson Görmek

Rüyada garson görmek kendisine hizmet edilen zengin bir kişinin varlığını gösterir. Eğer rüyada kendini garson olarak görmek hasıl oluyor ise kişi birisinin emri altında çalışmaya ve helal yoldan para kazanmaya başlar. Rüyada garsonun içecek bir şey getirirken o sıvıyı üstüne döktüğünü gören kişi iftiralar ve yalanlarla dolu zor geçecek bir ay için kendisini hazırlamalıdır.

Rüyada Müdür Görmek

Rüyada müdür görmek gören kişi için hayırla sonuçlanacak bir iş girişiminin ön habercisidir. Bu rüyayı gören zat uzun bir süredir işsiz ise uzun süredir beklediği telefonların birinden haber alır ve hane halkını sevince boğar. Rüyada müdürün kravatını alıp takmak ise bir yükselme ve terfi belirtisi olarak adlandırılmaktadır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani