Rüyada “Rüyada Saz Görmek” Görmek

Rüyada Saz Görmek

Rüyada saz görmek, hem olumlu hem de olumsuz anlamlar içermektedir. Rüyada saz gören kimse, İslam alimlerince farklı yorumlanır. Rüyada saz görmek, genel olarak çok konuşan ve yalan söyleyen insanların varlığına işarettir.

Rüyada Saz Görmek İslami Anlamı

İslam alimi İbn-i Sîrîn (r.a.) ‘e göre rüyada saz görmek kulaktan dolma bilgilere, boş sözlere, çok konuşan ve bilgisiz kimselerin varlığına delalet eder.

Rüyada Saz Çalmak

Rüyada saz çalmak rüyayı gören kişi için bir uyarı anlamı taşır. Rüyada saz çaldığını gören kişi için bu, onun yalan söylememesi, gereksiz bir şekilde konuşmaması, vaktini boşa geçirmemesi konusunda bir uyarıdır.

Rüyada Saz Almak

Rüyada saz almak, dedikoduya, yersiz ve boş sözlere, rüya sahibi hakkında çıkacak dedikodulara, rüya sahibinin dedikodu yapmasına, dayanaksız sözlere itibar edilmesine. Rüyasında saz aldığını gören kişi için duyulan sözlere sorgusuz sualsiz itibar etmeye delalet eder.

Rüyada Saz Taşımak

Rüyada saz taşımak, rüya sahibine verilecek bir sırrın olduğuna işaret eder ve verilen sözün tutulmasına, sırların saklanmasına dikkat etmesi konusunda rüya sahibi için bir uyarı niteliği taşır. Rüyada saz taşımak pek çok lafın ve dedikodunun arasında doğruyu araştırıp bulmaya da rivayet eder.

Rüyada Saz Satmak

Rüyada saz satmak, rüyayı gören kişinin fevri davranışlarına, etrafına karşı hoş olmayan, kırıcı ve üzücü sözler sarf etmesine, yalan ve iftiraya, bir olayın sonucunda karşısındaki kişinin kalbini kırmaya ve bunlardan dolayı pişmanlık duyacağına işaret eder.

Rüyada Saz Dinlemek

Rüyada saz dinlemek, hayırlı anlama yorulur. Rüyasında saz dinleyen kişinin uzun sürecek bir mutluluğa ve huzura kavuşacağına, yapacağı bazı işlerden helal kazanç elde edeceğine, rüya sahibinin iyi bir meslek sahibi olacağına, kendisini heyecanlandırıp mutlu edecek olayların art arda yaşanacağına, kısa sürede elde edilecek olan mutluluğa işaret eder.

Rüyada Kırık Saz Görmek

Rüyada kırık saz görmek, rüyayı gören kişinin yaptığı bazı hatalardan çok pişman olacağına, bunlar için Allah’a tövbe edeceğine, kalbi kırılan bir dostun ya da akrabanın kalbinin geri kazanılacağına, kaybedilen güvenin tekrar sağlanacağına, geri dönüşü zor olan adımlar atılacağına, hatalardan geri dönülmesine, işlenen günahlar için af dilemeye, kişinin hayatında yaşayacağı köklü değişikliklere delalet eder.

Rüyada Saz Teli Görmek

Rüyada saz teli görmek hem olumlu hem olumsuz olaylara yorulur. Rüyada saz teli görmek mutluluğa, huzura, kişinin adının herkesçe duyulacak ve itibar kazanacak işler yapacağına, başarı yaşanacağına yorumlanır. Rüyada saz teli görmek aynı zamanda büyük bir hatadan dönmeye, kişinin çevresinde kıskanç kimselerin var olacağına; bu kişiler yüzünden yaşanacak olan bazı mutsuzluk ve huzursuzluklara, evli kimseler için aile saadetinin sağlanması için çaba harcanması gerektiğine, bekar kimseler için hayırlı insanlarla yaşanacak olan beraberliğe de yorumlanır.

Rüyada Saz Telinin Kopması

Rüyada saz telinin kopması, rüyayı gören kişinin asılsız lafların arasında kalacağına ve kırıcı konuşmalar yaşanacağına yorulur.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani