Rüyada “Rüyada Sayı Görmek” Görmek

Rüyada Sayı Görmek

Rüyada sayı görmek, zenginlik ile tabir edilir. Rüyayı gören kişinin başarılı bir meslek hayatı olduğu ve bunun günden güne artacağı anlamını taşır. Rüyada sayı görmek, şansın açık olması anlamına da gelir. Kişinin işlerinde olumsuzluk var ise düzeleceğine, işsiz ise iş bulup kazanç sağlayacağına yorumlanır. Kimi zaman rüyada görülen sayı kişinin bütçesine dikkat etmesi ve ayağını yorganına göre uzatması olarak da açıklanabilir.

Rüyada Sayı Görmek İslami Anlamı

Rüyada sayı görmek, İslam alimlerine göre; rüyada görülen rakamlar uğurludur. Bir dileğin gerçekleşmesi için kalan zamanı da gösterir. Rüyada sayı görmek farklı anlamlara sahiptir. Görülen sayıya göre rüyanın anlamı değişir.

Bir rakamı güzel hadiseler, iki rakamı kötü durumdan kurtulmak, üç rakamı rüya sahibinin uğraştığı gereksiz işler anlamlarını taşır. Dört rakamı güzel olaylar yaşamaya, beş rakamı dileklerin gerçekleşmesine yorumlanır.

Rüyada Sayı Görmek Dini Yorumu

İmam Nablusi (r.a) şöyle buyuruyor; rüyada beş bin, yirmi ve yüz adet sayı saymak düşmana karşı kazanılan zafer demektir. Yedi veya sekiz sayıları ise üzüntü ve sıkıntıya demektir. Kirmani (r.a) yorumu; bir iyiliğe, iki üzüntü, üç gereksiz iş, dört iyiliğe, beş namaza demektir. Ayrıca altı mutlu hadiseye, yedi ve sekiz kötülük ve sıkıntıya, dokuz ve on ise fesatlık ve dedikoduya işaret eder.

Rüyada Sayı Saymak

Rüyada sayı saymak, eğer rüyayı gören çok fazla sayı sayıyor ise onun başarısının, gücünün, kudretinin artacağı anlamını taşır. Şayet az sayı sayıyor ise bu olumsuz ve can sıkıcı bazı hadiseler yaşamasına işarettir.

Rüyada Ölüden Sayı Duymak

Rüyada ölüden sayı duymak, hayırlı işlerle yorumlanır. Kişi yaşadığı sıkıntılı bir takım durumlardan kurtularak rahata erer.  Altı rakamını görmek ise uzun zamandır beklenen bir olayın gerçekleşmesine, yedi rakamını görmek hacca gitmeye ya da bolluk içinde yaşamaya delalettir.

Rüyada Sayı Duymak

Rüyada sayı duymak, bol kazanca ve değerli bir takım eşyaya delalettir. Mal mülk elde ederek ticari konularda kazanç sağlamakla ve hayırlı işler görmekle yorumlanır. Sekiz rakamını görmek emeklerin karşılığını almaya, dokuz görmek ise rüya sahibinin elini attığı her olaydan başarı kazanmasına yorumlanır.

Rüyada Sayı Yazmak

Rüyada sayı yazmak, kolay yoldan kazanç elde etmek, şans oyunu gibi işlerde başarı kazanmak anlamına gelir. Üzerinde uğraşılan maddi bir durum var ise kısa zamanda bu durumdan karlı çıkmak ile de yorumlanır.

Rüyada Birinden Sayı Duymak

Rüyada birinden sayı duymak, kötü gidişatın tamamen değişeceğine, güzel bir hayat sürmeye işarettir. Rüyada sayı duymak bir işle gelen bolluk ve bereket ve bundan duyulan büyük sevinç demektir.

Rüyada Sayı Söylemek

Rüyada sayı söylemek, kişinin maddi olarak çok istediği ve sık sık söylediği bir şeyin yakında gerçekleşeceğine ve kendisine büyük mutluluk getireceğine işarettir.

Rüyada Dededen Sayı Duymak

Rüyada dededen sayı duymak, çok hayırlı olaylarla yorumlanır. Beklenen hayata kısa zamanda kavuşulacağına, eğer bebek isteniyor ise kısa zamanda bebek sahibi olacağına, bütün dileklerinin en yakın zamanda gerçekleşeceğine işarettir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani