Rüyada “Rüyada Savcı Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Savcı Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada Savcı görmek, kişinin olumlu yönlerine işaret etmektedir. Rüyada görülen savcı, rüyayı gören kişinini bu olumlu yönler kişinin yansız, objektif, eşit ve adil duygularına yönelik olarak yorumlanır. Rüyada savcı ile kavga etmek ise, kişinin iyi niyetine ve insanları dinleyerek karar verdiğine vurgu yapan bir kişinin varlığına da işaret etmektedir.

Rüyada Savcı cübbesi giymek, bu rüyayı gören kişi rüya sahibinin öfkesini yatıştıran, işlerini kolaylaştıran ve akıl veren bir kişidir. Rüyada savcı ile evlenmek, düzgün ve sakin bir hayata işaret eden rüyada bunun rüya sahibini frenleyen kişi aracılığıyla gerçekleşeceğine dair beklentiye sokmaktadır.

Rüyada Savcı Görmek İslami Anlamı

Rüyada Savcı görmek, İbni Sirin(r.a)’ya göre rüyayı gören kişinin örnek kişi olarak gösterileceğine yöneliktir. Rüyada savcı ve hakim görmek, bu durum kişinin iyi niyetiyle sağlanacaktır. Bu kişi herkes tarafından sevilen, kazandığı parayla ihtiyaç duyan kişilere yardım eden, mutlu ve iyimser kişidir. Rüyada görülen savcı, ayrıca bu kişinin sözü dinlenen ve sözüne büyük değer verilen biri haline gelmesi beklenmektedir. Bu rüya, Allah’tan korktuğu için kul hakkından uzak duran bir kişiye delalettir.

Rüyada Savcı Olmak

Rüyada savcı olmak iyi ve barıştırıcı davranışlara işaret olarak yorumlanmaktadır. Rüyada savcı olduğunu görmek kişinin adaleti, huzuru, sükuneti sağlaması beklenmektedir. Bu kişi düşmanlıkları bitirip küs olanları barıştıracak ve bu kişi adeta iyi niyet elçisi olarak görülecektir. Bu kişi olaylara üçüncü kişi olarak dışarıdan bakabilen kişi haline gelmektedir ve kişilerin hatalarını söylemekte oldukça başarılıdır.

Rüyada Başsavcı Görmek

Rüyada başsavcı görmek kişinin birtakım mevzularının kendi lehine sonlanacağına ve kişinin bu durumdan yararlanacağına işaret olarak yorumlanmaktadır. Bu rüya diğer yandan kişinin resmi durumlarını ifade etmektedir.

Rüyada Savcı ile Görüşmek

Rüyada savcı ile görüşmek kişinin bazı kişilerle görüşeceğine işaret olarak yorumlanmaktadır. Görüşeceği bu kişiler rüya sahibinin dertlerini dinleyecek ve kişiyi şifa, çözüm ve çare beklentisi içerisine sokacaktır. Bu durum rüyayı gören kişinin yardıma ihtiyacı olacağına, dolayısıyla işi bilen birine danışma gereksinimi duyacağına yönelik tabir edilmektedir.

Rüyada Bayan Savcı Görmek

Rüyada bayan savcı görmek iyiye işarettir. Kişinin zenginliğinin artacağına işaret olarak yorumlanmaktadır. Bu durum kişinin rahatını arttıracak ve borçlarını azaltacaktır.

Rüyada Savcı Cübbesi Görmek

Rüyada savcı cübbesi görmek kültür ve tahsile işarettir. Kişi kendine benzeyen kişilerle muhatap olup iş kuracaktır. Kişiyi başarılı durumlar beklemektedir. Kişinin zaferle dolu yaşamına ve her işten başarılı olarak çıkacağına işaret olarak yorumlanmaktadır.

Rüyada Emekli Savcı Görmek

Rüyada emekli savcı görmek iyiye işarettir. Kişinin hayatın yükünü bırakacağına işaret etmektedir. Kişi bu yolla rahatlayacak ve entelektüel yaşama adım atacaktır.

Rüyada Katip Görmek

Rüyada katip görmek kötüye işaret olarak yorumlanmaktadır. Bu kişiyi bekleyen bir kişi bulunmaktadır. Bu kişi düzenbaz ve hilekar bir kişidir. Bu kötü kişi rüya sahibini aldatacaktır. Bunun sonucunda rüya sahibinin hayatı kötü yönde etkilenecektir. Rüya sahibinin hazırlıklı olması gereklidir

Rüyada Hakim Görmek

Rüyada hakim görmek kariyer sahibi, düzgün, mantıklı, akıllı, imanı tam, merhamet ve vicdan sahibi biriyle tasvir edilmektedir. Kişi bu kimse haline gelecek, takım elbisesiyle çalışacak ve diploma sahibi olacaktır. Kişinin yeri oldukça sağlamlaşacaktır ve kişi herkes tarafından tanınacaktır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani