Rüyada “Rüyada Savaşmak Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Savaşmak Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada savaşmak, tahmin edilenden çok daha fazla hikmet vardır.  Kur’an-ı Kerimde de rüya ile ilgili birçok Hadis-i şerif vardır. Cafer-i Sadık (r.a), İmam Nablusi (r.a), İbni Sirin (r.a) ve Kirmani (r.a) gibi birçok önemli rüya alimi de rüyalar hakkında önemli hadislerde bulunmuşlardır.

Rüyada Savaşmak İslami Anlamı

Rüya kişinin yalnızca uykusunu değil günlük yaşantısını da ciddi şekilde etkiler. Gün içerisinde gördükleri rüyanın tesirinde kalır ve gün sonunda yaşadıkları olayla ile bağdaştırmaya çalışırlar. Rüyada savaş, ölüm ya da birini yaralamak gibi kavramlar rüya sahibinin gözünü korkutabilir ancak düşünüldüğü gibi kötü anlamları yoktur.

Rüyada Savaşmak Ve Yaralanmak

Rüyada savaşmak ve yaralanmak gerçek anlamla bağdaştırılabilir. Rüyayı gören kişinin verdiği hayat mücadelesi ya da yaşamak için gösterdiği çaba olarak yorumlamak doğru olacaktır. Çoğu rüyanın anlamı mecazlar içerebilir ancak kişinin gerçek hayatta kendisini ve ailesini geçindirmek için çok çaba harcadığı, gecesini gündüzüne kattığı anlamını taşır. Rüyasında savaşan kişi gerçek hayatta varını yoğunu ortaya koyup, yağmur çamur demeden elinden geleni yapmak anlamındadır.

Rüya sahibi için verdiği bu savaş karşılığında feraha ulaşacağına, bol kazanç sağlayacağına delalet eder. Rüya sahibi azimli olur, çalışırsa kazancı artacaktır işleri daha da büyüyecektir.

Rüyada Savaşmak ve Kazanmak

Rüyada savaşmak ve kazanmak tüm zorluklara karşı göğüs germeyi ifade eder. Umudunuzu kaybettiğiniz anda tüm hayallerin gerçeklemesine delalettir. Elinize yüklü para geçecek olmasıyla da bağdaştırılabilir. Ancak savaşmak çoğu zaman istenmeyen bir durumla karşılaşılacağına ve ağız tadının bozulacağına işarettir.

Rüyada Teröristlerle Savaşmak

Rüyada teröristlerle savaşmak maddi ve manevi olarak tüm gücün yerine geleceğine işarettir. Rüyayı gören kişi için kötü günlerin son bulacağına delalet eder. Rüya sahibinin ailesi için verdiği savaş karşılığında huzura, bolluğa ve berekete ulaşacağına, ailesinin büyüyeceğine işarettir.

Rüyada Askerde Savaşmak

Rüyada askerde savaşmak adım attığınız her işin sonunda başarılı olunacağına delalettir. Hayırlara vesile olarak yorumlanır. Maddi zorluklar yaşanmayacağına işaret eder. Rüya sahibinin istediği gibi bir hayat süreceği şeklinde yorumlanabilir.

Rüyada Kadının Savaşması

Rüyada kadının savaşması kişi için bir yaşam mücadelesi anlamı taşır. Bir kadın olarak hayata tutunma çabası ve galibiyet olarak yorumlanır. Çalışmak, çok çabalamak ve sonuç olarak iyi yerlere geleceğini gösterir. Hayatta zorluklarla da karşılaşılsa halinden memnun olunacağına işaret eder.

Rüyada Savaşmak Ateş Etmek

Rüyada savaşmak ateş etmek hayırlı bir haber alınacağına işarettir. Rüya sahibi kendini iyi hissedip moralini yüksek tutarak aklı başında davranışlarda bulunacaktır. Makam sahibi olmak şeklinde de yorumlanabilir. Bu sayede birçok insana da yol gösterici olacaktır.

Rüyada Savaşmak Adam Öldürmek

Rüyada savaşmak ve adam öldürmek sanıldığı gibi kötü bir anlama işaret etmez. Kazanılacak büyük bir zafer ve yapılan işi büyütmek anlamındadır. Yaşanan tüm üzüntülerin mutluluğa dönüşeceğine delalet eden bu rüya, Allah yolunda atılan tüm adımların çok çabuk sonuca ulaşacağına işarettir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani