Rüyada “Rüyada Savaş Çıktığını Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Savaş Çıktığını Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada Savaş çıktığını görmek, güvensiz bir ortamda yaşanıldığını, buhran ve kargaşayı gösterir. Rüyada savaş çıktığını görmek, kişinin sıkıntılı bir ortamda yaşadığını, kederle dolu günler geçirdiğine işarettir. Rüyada savaş çıkması, yakın bir tarihte de bu kötü günlerinden kurtulamayacaklarını, içinde bulundukları ülke ve toplumunda sıkıntı ve kargaşa içinde olduğunu temsil eder. Ayrıca rüyada çıkan savaş, refah bir hayatın olmadığını gösterir. Rüyada savaş çıktığını görmek, rüya sabinin çocukları ve ailesi için çok endişelendiğini, tedbir almaya çalıştığını ve bu yolla içini biraz olsun rahatlatmaya çalıştığını gösterir.

Rüyada Savaş Çıktığını Görmek İslami Anlamı

Rüyada savaş çıktığını görmek, etrafta bulunan herkes ile ilişkilerin bozulacağını, evlilikte çok buhranlı döneme girileceğini, tartışmaların şiddetleneceğini, ayrılıkla sonuçlanabileceğini, aile arasında mal, mülk, para konusunda fikir ayrılıkları ve şiddetli kavgaların yaşanacağını, fikir ayrılıklarının küskünlüklere dönüşeceğini, küskünlüklerin de mahkeme ile sonuçlanacağını gösterir.

Rüyada savaş çıkacağını duymak ve savaş çıkması, hem iş hem de aile hayatında işlerin ters gitmesine, zararla sonuçlanacak girişimlere ve başa gelecek gözyaşı ve sıkıntıya yorulur. Cafer-i sadık (r.a) Hazretleri, rüyada savaş çıkması hayırsız iş, hayırsız eş, gözyaşı ve keder ile tabir olunur buyurmuştur.

Rüyada Savaşta Şehit Olmak

Rüyada savaşta şehit olmak, güzel ve hayır dolu bir rüyadır. Rüyayı gören kişinin bütün arzuları ve istekleri gerçekleşir. Her konuda şans kendisine güler, mutluluk, neşe içerisinde uzun ve sıkıntısız bir hayat yaşar, ölümü de çok güzel olur.

Rüyada Savaş Oyunu Oynamak,

Rüyada savaş oyunu oynamak, rüyayı gören kişinin çok büyük paralar kazanacağına, ömründe görmediği kadar büyük paralar göreceğine yorumlanır. Malının, parası nispetinde artacağına, bir tanıdığının yaşadığı hastalık hakkında güzel haberler alacağına delalet eder. Kendisini çok mutlu edecek bir projeye dahil olacağına işarettir.

Rüyada Savaştan Kaçmak

Rüyada savaştan kaçmak, rüyayı gören kişinin yanlış bir adım atması sonucunda, büyük bir mağlubiyet ile karşılaşacağına, girdiği işlerde başarısızlıklarla karşılaşacağını gösterir.

Rüyada Asker Olmak

Rüyada asker olmak, rüya sahibinin, karşılaştığı her türlü güçlüğün üstesinden gelebilen, dimdik durmayı becererek, bütün zorluklardan en az zararla çıkmayı beceren, kuvvetli bir kişilik yapısına sahip olduğunu gösterir.

Rüyada Savaş Uçakları Görmek

Rüyada savaş uçakları görmek, rüya sahibinin etrafında hurafeye sahip insanların olduğunu, sayılarının az olduğunu, bu kişilere üstün gelineceğini gösterir.

Rüyada Savaş Gemisi Görmek

Rüyada savaş gemisi görmek, rüya sahibinin, işinin ehli olan kimselerden aldığı fikirler ile. Yaş tahtaya basmayacak kadar akıllı birisi olduğunu gösterir. Kişinin iş hayatında attığı doğru adımlar ile çok başarılı olacağını, düşmanlarını, rakiplerini ezeceğini, tehlikeli olabilecek durumları önceden tahmin edebileceğini ve önlemlerini ona göre alacağını gösterir.

Rüyada Savaş Helikopteri Görmek

Rüyada savaş helikopteri görmek, rüyayı gören kişinin, bilgili ve cesaretli olduğunu, içinde bulunduğu topluma önderlik edebilecek niteliklere sahip olduğuna yorumlanır. Toplumu refaha kavuşturmayı kendine ilke edinmiş bir kişi olduğunu, hiç kimsenin yapmaya cesaret edemeyeceği işleri başaracağını gösterir. Hayırlı gelişim, değişim ve yeniliktir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani