Rüyada “Rüyada Sauna Görmek” Görmek

Rüyada Sauna Görmek

Rüyada sauna görmek, iffetli eş, hayırlı ev ve uzun süreli nişanlılık anlamlarına gelmektedir. Rüyada sauna gören kimse, aynı zamanda fikrinden ve sözünden caymak anlamlarına da gelebilmektedir.

Rüyada Sauna Görmek İslami Anlamı

Cafer-i Sadık buyurmuştur ki; rüyada sauna görmek yeni bir alanda ev bakmaya, yeni mobilyalar satın almaya, evi güzel bir şekilde dekore etmeye ve mutlu bir aile tablosu çizmeye delalettir.

Rüyada Saunaya Girmek

Rüyada saunaya girmek kişinin temizlenmek ve arı hale gelmek için tefekküre dalması, kitaplar içerisinde ilim dolu bir hayat sürmesi anlamına gelmektedir. Girdiği saunada bir kedi ya da köpek gören kişi etrafındaki fitneci insanların varlığına delalettir.

Rüyada Saunaya Gitmek

Rüyada saunaya gitmek ailecek yapılacak bir tatilin habercisi sayılmaktadır. Gittiği saunada terleyerek gülümsediğini gören kişi geçmiş yüklerinden kurtularak geleceğe doğru kendinden emin ve huzurlu adımlar atar.

Rüyada Saunada Kalmak

Rüyada saunada kalmak kişinin yasal yolları terk edip suç işlemesine, hakkında hüküm giyilmesine, bir süre hapiste kalmasına delalettir. Saunada mahsur kaldığını ve kapıların kilitli olduğunu gören kimse gerçek hayatında zihinsel bir hapishanede kalarak kimse ile görüşmeme yoluna gider.

Rüyada Buhar Banyosu Görmek

Rüyada buhar banyosu görmek iş yerinde çıkmış olan rahatsızlıkların tatlıya bağlanması, patron tarafından özür dilenmesi, kademeli olarak terfi alınması, maaşa gelecek olan özel yaptırımların uygulanması, şehir ve ev değişikliği, yazın gerçekleşecek olan sürpriz bir tatilin cereyan etmesi gibi çeşitli anlama sahip bir rüya biçimidir. Buhar banyosu da saflık ve aklık gibi manaları içerisinde taşır.

Rüyada Kaplıca Görmek

Rüyada kaplıca görmek yaşlı ziyaretinde bulunmaya ve hürmetli kişilerin takdirini toplamaya delalettir. Rüyasında mimar olup kaplıca inşa ettiğini gören kişi gerçek hayatında onlarca kişinin yararına olacak işlere imza atarak hem dünyada hem de ahirette sevilen kullar arasında yerini alır.

Rüyada Kaplıca Hamamı Görmek

Rüyada kaplıca hamamı görmek dertlerini sonlandırmak ve intaç etmek isteyen kişilerin yeni şifa yolları araması ve bunda nispeten de olsa başarı yakalaması demektir. Kaplıca hamamının içerisinde gülümsediğini gören kişinin gerçek hayatında bir hastalığı var ise bu rahatsızlığından ilelebet kurtulmuş olur.

Rüyada Yıkanmak

Rüyada yıkanmak istidatları ölçüsünde yeni bir mesleğe girmek ve burada üstün başarılar, performanslar yakalayıp kendini ispatlamak demektir. Sabunla kaplı bir şekilde kendi kendini yıkadığını gören kişi geçmişteki hatalarından pişman olur ve tövbe ederek temiz bir hayat yaşam fırsatını yakalar. Anlamı pak olan bir diğer rüya biçimidir.

Rüyada Keselenmek

Rüyada keselenmek her anlamı ve açısıyla temiz, duru, arı ve pak bir dışa vurumu olan berrak bir muhayyile türüdür. Bu rüyanın sahibinin geçmişindeki ve hayatındaki kirleri dışarı atması için tefekküre daldığı ve aydınlanarak uyandığı ortaya çıkmaktadır. Aynı zamanda keselenmek hayatın içerisinde yer alan mülhit kesim ile arayı açmak ve dini bütün bir hayat tarzını benimsemek anlamına gelir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani