Rüyada “Rüyada Satranç Görmek” Görmek

Rüyada Satranç Görmek

Rüyada satranç görmek, rüya sahibinin yeni adımlar atmasına, kendisine yeni hedefler belirlemesine tabir edilir. Rüyada satranç gören kimse, İslami açıdan rüyada satranç görmek, bir ortaklık kurarak, birlikte hareket edilmesine delalet eder.

Rüyada Satranç Görmek İslami Anlamı

Rüya alimlerinden olan Cafer-i Sadık (r.a) bu rüyayı, kişinin başarıya ulaşması için izleyeceği doğru yol olarak yorumlamıştır.

Rüyada Satranç Oynamak

Rüyada satranç oynamak, kişinin doğru adımlar atarak, hedeflerini başarmasına delalet eder. Bu süreçte kişinin biraz zorluk çekmesine, çok çaba harcamasına ve bazen sıkıntılı günlerden geçmesine tabir edilir. Büyük çabaların sonrasında kişinin istediği hedeflerine ulaşmasına ve başarıyı elde etmesine yorumlanır.

Rüyada Satranç Almak

Rüyada satranç almak, rüya sahibinin büyük ün ve şöhrete kavuşmasına delalet eder. Rüya sahibinin büyük bir mirasa konmasına, kendisi için en hayırlı işleri başarmasına, bu sebeplerden dolayı çevresi tarafından da övgülerle karşılanmasına tabir edilir.

Rüyada Satranç Öğrenmek

Rüyada satranç öğrenmek, genel olarak hedefler için yanlış yollara başvurmaya delalet eder. Kişinin başarıyı elde etmesi için düşmanları ile ortak olmasına, haksız kazanca el uzatmasına, dostunu ve düşmanını ayıramamasına yorumlanır. Ayrıca, rüya alimleri bu rüyayı iyi giden bir işin sonrasında hedeflerin şaşırmasına, kişinin zor durumlarla mücadele etmek zorunda kalmasına da tabir etmiştir.

Rüyada Satranç Taşı Görmek

Rüyada satranç taşı görmek, rüya sahibinin hedeflerine küçük basamaklarla ulaşmasına tabir edilir. Ayrıca, kişinin kanaatkar olmasına, azla yetinmesine yorumlanır. Rüya sahibinin hedeflerine ve istediği başarıya ulaşması için hem doğru yolda olmasına hem de doğru insanlarla dostluklar kurmasına delalet eder. Küçük başlangıçlardan sonra gelen büyük başarıya da işaret etmektedir.

Rüyada Satranç Atı Görmek

Rüyada satranç atı görmek, rüyayı gören kişinin hayatında oldukça kısmetli bir işe başlamasına yorumlanır. Kişinin hayatında eksik olan ne ise o işin bir an önce tamamlanmasına tabir edilir. Kişi bekarsa kısa süre sonra evlenmesine, işsizse iş bulmasına, maddi açıdan zorluk çekiyorsa kısa zamanda tüm sıkıntılarını hanesinden def etmesine yorumlanmaktadır.

Rüyada Satranç Takımı Görmek

Rüyada satranç takımı görmek, kişinin hayatında dirlik ve düzeni sağlamasına tabir edilir. Özellikle, hanesinde ya da iş hayatında sıkıntı yaşayan kişinin düzeni sağlamasına, hanesinde birliği oluşturarak, kısa sürede hanesinde ve hayatında güç elde etmesine delalet eder.

Rüyada Satranç Tahtası Görmek

Rüyada satranç tahtası görmek, rüya sahibinin yaptığı işlerde sağlam adım atmasına tabir edilir. Ayrıca, kişinin ne kadar bilgili ve çevresi tarafından sayılan bir konumda olduğuna da işaret etmektedir. Bazı rüya alimleri ise bu rüyayı kişinin temelleri sağlam bir evlilik yapmasına yorumlamıştır.

Rüyada Satranç Turnuvası Görmek

Rüyada satranç turnuvası görmek, rüyayı gören kimsenin düşmanlarını seçmesine, dostu ile düşmanını ayırt etmesine yorumlanır. Ayrıca, rüya sahibinin düşmanı ile yüz yüze gelerek, hesaplaşmasına, kozlarını ortaya dökmesine tabir edilir. Genel olarak rüya bir mücadele durumuna delalet etmektedir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani