Rüyada “Rüyada At Satın Almak” Görmek

Rüyada At Satın Almak

Rüyada at satın almak kişinin hayatında bir şeylerin yenileyeceğini gösterir. Rüyada at satın almak, her zaman olumlu olarak tabirlenmektedir. Rüyada diğer görülenler ile birlikte elbette ki anlam farklılaşır. Rüyada at satın aldığını görmek, kişi rüyasında at satın alıyor ise, maddi durumu çok iyiye gidecek demektir. Rüyada at satın aldığını gören kimse, bu rüyayı eğer bir kadın görürse, yeni bir eve taşınacağına ya da evli değilse hayırlı bir kişi ile evleneceğine yorumlanır.

Rüyada at satı almak, diğer bir yönden, at arabasını rüya için kavga, tartışma ve huzursuzluk gibi durumları da öngördüğünden bahsedilir. Kardeşler arası miras paylaşımında anlaşmazlıklar meydana gelebileceği yorumu da yapılmaktadır. Bununla birlikte, bu olayların huzursuzluk ve mutsuzlukla sonuçlanacağı çıkarımı yapılarak davranışlara, verilen kararlara büyük bir ehemmiyet verilmelidir.

Rüyada At Satın Almak İslami Anlamı

İslami görüşler göz önüne alınır ise, insanlar için çok faydalı tabirler yapılmıştır. En tanınmış rüya alimlerinden rüyada at satın almak ile ilgili çok sayıda yorum gelmiştir. İbni Sirin (r.a) bu rüya hakkında buyurmuştur ki; rüyasında at satın alan kimse her şeyde muvaffak olacaktır. Cafer-i Sadık (r.a) ise şöyle demiştir; kişi ömrü boyunca refah ve huzur içinde bir hayat idam’e ettirecektir.

Kirmani (r.a) yorumu; bu rüyanın yeniliklere kapı açtığı ve çok önem verilmesi gereken bir tabir olduğu şeklindedir. Ayrıca, İmam Nablusi (r.a) demiştir ki; bu rüyayı gören herkes Allah’ın vereceği nimetlere her zaman şükretmesi ve daha fazlasını istememesinin gerektiğini hatırlatır.

Rüyada At Arabası Satın Almak

Rüyada at arabası satın almak, yeni bir ev, eşya ya da otomobil sahibi olunacağına tabir edilir. Bu durum çok yakın bir zamanda gerçekleşecektir. Ayrıca, bu rüya yaşanacak bir yeniliği veya değişikliği de işaret eder ve iyi etkiler yaratacağına yorumlanır.

Rüyada Beyaz At Satın Almak

​​​​​Rüyada beyaz at satın almak, uzun süredir devam eden sıkıntıların ferahlayacağına ve aydınlanacağına delalet eder. Aydınlık ve güzel günler gelecektir. Kişinin yaşadığı üzüntüleri geride bırakacağı manasına gelmektedir. Bazen de mutlu haber anlamındadır.

Rüyada Siyah At Satın Almak

Rüyada siyah at satın almak, rüyada görülen diğer sembollere göre tabiri değiştirir. Eğer siyah at gündüz satın alınıyor ise, kişinin var olan hastalığı iyileşecek demektir. Fakat gece satın alınıyorsa, tam aksine bu kişinin hasta olacağına yorumlanır.

Rüyada Kahverengi At Satın Almak

Rüyada kahverengi at satın almak, hayırlara vesile olunacağını göstermektedir. Rüyayı gören kişi, emeklerinin karşılığını alacaktır ve isteklerini elde edecektir. Ayrıca, hayırlı bir kişi ile evleneceğini öngörmektedir ve düzenli, sevgi dolu bir yaşantısı olacağı da tabir edilir.

Rüyada At Yavrusu Almak

Rüyada at yavrusu almak, gören kişi kadın ise hamile olma ihtimalinin olduğu düşünülür. Erkek ise, eşinin ya da bir yakınının bebek sahibi olacağına yorumlanır. Olumsuz görüşler arasında da özellikle bir kimsenin bebeğini düşürmesine ya da bebeğin vefat etmesine tabir edilmesi yer almaktadır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

  1. Sedef kocaoglu dedi ki:

    Ruyada inek ve at satin almak

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani