Rüyada “Rüyada Saten Görmek” Görmek

Rüyada Saten Görmek

Rüyada saten görmek, hayatımızda yaşayacağımız bazı konularda bize yol gösterir. Rüyada saten gören kimse, bazı İslami rüya tabirlerine göre bu rüya hayatınızdaki pürüzlerin kısa zaman içinde yok olacağına ve daha sorunsuz bir yaşam sürmeye başlayacağınıza delalet eder.

Rüyada Saten Görmek İslami Anlamı

Bazı rüya alimleri rüyada saten görmek konusunu yeni bir hayat kuracağınız şeklinde yorumluyor. Bu rüya, hayatınızda kısa bir zaman içinde güzel gelişmeler olacağını gösterir. Parlak saten görmek, Cafer-i Sadık (r.a) buyurmuştur ki, bu rüya maddi ve manevi anlamda rahatlayacağınız bir sürece gireceğinizi gösterir.

Rüyada Saten Gecelik Görmek

Rüyada saten gecelik görmek, atacağınız adımlara doğru karar vermeniz gereken bir döneme gireceğinizi gösterir. Bu rüya aynı zamanda yeni bir yüksek okula başlayacağınız ya da kariyeriniz için önemli adımlar atma kararı alacağınız anlamına gelir.

Rüyada Saten Kumaş Görmek

Rüyada saten kumaş görmek, maddi alacaklarınızı kısa bir süre içinde alacağınız ve rahatlayacağınız bir döneme gireceğinize delalet eder. Aynı zamanda bu rüya maddi ve manevi olarak bolluk, bereket ve bol rızk demektir. Rüya sahibinin gerçekleştirmek üzere aklından geçirdiği bir adağı var ise bunu yerine getirmelidir.

Rüyada Saten Yorgan Görmek

Rüyada saten yorgan görmek, sizi mutlu edecek gelişmeler yaşanacağını gösterir. Yaptığınız iyilikler size başka bir şekilde yeniden iyilik olarak geri dönebilir. Çok insan duası almış ve çok hayır yapmışsanız iyiliklerinizin karşılığında iyilik bulabilirsiniz. Bu iyilikleriniz bu dünyada karşınıza iyilik olarak çıkar.

Rüyada Saten Elbise Görmek

Rüyada saten elbise görmek, kısa bir süre içinde hayatınızın aşkı ile tanışıp aynı hızla nikah masasına oturacağınıza delalet eder. Bu rüya, mutlu bir gelecek ve güzel bir yaşam anlamına gelir. Rüyayı gören kişi hiç ummadığı bir anda çok özlediği ve sevdiği biri ile karşılaşarak özlem giderme şansı yakalayabilir.

Rüyada Saten Gömlek Görmek

Rüyada saten gömlek görmek, iş hayatında önemli başarılara imza atıp maddi açıdan önemli kazanımlar elde edeceğinize delalet eder. Aynı zamanda bu rüya, kendinize uzun süreli bir seyahat hediye edeceğinizi ve her şeye kısa bir ara vereceğinizi gösterir.

Rüyada Saten Çarşaf Görmek

Rüyada saten çarşaf görmek, uzun zamandır hasta olan birinden iyileştiği haberini alarak mutlu olacağınızı gösterir. Rüya sahibi uzun zamandır aradığı ve uzun zaman önce kaybettiği bir eşyasını bularak sevinebilir.

Rüyada Saten Pijama Görmek

Rüyada saten pijama görmek, kısa bir süre içinde güzel bir davet alacağınıza ve bu davette yeni ve samimi arkadaşlıklar edineceğinize delalet eder. Bu rüya kimi zaman küçük hastalıklar geçireceğinize de delalet edebilir. Bu nedenle kendinize ve sağlığınıza bu süreçte daha çok dikkat etmeniz gerekir.

Rüyada Saten Perde Görmek

Rüyada saten perde görmek, bir ev değişikliği ya da şehir değişikliği yapacağınıza delalet eder. Rüya sahibi uzun zamandır aklında olan ama bir türlü gerçekleştiremediği bir hayalini gerçekleştirme fırsatı bulur.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani