Rüyada “Rüyada Sarraf Görmek” Görmek

Rüyada Sarraf Görmek

Rüyada sarraf görmek, çeşitli anlamlar itibari ile alimler tarafından geçmişten günümüze kadar gelmiş rüya tabirleri içinde bulunmaktadır. Rüyada sarraf gören kimse, genel olarak bakıldığında haber alan ya da haber getiren farklı bir zata delalet etmektedir.

Rüyada Sarraf Görmek İslami Anlamı

Aynı zamanda rüyada sarraf görmek bilgi sahibi, yumuşak huylu kişiyi de temsil etmektedir. Kirmani (r.a)yorumu;”Rüyada sarraf gören veya sarraf olduğunu görenin dünyaya faydası dokunur.” demiştir.

Rüyada Sarrafa Gitmek

Rüyada sarrafa gitmek, kişinin sarraf olarak gördüğü bireye karşı kafasında soru işaretleri oluşacağına delalettir. Aynı zamanda talihli bir zaman dilimine gireceğine, kısmeti içerisinde yanında iyi ve kötü günde olacak hayat arkadaşına göre de yorumlanmaktadır. Kişinin psikolojik olarak insanlardan, çevresinden uzaklaşarak kafa dinleme isteğinde olduğu yorumlanmaktadır.

Rüyada Sarraf Olmak

Rüyada sarraf olmak, kişinin hayatı içerisinde bulunan işi ve eğitimi önemli yerlerde olmaktadır. Bilgili kişiliği ve yardımsever yapısı ile kendisinden yardım isteyen bireyleri geri çevirmeyeceğine delalettir. Yardım isteyen kişileri geri çevirmemesi sebebi ile insanların doğru yolu bulmasında yardımcı olacağına, çevresindeki kişiler tarafından sevilen ve saygı duyulan bir kişiye dönüşmesine işaret etmektedir.

Rüyada Sarraf Soymak

Rüyada sarraf soymak, kişinin çok sevdiği, değerli bir insanı kandırmasına, istemeyerek kişinin kendisinden soğumasına sebep olması şeklinde yorumlanmaktadır. Rüya sahibi kişi soyduğu kişiye isteyerek ya da istemeyerek engel olmakta, sarraf olarak görülen kişinin maddi ve manevi hayatını tamamen zarara sokması şeklinde yorumlanır.

Rüyada Sarraf Dükkanı Görmek

Rüyada sarraf dükkanı görmek, rüya gören kişi açısından içinde bulunduğu belli bir tatsız durumlarda olayın derinine inmeye çalıştıkça sorunlar meydana geleceğine delalettir. Kişinin kızı var ise ona sahip çıkacağına, desteğinin üstünden hiç eksik etmeyeceğine de delalettir.

Rüyada Sarraf Dükkanı Açmak

Rüyada sarraf dükkanı açmak, rüyayı gören birey açısından çevresindeki aile, dost, akraba olarak bilinen, tanınan kişilerin yardımının, desteğinin hep üzerinde olacağına delalettir. Kişinin zor gününde yakın gördüğü bireylerden destek almak isteyeceğine ve o kişilerin de rüyayı gören bireyi yalnız bırakmayacağına göre yorumlanmaktadır.

Rüyada Sarraftan Altın Görmek

Rüyada sarraftan altın görmek, kişinin daha çok açık gözlü olmasına, çevresindeki her durum ve kişiyi analiz ederek farklı şeyler bulmasına delalettir. Aynı zamanda ekonomik olarak zor, sıkıntılı zamana gireceğine bu yüzden dikkat etmesine göre de yorumlanmaktadır.

Rüyada Sarrafa Altın Satmak

Rüyada sarrafa altın satmak, kişi için çok değerli bir eşyasından ya da etrafından çok sevdiği bir kişiden uzak kalmaya delalettir. Özleyeceği kişi ya da kişilerden istemsiz olarak ayrılması gerektiğini düşünen rüya sahibi bu şekilde maddi bir yola gideceği şekline işaret edilmektedir.

Rüyada Kuyumcu Görmek

Rüyada kuyumcu görmek, kişinin kendisine yararı olmayan hayırsız ve düzenbaz kişi olarak bilinmektedir. Tanınmayan bir kuyumcunun görülmesi, rüya sahibini zora sokacak yalancı ve hilekar kişiye yorumlanır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani