Rüyada “Rüyada Şarjör Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Şarjör Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada Şarjör görmek, farklı şekillerde tabir edilmektedir. Rüyasında şarjör gören kişi, kendini güçlü sanan ve başkalarının desteği ile ayakta duran kişidir. Rüyada şarjör boşaltmak, tehlikeli insanlara ve bu kişilerden gelecek olan zararları önlemek olarak yorumlanır. Rüyada şarjör görmek ile alakalı alimler İslami açıklamalarını şu şekilde yapmışlardır.

Rüyada Şarjör Görmek İslami Anlamı

Rüyada Şarjör görmek, Cafer-i Sadık (r.a) bu rüyayı gören kimse, tehlikeli ve kendine zarar veren kişidir demiştir. İbni Sirin (r.a) Rüyada şarjör görmeyi, boş insan ve tehdit ile tabir etmiştir. Rüyada görülen tabanca, yasak aşk ve ilişkileri de temsil etmektedir. Rüyada boş şarjör görmek ve mermi koymak, önlem almak ile de tabir edilir. Rüyada başka birini şarjöre mermi koyar iken görmek, başkalarına verilen kötü akıllar ile yorumlanır.

Rüyada Boş Şarjör Görmek

Rüyada boş şarjör görmek, amaçsız ve kibirli kişiler ile tabir edilir. Rüyasında boş şarjör gören kişinin erkek düşmanları vardır. Boş şarjör korkuların yersiz olduğunu temsil eder. Rüyasında boş şarjör bulduğunu gören kişi, umutları tükenecek olan kişidir.

Rüyada Şarjör Doldurmak

Rüyada şarjör doldurmak, kinlenmek ve düşmanlık beslemek ile yorumlanır. Rüyasında şarjör doldurduğunu gören kişi, hesap soracak ve kendini güvene alacaktır. Rüyada şarjör doldurmak, anlamsız sinir ve öfke ile tabir edilir. Rüyasında şarjör doldurduğunu gören kişi, yaşadıkları karşısında yorulan ve çözümü güçte bulan kişidir.

Rüyada Şarjör Boşaltmak

Rüyada şarjör boşaltmak, rahatlamak ve dertleşmek ile yorumlanır. Rüyasında şarjör boşalttığını gören kişi, sıkıntılarını ve dertlerini paylaşacak ve destek alacaktır. Rüyada şarjör boşaltmak, yapılan hatalardan ders çıkarmak ve farklı bir yol çizmek ile de tabir edilmektedir.

Rüyada Dolu Şarjör Görmek

Rüyada dolu şarjör görmek, suça teşvik eden kişileri temsil eder. Rüya sahibi, kötü niyetli kişilerden medet ummaktadır. Rüyasında dolu şarjör gören kişi, gücünü farklı şekillerde kullanacak ve çevresine zararlar verecektir. Dolu şarjör görmek, riskli olan meslekleri de temsil etmektedir.

Rüyada Mermi Görmek

Rüyada mermi görmek, sağlam karakteri delalet eder. Rüyasında mermi aldığını gören kişi, özendiği kişilerden akıl alır. Rüyasında mermi gören kişi, zor ve tehlikeli işlere kalkışır ve başarılı olur. Rüyada mermi görmek, her açıdan güce sahip erkek ile de tabir edilir.

Rüyada Silah Görmek

Rüyada silah görmek, çatışma ve kavgalar ile tabir edilir. Rüyasında silah gören kişi, savunmasız kişilere güç gösterisi yapacaktır. Rüyada silah görmek, başkalarına maşalık yapmak ve emir altında olmak ile de yorumlanmaktadır.

Rüyada Tabanca Görmek

Rüyada tabanca görmek, isteklerini zorla yaptıran ve hükümdar olmak isteyen kişiler ile yorumlanır. Rüyasında tabanca alan kişi, güç yetiremediği kişileri dize getirmek için farklı yolar deneyecektir.

Rüyada Şarjöre Mermi Koymak

Rüyada şarjöre mermi koymak, başkalarını dolduran ve düşmanlık yapmasını sağlayan kişiler ile yorumlanır. Rüyada şarjöre mermi koyduğunu gören kişi, başkalarının sözleri ile huzurunu kaçıracak ve ailesi ile tartışmalar yaşayacaktır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani