Rüyada “Rüyada Sarımsak Görmek” Görmek

Rüyada Sarımsak Görmek

Rüyada sarımsak görmek, üzüntü ve de kedere, kötü olan bir isim ile anılmaya, hayrı da şerre tebdil etmeye, çok kötü ve haram mallara delalettir. Rüyada sarımsak gören kimse, hasta olan bir kişinin rüyada çiğ sarımsak yemesi şifa bulmasına, pişmiş sarımsak yemesi ise bu hastalıklardan kurtulmasına delalet eder.

Rüyada Sarımsak Görmek İslami Anlamı

İslami yorumlar şunu gösteriyor ki; kötü işler ile uğraşan biri için rüyada sarımsak görmek ise tövbeler etmeye, hatalı olan yoldan dönmeye, sarımsağı bir kökü ile birlikte bir topraktan çıkarmak ise akraba kesiminden gelecek zararlara delalet eder. Kirmani (r.a) yorumu ise şu şekildedir; elinize bir takım para geçecek ve de maddi dertten kurtulacaksınız demektir. Kadın için rüyada sarımsak görmek yakınlarda bir evlilik olduğunun habercisidir. Ayrıca tüm bunlar ile birlikte bu rüya; hileye, fesata, art niyete, kem gözlere ve kötü düşüncelere sebep olarak tabir edilir.

Rüyada Sarımsak Yemek

Rüyada sarımsak yemek, rüya tabircilerini de ikiye bölen tarz konulardan biridir. Bazı kesimlere göre rüyalarda bunu görmek çok iyiye, bazılarına göre de ise kötüye işarettir.

Rüyada Sarımsak Soymak

Rüyada sarımsak soymak, çoğu kez de sağlık ile para durumundan da ilişkilendirilir. Hasta olan bir insan için bir rüya için bunu görmek hastalığına da şifa bulunacağına delalettir arıca sağlıklı kişiler için bu durum ise yüklü kazanç ile sağlıklı olacak bir ömürdür.

Rüyada Sarımsak Temizlemek

Rüyada sarımsak temizlemek, Borçlardan uzaklaşıp da güç kazandıracak bu tarz birikimlere, kazançlı olan bir süreç kesimine de yorumlanır. Bekar durumda olan bir insan rüyasında bu şekilde rüyasında sarımsak temizlediğini görüyor ise; bu kişi aklı, sağlığı yerinde olan biri ile evlenir.

Rüyada Taze Sarımsak Görmek

Rüyada taze sarımsak görmek, rüyasında bu şekilde sarımsak görmüş olan kişinin çevresine de art niyetli ve bununla birlikte olan kötü düşünceli kimseler olabilir de vardır diye değerlendirilir. Sarımsak olan rüya sahibinin iftiralara veya haksızlığa uğramasına da delalet eder.

Rüyada Sarımsak Almak

Rüyada sarımsak almak, toplumun tarafından her daim dışlanacağı ve de hak yolununca büyükçe bir günah işleyeceği tarzda bir şey yapacak ayrıca bunun faturasının insanlar tarafından çok hor görülmek ve de istenmemek ile ödeyecektir.

Rüyada Sarımsak Dövmek

Rüyada sarımsak dövmek, rüyanın sahibinin olmasını da çok istediği bir takım dileğinin gerçekleşmesine veya almayı çokça istediği bir şeyleri alabilmesine işaret eder.

Rüyada Çiğ Sarımsak Yemek

Rüyada çiğ sarımsak yemek, bazı tatsız durumlara işaret eder. Rüya sahiplerinin bu tatsız ve de hoş olmayan durumlardan sadece birilerinin yardımları ile kurtulabilir.

Rüyada Sarımsak Dikmek

Rüyada sarımsak dikmek, rüya sahiplerinin geçimlik sıkıntılarını yaşamayacağına, bu dertler için bazı tasalardan ve de sıkıntılardan uzak, ayrıca aile içinde huzurlu ve de rahatlık içinde yaşayacağına da delalet eder.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani