Rüyada “Rüyada Sarılmak Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Sarılmak Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada sarılmak, rüyayı görmüş olan bireyin fiziksel ve ruhsal olarak kendine çok dikkat ettiği biri olarak tanımlanır. Rüyada sarılmak, aynı zamanda sağlıklı ve dengeli beslenen, sinirden stresten uzak biri olduğu olarak bilinir. Bu bireyler en küçük hastalıkta bile doktora başvurur. Rüyada babaya sarılmak, rüyayı gören kişinin atacağı adımlarda babasına sorması şeklinde de yorumlanabilmektedir.

Rüyada Sarılmak İslami Anlamı

İbni Sirin (r.a) şöyle buyuruyor; rüyada sarılmak birine özlemin belirtisidir. Bu rüyayı gören kişiler birine özlem çeker. Rüya içerisinde ölüye sarılmak, rüyayı görmüş bireyin kendisini amaçlarından uzaklaştıracak olan yollar içerisine gireceğine, olmayacak olan işlerin peşinde koşulacağına ve emek verileceği anlamına gelir.

Rüyada Anneye Sarılmak

Rüyada anneye sarılmak, manevi taraftan değerli olan duygular ile yaşayan, yüce gönüllü ve kişinin ailesine olan düşkünlüğü tarzında yorumlanır. Bu rüyada bütün istek aile fertlerini mutlu etmektir. Onların iyi bir hayat sürdürmeleri için katkıda bulunmak olduğu bildirilir. Hayırlı bir evlat olmakla beraber, gurur duyulacak vefalı ve kıymet bilen biri olunduğuna işarettir.

Rüyada Babaya Sarılmak

Rüyada babaya sarılmak, bireyin senelerdir olması için dua ettiği ve olmasını çok istediği bir olayın yakın bir zaman içerisinde olumlu sonuçlanacağına, sevinçten ağlayacağına ve sevdikleri ile kutlama yapacağının habercisi olarak yorumlanır. Aynı zamanda bu rüyanın görülmesi, kişinin çok hayırlı bir evlat olduğunun göstergesidir.

Rüyada Kardeşe Sarılmak

Rüyada kardeşe sarılmak, rüyayı gören kişi açısından yeni bir işe adım atılacağına, atılmış olan adımların daha özgüvenli ve daha sağlam şekilde atılmasına, hayırlı biri ile ortaklığın kurulacağına ve eğitim için kimi başvurular yapılacağına işaret eder. Bu kararların hepsi hayati önem arz eder. Bazı problemlerden dolayı çökmüş olan manevi hayatın iyi olacağına ve moralin düzeleceğinin göstergesidir.

Rüyada Sevgiliye Sarılmak

Rüyada sevgiliye sarılmak, rüyayı gören kişinin uzun süredir beraber olduğu sevgilisiyle yaşanacak olan kötü vaziyetten, bir tartışmadan ya da çok önem taşımayan bir sebepten ötürü ortaya çıkan anlaşmazlıktan dolayı kısa süreli bir anlaşmazlık yaşanacak. Ancak iki tarafında bu vaziyetten ötürü önemli derecede üzüntülü olacaklarına yorulur. Böylesine bir vaziyet ile karşılaşılmak istenmiyor ise, iki tarafında anlayışlı olması gerekir.

Rüyada Ölmüş Birine Sarılmak

Rüyada ölmüş birine sarılmak, kişi için üzüntü yaratacak gelişmelere ve şansızlıklar şeklinde yorumlanır. Hastalıklar ile ve üzücü olaylar ile karşı karşıya kalınacağına ve rüyayı gören kişinin aynı zamanda boş hayallerin peşinde koştuğunun işaretçisidir. Bu yüzden kişi hedeflerine ulaşamaz. Rüyada ölmüş birine sarılan bireyler, emeklerinin karşılığını alamayacaklardır.

Rüyada Ölüye Sarılmak

Rüyada ölüye sarılmak, pek iyi bir şekilde yorumlanmaz. Rüyayı gören kişinin mutsuz, hasta, başarısız ve üzgün olacağının habercisidir. Birey, kendisine hayır getirmeyecek olan insanlara ve işlere ümit bağlar. Bu ümitler boşa çıkacaktır. Bununla beraber kişinin kendisine hayır getirilmeyeceğini görülmesi durumunda da önemli hayal kırıklıkları ile karşı karşıya kalınacaktır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani