Rüyada “Rüyada Sarı Yavru Kedi Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Sarı Yavru Kedi Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada sarı yavru kedi görülmesi kişinin bu zamana kadar hiç yapmadığı hatalar yapacağına bu hataların ise hayatında önemli bir etki yaratacağına dalalet eder. Özellikle kişi yaptığı bu hatalar nedeni ile sevdiklerinden uzaklaşmak durumunda kalacaktır. Bunun yanında kişinin kendine yeni bir çevre edineceği ve bu çevredeki kişilerin de kötü niyetli olacağı anlamı çıkar.

İbn-i Sirin (r.a) tabirinde söylendiği gibi rüyasında sarı yavru kedi görmek, kişinin Allah yolundan ayrıldığını, bu gidişle bir daha Allah yoluna girmek için geç kalacağını ifade eder. Rüyada yavru kedi sevmek kötü niyetli olan kişilere kol kanat gerileceği, onlara destek verileceği, kötü ile birlikte kötü olunacağı anlamına gelir.

Rüyada Sarı Yavru Kedi Görüp Korkup Kaçmak Ne Anlama Gelir?

Rüyasında sarı yavru kedi gören kişiler olumlu yorumlar ile karşı karşıya kalmıyor. Sarı kedi görmek kişinin yalan dolana bulaşacağına, kendine zarar verecek hareketler yapacağına dalalettir. Rüyada sarı kedi saldırması görmek, başkalarından zarar görüleceğine, gelen bir felaketin engellenemeyeceğine, kişinin sevdiği biri tarafından aldatılmaya işaret ediyor. Eğer ki rüyada sarı yavru bir kedi görülüyor, bu kediden korkup kaçıyorsa kişi başına gelecek kötü durumu fark edecek ve bu durumu bertaraf etmeyi başaracak demektir.

Rüyada Bir Sürü Sarı Yavru Kedi Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyanızda bir değil, birden çok daha fazla sarı yavru kedi görüyorsanız birden fazla hata yapacağınızı bilmelisiniz. Sürekli olarak yalan söylüyor, yalanı yalanla örtmeye çalışıyorsunuz demektir. Rüyada yavru kedi görmek rengi sarı değilse iyi bir haberi müjdeler. Eğer ki yavru kedi sarı renkli ise kötülüklerin başlangıcını ifade edecektir. Yani kötülük geliyorum der ve kimse buna engel olamaz. Kişinin bir kötülük yapmasına da dalalettir.

Sık Görülen rüyalardan, Rüyada Kedi Görmek neye işarettir? İslami kaynaklardan anlamını okuyabilirsiniz.

Rüyada Sarı Yavru Kedi Görmek Ne Anlama Gelir?

Eğer ki rüyanızda bir kedi görüyorsanız yeni bir çocuğunuz olacağı anlamına gelebilir. Aynı zamanda çevrenizde size zarar vermek isteyen birinin kendi tuzağına düştüğünü de gösterebilir. Bir yandan gördüğünüz kedi yavru ise o zaman geri dönüşü olmayan zorlukların ve borçların altına girdiğinizi belirtecektir. Rüyada sarı kedi saldırması gören bir kişiye zarar vermek isteyen bir kişi olacak ancak bu zamanında fark edilecek ve kötülükten kurtuluş yolu bulunacak.

Rüyada Evde Sarı Yavru Kedi Görmek Ne Anlama Gelir?

Kişi rüyasında ev içerisinde kedi gören kimsenin hanesine bir bomba düşecek. Alınan kötü bir haber hane halkını üzecek. Aynı zamanda maddi bir kayıp yaşanması da söz konusu olacak. Rüyada evde sarı kedi görmek ev halkının sorunlar ile mücadele etmek durumunda kalacağını, kişilerin iletişimlerinde büyük sorun yaşanacağını ifade eder.

  • Rüya bir kadın tarafından görülüyorsa aile kurmada zorlanacağı, maddi açıdan sorun yaşanacağı belirtilmektedir.
  • Rüya bir erkek tarafından görülüyorsa iş hayatında en zorlu rakibe yenileceğinin belirtisidir.

Rüyada Sarı Yavru Kediye Zarar Vermek Ne Anlama Gelir?

Rüyada iyiye yorumlanmayan bir hayvana zarar vermek genel olarak başarı sağlanacağı anlamına gelir. Sarı kedi rüyada olumsuz olarak değerlendirilen bir hayvandır. Dolayısıyla sarı bir kediye zarar vermek kişinin kendini kötülükten koruyabilmesine yardımcı olur. Bunun yanında kötü olan kişilerin farkına varmak, onları doğru yola çekebilmek için mücadele etmek anlamlarını da taşımaktadır. Rüyada sarı kediden korkmak kötü olan kişinin boyundurluğu altına girileceğini, kötüye destek olunacağını göstermektedir.

Kedi Yakalamak görmenin tabiri için, Rüyada Kedi Yakalamak neye işarettir? Dini Kaynaklardan Alimlerin yorumunu okuyabilirsiniz.

Rüyada Sarı Yavru Kedinin Tırmaladığını Görmek Ne Anlama Gelir?

Bir kedi rüyanızda sizi tırmalıyorsa gerçek hayatta bir iyilik yapmaya çalışacaksınız ancak iyilik yaptığınız kişinin nankörlüğü ile karşı karşıya kalacaksınız demektir. Kötü niyetli bir kişinin arkanızdan kuyunuzu kazdığını göreceksiniz ancak müdahale edemeyeceksiniz. Rüyada sarı kedi tırmalaması görmek kişinin zorlu zamanlar geçireceğini, ancak bu zamanlarda dostlarından destek göremeyeceğini bildirmektedir.

Rüyada Sarı Yavru Kediyi Doyurmak Ne Anlama Gelir?

Sarı yavru kedi rüya aleminde düşman olarak bilinir. Kişinin yavru sarı bir kediyi besliyor olması ise kişinin kötü niyetli olan kişilere destek olmasına, birine kötülük yapacağına dalalettir. Rüyada siyah yavru kedi görmek de yine kötülüğe, kötülüğün iyi insanları etkileyeceğine yorulabilir. Kediler ile ilgili yorum yapılırken detaylar her zaman önem teşkil edecektir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani