Rüyada “Rüyada Sarı Kedi Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Sarı Kedi Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada sarı yavru kedi görmek ya da iri olan kedi görmek, kazançlara işaret eder. Şöyle ki kolay bir şekilde elde edilecek olan paraya ve mala alamettir. Nitekim kolay yolla olması kadar yüz kızartıcı olacak şekilde malların elde edileceğine de yorumlanır. Hatta bu yolla para kazanan kimseler ile iş birliği yaparak yüksek kazançların geleceğine yönelik anlamları mevcut durumdadır.

Rüyada Sarı Kedinin Saldırması Ne Demek?

Kedi saldırması genel olarak hayra yorulmayan rüyalardan bir tanesidir. Yine rüyada sarı kedi saldırması da kötüye yorumlanır. Bu anlamda rüya sahibinin el atacağı tüm işlerden olumsuz yanıt alacağına delalet etmektedir. Aynı şekilde rüyada sarı kedi tırmalaması için de yorumlar olumsuz yöndedir. Özellikle de iş hayatında meydana gelecek olan olumsuzlukların habercisi niteliğindedir. Rüya sahibinin sabırla beklediği bir işten hayırlı sonuç alamayacağına ve bu bekleme süresi içerisinde sorunlar ile karşı karşıya kalacağına işaret eder.

Rüyada Sarı Kediden Korkmak Ne Anlama Geliyor?

Rüyada sarı kediden korkmak ise yardım alacağına yorumlanır. Yine iş hayatına yönelik bir takım yardımlar alarak yükseleceğinizi gösterir. Bunun dışında iş yerinde ki çalışan sayısının da artış göstermesine delalet ediyor. Rüya sahininin yanında çalışan kişilerin sayısı artış gösterecektir. Böylece iş hayatında ki gelişmelere yorumlandığı açık durumdadır.

Sık Görülen rüyalardan, Rüyada Kedi Görmek neye işarettir? İslami kaynaklardan anlamını okuyabilirsiniz.

Rüyada Sarı Kedi Kovalamak Neye İşaret Eder?

Kedi kovalaması da yine hayra yorumlanmayan rüyalardan bir tanesidir. Olumsuz yönde yorumların karşınıza çıkması söz konusudur. Bu anlamda rüyada sarı kedi kovalamak ile alakalı olarak;

 • Rüya sahibinin iş hayatına yönelik bazı zorluklar ile karşılaşacağı anlamına gelir.
 • İş hayatında ki krizlerin haneye de yansıyacağına yorumlanmaktadır.
 • Evli olan rüya sahibinin hane içerisinde tartışma yaşayacağına işaret eder.
 • Daha da ilerisi rüya sahibine yönelik boşanmanın dahi habercisi niteliğindedir.

Rüyada Sarı Kedi Görmek İslami Yorumları

Rüyada sarı kedi görmek İhya kapsamında da yorumlanır. Örnek verecek olursak İbn-i Sirin (r.a) tabirine göre; rüyada sarı kedi görmek, hizmetçi şeklinde yorumlanıyor. Hane içerisinden bir kadını da sembolize etmesi dikkat çekmekte. Bu kadın tarafından hane içerisinde bir takım sorunların baş göstereceği şeklinde anlam kazanmaktadır. Akabinde gelen diğer yorumlar da;

 • Sarı kedi tarafından ısırılmak, rüya sahibinin hasta olacağına delalet eder.
 • Sarı kedinin satıldığını görmek ise elde edilen kazançların paylaşılacağı anlamına geliyor.
 • Kedinin ısırması ise yine hastalıklara işaret etmektedir.
 • Hastalıkların rüya sahibi dışında hane içerisinde de baş göstereceğine yorumlanır.

Rüyada Sarı Kedi Görmenin Olumsuz Yorumları

Rüyada sarı kedi görmek neye işarettir merak edenlere ayro ayrı olumlu ile olumsuz yorumlar eşlik eder. Örneğin olumsuz olarak hastalıkların baş göstereceği ifade edilir. Kedinin yavru olması, hane içerisinde bulunan küçük yaşta ki kimselerin hasta olacağına işaret etmektedir. Sarı kediyi sevmek ise rüya sahibinin geç yaşta evleneceğine yorumlanır. Kediyi öldürmekte güven sorunlarının habercisi niteliğindedir. Son olarak kısmetin kapalı olduğuna da alamet eder. Bundan kaynaklı geç evlilik dışında bekar kalmaya da yorumlanır.

Altın Sarısı Kedi görmenin tabiri için, Rüyada Altın Sarısı Kedi Görmek neye işarettir? Dini Kaynaklardan Alimlerin yorumunu okuyabilirsiniz.

Rüyada Sarı Kedi Görmenin Hayırlı Yorumları Nelerdir?

Sadece olumsuz değil bunun yanı sıra hayırlı yorumlar da mevcut durumdadır. Örnek verecek olursak sarı renkli kedi gören rüya sahibinin iş hayatında başarılı olacağına yorumlanır. Beraberinde kedinin evde görülmesi düşmanlarınızı tanıyacağınız şeklinde de anlam kazanmaktadır. Sarı kedinin miyavlaması ise evli olan rüya sahibinin mutlu olacağına işaret eder. Kediden korktuğunuzu gördüyseniz bu durum, tövbe edeceğiniz anlamına geliyor.

Rüyada Sarı Kedi Saldırması Ne Demek?

Rüyada sarı kedi saldırısına uğramak hane içerisinde yaşanacak olan tartışmaların habercisidir. Ancak bu tartışmaların kısa süreceğine yorumlanır. Özellikle de bir balkası tarafından sorunların baş göstereceğine işaret eder. Devamında ise sıkıntıların son bulması ile hane içerisine huzurlu günlerin doğacağına delalet eder. Bunların akabinde gelen diğer yorumlar da;

 • Akrabalardan kaynaklı olarak hane içerisinde huzurun kaçacağına delalet eder.
 • Rüya sahibinin iş hayatında bir takım sorunlar yaşacağına işaret etmektedir.
 • Sağlık konusunda da rüya sahibinin sorun yaşayacağı anlamına gelir.
 • Eşler arasında bazı tartışmaların da habercisi olmaktadır.
 • Geçmişte zararı dokunan kimselerden yine kötülük geleceğine de yorumlanır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani