Rüyada “Rüyada Saray Görmek” Görmek

Rüyada Saray Görmek

Rüyada saray görmek, neşeli ve eğlenceli bir hayata kavuşacağının müjdecisi olacaktır. Rüyayı gören kişi erkek ise beklenmedik bir anda çok mutlu bir haber alacağı ve bu haber sayesinde hayatının çok eğlenceli geçeceği düşünülür. Rüyada saray görmek, eğer rüyayı gören kişi bir kadın ise yakın zamanda zevk alacağı ve eğleneceği bir toplantıda kendini bulacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Saray Görmek İslami Anlamı

Rüyada yaşanan saray görmek durumu için bazı İslam Alimleri kendi düşüncelerini ortaya koymuştur. Cafer-i Sadık (r.a) buyurmuştur ki; rüyada saray gören kişi yakın zamanda çok mutlu olacaktır. Rüyada saray görmek ile ilgili diğer önemli bir yorum ise İmam Nablusi (r.a) tarafından söylenmiştir. İmam Nablusi (r.a)’ya göre rüyada saray gören kişi bekar ise yakın zamanda evlenebilir.

Eğer evli ise bolluk ve bereket bulacaktır demiştir. İbni Sirin (r.a) ise şöyle demiştir; rüyayı gören kişi lüks ve bolluk içinde yaşayacağı bir hayata kavuşacaktır. Kirmani (r.a) ise rüyada saray görmeyi şöyle değerlendirmiştir; o kişi hayal ettiği bir hayata en kısa zamanda kavuşacak ve zenginliğin içinde yaşayacaktır.

Rüyada Tarihi Saray Görmek

Rüyada tarihi saray görmek, zenginliğin ve şatafatlı bir hayatın içerisinde kendinizi bulacağınıza alamet eder. Ayrıca rüyayı gören kişi için mutlu ve güzelliklerle dolu bir hayatın başlayacağı düşünülür.

Rüyada Yıkık Saray Görmek

Rüyada yıkık saray görmek, genel olarak iki şekilde yorumlanmaktadır. Rüya yorumcularının bir kısmına göre rüyada yıkık saray görmek, sıkıntı ve hüznün yaşanacağına neden olacaktır. Diğer rüya yorumcularına göre ise rüyada yıkık saray görmek, bazı isteklerinizin gerçekleşeceği şeklinde değerlendirilir.

Rüyada Altın Saray Görmek

Rüyada altın saray görmek, Diyanet’e ve rüya tabircilerine göre pırıl pırıl bir hayatın yaşanacağına bir kanıttır. Rüyasında altın saray gören kişi hayalinde olandan daha lüks bir hayata kavuşacaktır. Bolluk ve bereket dolu bir hayatta oldukça zengin bir yaşam sürecektir denilir.

Rüyada Saray Merdiveni Görmek

Rüyada saray merdiveni görmek, Dünya ve Ahiret işlerine yönelmenin nedenlerine delalet eder. Rüyada saray merdiveni gören kişi manevi bir huzurun kapısını açacaktır.

Rüyada Saray Gibi Ev Görmek

Rüyada saray gibi ev görmek, yakın bir zamanda yeni bir eve kavuşulacağı ve sıkıntısız günlerin başlayacağı şeklinde yorumlanır. Aynı zamanda evi olmayanın kişinin de büyük bir eve kavuşacağı şeklinde değerlendirilir.

Rüyada Saraya Gelin Gitmek

Rüyada saraya gelin gitmek, rüya yorumcuları tarafından isteklerinizin en kısa zamanda olacağına işarettir diye yorumlanır. Saraya gelin giden kişi yakın bir zamanda aşık olduğu kişi ile evlenebilir. Bu evlilik hayırlı zamanların başlayacağı şeklinde değerlendirilir.

Rüyada Sarayda Namaz Kılmak

Rüyada sarayda namaz kılmak, sizin veya sevdiğiniz birinin çok kısa zamanda bir dertten kurtulacağını gösterir. Ayrıca rüyayı gören kişinin eğer işi yoksa yakın bir tarihte iş bulacağı müjdelenir. Parası olmayanın paraya kavuşacağı, hastalığı olanın şifa bulacağı düşünülür.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani