Rüyada “Rüyada Şapka Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Şapka Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada Şapka görmek, rüyayı gören kimse için şeref, haysiyet ve onuru temsil eder. Rüyada şapka gören kişi için, güzel şeyler yaşamaya ve iyi haberler almaya yorumlanır. Şapka, küçük mal ve hediye ile de tabir edilir. Rüyada şapka görmek ile alakalı alimler dini yorumları şöyledir. İbni Sirin (r.a) Rüyada şapka görmeyi, başarıya yormuştur. Rüyasında şapka gören kişi, küçük bir hediye alır. Yorumunu yapmıştır.

Rüyada Şapka Görmek İslami Anlamı

Rüyada Şapka görmek, Cafer-i Sadık (r.a) buyurmuştur’ki;  itibarlı kişidir. Şapka taktığını gören kişi ise kendi çabaları ile ün kazanan kişidir demiştir. Rüyada başka birin şapka satın aldığını görmek, yaşanan olaylardan aklanma delalet eder. Şapka satın almak, kolay yol, basit iş ve kazanç olarak da tabir edilir. Rüyasında başka birinin şapka çıkardığını gören kişi, beklediği saygı ve sevgiyi görecek kişidir.

Rüyada Şapka Takmak

Rüyada şapka takmak, istenilen mevki ve makama ulaşmak ile yorumlanır. Rüyasında şapka taktığını gören kişi, çektiklerinin sonunda muhakkak hak ettiğini alacaktır. Rüyada şapka görmek, kalacak olan küçük mirasa yorulur. Rüyada başka birinin şapka taktığını görmek, edilen yardımların faydalı olduğuna, rüyada kirli şapka takmak fakirliğe ve yoksulluğa yorulmaktadır.

Rüyada Şapka Satın Almak

Rüyada şapka satın almak, paraya düşkün ve parayı seven kişiler ile tabir edilir. Rüyada şapka almak, çabalamadan çıkılmak istenen makam, yalancılık ve sahtekarlık ile de yorumlanır. Rüyada pahalı bir şapka satın almak, zengin ama cimri kişileri ile tabir edilir.

Rüyada Şapka Bulmak

Rüyada şapka bulmak, alınacak olan destek ve yardım ile tabir edilir. Rüyasında şapka bulan ve takan kişi, istediklerine başka birinin desteği ile ulaşır. Rüyasında yeni şapka bulan kişi, hak etmediği mevkide olan kişidir. Eski şapka bulan kişi, hile ile kavuştuğu ün ve itibardan olacak kişidir. Rüyada büyük şapka bulmak, şans ile yorumlanır.

Rüyada Şapka Çıkarmak

Rüyada şapka çıkarmak, yaşanacak olaylarda haksızlığı kabul etmek ile yorumlanır. Rüyasında şapka çıkardığını gören kişi, kaderine ve yaşadığı hayata razı olmalıdır. Rüyada şapka çıkarmak, vazgeçmek, teslim etmek ile de tabir edilir.

Rüyada Şapka Aramak

Rüyada şapka aramak, sabırsız insan ile tabir edilir. Rüyasında kendi şapkasını araya kişi, akıllı ve ne yaptığını bilen kişidir. Rüyasında başka birinin şapkasını arayan kişi, kendi menfaatlerini düşünen çıkarcı kişidir. Rüyada şapkasını kaybedip, aradığını gören kişi, indiği makamına yakın zamanda geri ulaşır.

Rüyada Şapka Yapmak

Rüyada şapka yapmak, plan yapmak ile yorumlanır. Rüyasında kendi için şapka yaptığını gören kişi, yaşadığı hayattan ve bulunduğu işten memnun olmayan kişidir. Rüyada başkasına şapka yapmak, geleceğin telaşında olan ve endişen duyan insan ile tabir edilir.

Rüyada Şapka Hediye Almak

Rüyada şapka hediye almak, zengin, güçlü ve itibar sahibi kişi ile tabir edilir. Rüyasında birine şapka hediye ettiğini gören kişi, mirasına bir ortak daha ekler. Rüyada başka birinden şapka hediye almak, istenmeden gelecek maddi ve manevi yardım ile yorumlanır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani