Rüyada “Rüyada Şantiye Görmek” Görmek

Rüyada Şantiye Görmek

Rüyada Şantiye görmek, rüyayı gören kişi ile genel olarak gelecek hayatına dair çok hayırlı yorumlar yapılmaktadır. Rüyada şantiye şefi görmek, çalışkan, düzenli, mesleğinde başarı gösteren birini işaret etmektedir. Bu kişi her anlamda başarılı, çevresi tarafından sevilen, hayırsever aynı zamanda çok tertipli bir yaşam biçimi olan biri olarak tanınır.

Rüyada Şantiye Görmek İslami Anlamı

Rüyada şantiye görmek, İslam alimleri bu rüya ile alakalı şu yorumları yapmışlardır. Cafer-i Sadık (r.a) buyurmuştur ki; Rüyasında şantiye gören kişi, gelecekte çok büyük projeler yapacağına, tanınan büyük bir iş adamı olacağı ve mevki, makam anlamında yüksek mertebelere geleceği tabir edilir. Bundan dolayı geldiği makamda rehavete kapılmadan, hayırlı ve dürüst bir şekilde hayatını devam etmesi önerilir.

İmam Nablusi (r.a) demiştir ki; Şantiyenin rüyaya girmesi, kişinin hayatında birçok sorunu hallettiği, her ne kadar problem varsa çözüme kavuştuğu, sağlık anlamında bütün sıkıntılarının çözüldüğü yorumları yapılır. Aynı zamanda, rüya sahibinin çevresinden akıl aldığına, istişareye önem verdiği bilinmektedir.

Rüyada Şantiye Kurmak

Rüyada şantiye kurmak, geleceğe dönük planlar yapmak, ilerde olan bir sınava çok çalışmak, maddi olarak birikim yaparak zor zamanlarda rahat olmak gibi anlamlar taşımaktadır. Bu kişinin her zaman sorunlar için tedbirli ve azimli biri olarak bilinir.

Rüyada Yol Şantiyesi Görmek

Rüyada yol şantiyesi görmek, bu anlamda birilerinden yardım alınması, aileden alınan tavsiye ve öğütlerin hayata aktarılması sonucu sorunların çözülmesi, yapacağı ticari işlerde izlemesi gereken usullerin bulunması demektir.

Rüyada Şantiye Şefi görmek

Rüyada şantiye şefi görmek, uzun uğraşlar verilen projenin hayata geçmesine, çok çalışılan bir sınavdan başarılı olunmasına, emeklerin karşılığının alınmasına delalet eder. Kişi için gelecekte rahat etmesi için bugünlerde çok çalışması gerektiği, hayatta bir şeylerin elde edilmesi ancak çok çalışma ve dua ile olacağı bildirilir.

Rüyada İnşaat Alanı Görmek

Rüyada inşaat alanı görmek, rüya sahibi için olumlu haberlerin ortaya çıkacağı, yaşanılan psikolojik problemlerin son bulacağı, günahlardan tövbe edip daha ahlaklı bir yaşamı göstermektedir. Rüyada inşaatın görülmesi kişinin kendi iç dünyasını inşa etmesi gerektiğini vurgular. Ailesine ve çevresine maddi ve manevi olarak fedakarlık yapması, parasından yetim ve yoksullara vermesi gerekmektedir.

Rüyada Şantiyede Çalışmak

Rüyada şantiyede çalışmak, gerçek hayatta kazanılan paranın alın teri ile olduğu, kazanılan her kuruşun hak edildiği, herkesin hakkına saygı gösteren bir kişi olarak ifade edilir. Bundan dolayı rüyayı gören kişinin kazandığı paradan içinin rahat olması gerektiği ifade edilir. Başka bir yoruma göre ise kişinin vicdanını rahatsız eden bir durum var ise, o durumun düzeltilmesi söylenir.

Rüyada Şantiyeye Girmek

Rüyada şantiyeye girmek, yeni bir hayata başlanacağına, evli değil ise hayırlı bir kısmet evlenilmesi olarak rivayet edilir. Kişi için tüm sağlık sorunlarının biteceği ve geçim dertlerinin azalacağı görülmektedir. Rüya sahibinin hayatında daha rahat ve huzurlu bir hayat yaşaması için sabretmesi ve dua etmesi tavsiye edilir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani