Rüyada “Rüyada Sandal Görmek” Görmek

Rüyada Sandal Görmek

Rüyada Sandal görmek, dert ve tasalardan arınıp rahatlamaya, hafiflemeye işaret eder. Rüyasında sandal gören kimse, geçmiş dönemlerde çekilen sıkıntıların ve dertlerin biteceği, güzel ve ferah günlerin başlayacağı manasına gelir. Rüyada sandalda kürek çekmek, bu rüyayı gören kişi, hayatında yepyeni ve eğlenceli bir dönem yaşayacak ve bu dönemde bol bol kendisini rahatlatacak ortamlarda bulunacaktır.

Rüyada sandalla uçmak, maddi olarak da rahatlama anlamına gelen bu rüya, tatilin ve alışverişin de habercisidir. Rüyada sandalın su alması, rüyayı gören kişi eğer geçmişte maddi sıkıntılar yaşamışsa ve yaşıyorsa yakın bir dönemde bu sıkıntıları ve zorlukları atlatacak, bolluk ve bereket içinde yaşamaya başlayacağı düşünülür. Ünlü rüya yorumcusu Cafer-i Sadık (r.a)’a göre rüyada sandal görmenin üç tabiri bulunmaktadır. Bunları hayır ve bereket, övgü, makam ve hürmet olarak aktarır.

Rüyada Sandal Görmek İslami Anlamı

Rüyada Sandal görmek, eğer genç bir erkek rüyasında kendisini sandalda gördüyse, yakın bir arkadaşı tarafından aldatılacağı ve bu durum karşısında sıkıntı yaşayacağı anlamına gelir. Rüyada sandal gören kişi, eğer daha yaşlı bir erkek rüyasında sandalda ise kaybettiği paralar yüzünden mevcut hayatından vazgeçeceği yaygın yorumlar arasındadır. Rüyasında sandal küreği gören kişi genç bir kadın ise hayatında yeni bir ilişki yaşayacağına işaret eder. Rüyada sandal batması, daha yaşlı bir kimse bu rüyayı gördüyse, evinden çıkacağına ve daha küçük bir eve geçeceğine dalalet eder.

Rüyada Sandalla Gezmek

Rüyada sandalla gezmek rüya tabircilerine göre bütün duaların kabul olacağı anlamına gelir. Rüyayı gören kimse, hem duygusal manada, hem de parasal anlamda ferah bir döneme girebilir.

Rüyada Denizde Sandal Görmek

Rüyada denizde sandal görmek, ferah ve hayırlı bir dönemi işaret eder. Rüyada deniz görmek bolluk, bereket ve kazanç olarak yorumlanır. Denizde sandala binmek hayırlı bir yolculuğa çıkılacağına, ruhen ve bedenen arınacağı bir döneme gireceğine yorumlanır.

Rüyada Sandal Batması

Rüyada sandalın batması iyi ve hayırlı bir rüya olarak yorumlanmaz. Rüyayı gören kişinin hayatında sıkıntılı ve karamsar bir dönemin başlayacağını ve yolunda giden olayların olumsuzluklarla bozulacağını gösterir. Aynı zamanda iş hayatında sıkıntılı bir dönem yaşayacağı anlamına da gelir.

Rüyada Sandal Almak

Rüyada sandal almak, kişinin kendini zorlu bir döneme sokacağı manasına geldiği düşünülür. Kişi aldığı yanlış bir karar doğrultusunda kısa süreli sıkıntı yaşayabilir.

Rüyada Sandal Çekmek

Rüyada sandal çekmek maddi olarak verimli bir dönemi gösterir. Kişinin parasal sıkıntılarını atlatacağı ve feraha ereceği yaygın bir düşünce olarak gösterilir

Rüyada Sandal Küreği Görmek

Rüyada sandal küreği görmek, çeşitli rüya alimlerine göre kişinin önüne yeni yollar açılacağı manası taşır. Sıkıntılı ve sorunlu olaylar kısa sürede atlatılacağı ve hızlı şekilde çözüme gidileceği anlamına gelebilir.

Rüyada Kırık Sandal Görmek

Rüyada kırık sandal görmek, iş hayatında yaşanacak bir sıkıntı veya maddi olarak karamsar bir dönem olarak değerlendirilebilir.

Rüyada Tahta Sandal Görmek

Rüyada tahta sandal görmek, köklü ve ferah bir değişimin habercisi olarak yorumlanır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani