Rüyada “Rüyada Şamdan Görmek” Görmek

Rüyada Şamdan Görmek

Rüyada şamdan görmek, iyiye yorumlanmaktadır. Rüyada şamdan gören kimse, kişinin yakında evleneceğine, sorumluluk sahibi olacağına, anne veya baba olacağına, hayatında yepyeni başlangıçlara yelken açacağına işarettir. Rüyada şamdan görmek, evine çok bağlı olan kişiye, iş çıkışı koşarak evine gidecek kadar ailesine bağlı olan biri olduğuna işaret etmektedir.

Rüyada Şamdan Görmek İslami Anlamı

Rüyada şamdan görmek, çok yakında çekirdek bir aileye sahip olmaya, güzel bir yuvaya delalettir. Cafer-i Sadık (r.a) bu konuda, güzel ve mutlu bir hayatın yaşanacağına yorumlamaktadır.

Rüyada Şamdan Almak

Rüyada şamdan almak, yeni bir hayata başlanacağına yorumlanır. Gönül bağı kurulacak biri ile hayatın birleştirilmesine, hayallerine kavuşmaya, kısmetin açılmasına, bulacağı kişi ile kafa yapısının aynı olduğuna işaret etmektedir. Kişi bu kişi ile hiçbir uyum sorunu yaşamayacak, ağız tatları hiç bozulmayacak ve eşi de çok anlayışlı bir kişi olacaktır.

Rüyada Şamdanlık Görmek

Rüyada şamdanlık görmek, şamdan görmeye eş değer bir rüyadır. Aşık olunan kişi ile mutlu bir evlilik yapmaya, geçim konusunda rahat olunacağına, istediği ve kavuştuğu bu evlilikten her beklediğini alacağına, ailesinden başka hiçbir yerde mutluluğu aramaya gerek kalmayacağına yorumlanır.

Rüyada Altın Şamdan Görmek

Rüyada altın şamdan görmek, sağlık sorunları yaşamaya, bu sorunların uzun bir süre devam etmesine, aile içinde yaşanılacak bazı kavgalara yorumlanır.

Rüyada Gümüş Şamdan Görmek

Rüyada gümüş şamdan görmek, ailesinde huzursuzluk yaşayan kimsenin güzel fırsatlar yakalaması sayesinde bu huzursuzluklara veda edeceğine yorumlanır. Tüm sıkıntılardan zorluklardan kurtulacak, yaşadığı kavgalar bir nihayete erecektir. Huzurun, neşenin ve sağlığın hep onlar ile olacağı söylenir.

Rüyada Kristal Şamdan Görmek

Rüyada kristal şamdan görmek, kişinin yakında mesleki ve aile yaşamında kuvvetli sorunlar ile karşılaşacağına, işten atılma gibi kötü kararlar ile yüz yüze kalacağına ve psikolojisinin bozulacağına yorumlanabilir.

Rüyada Yanan Şamdan Görmek

Rüyada yanan şamdan görmek, hayallerin kısa vadede gerçek olmasına yorumlanır. Ancak eğer şamdan söner ise, amaç hedef edinilen bu yolda sonuca ulaşabilmek için büyük bir sabır gerektiğine yorumlanabilir. Bu kişi eğer sabreder ise er veya geç bütün isteklerine ulaşabilecektir.

Rüyada Cam Şamdan Görmek

Rüyada cam şamdan görmek, hayallerin gerçeğe dönüşmesine kısa bir zaman kaldığına ancak elde edilecek bu güzelliklerin elden kaybolmaması için çaba harcanması gerektiğine işaret etmektedir.

Rüyada Mor Şamdan Görmek

Rüyada mor şamdan görmek, mor rengin güzel ve hayırlı olmasından dolayı güzel bir rüya olarak yorumlanmaktadır. Mor renk mutlu olmayı ve güzel olmayı işaret eder. Bu renkteki şamdanı gören mutlu bir hayata sahip olmak ile kalmayacak bu hayatında herkesin gıpta ile bakacağı, imreneceği güzelliklere sahip olacaktır. Bu rüyayı görenin sevenleri artacak, onu herkes tanıyacak ve kişi kazandığı şöhret sayesinde ülkesini de tanıtacaktır. Şamdanın parlak bir mor renge sahip olması ise bol miktarda para geleceğine delalettir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani