Rüyada “Rüyada Şalvar Görmek” Görmek

Rüyada Şalvar Görmek

Rüyada Şalvar görmek, rüyayı gören kişinin gayretleri sonrasında rütbeli iş, zengin eş ve yüksek gelir elde etmesi ile yorumlanır. Rüyada Şalvar giymek, bekar insan için evlilik ile yorumlanır. Rüyada şalvar görmek iş hayatında mevki sahibi olmak ile de yorumlanmaktadır. İslami olarak açıklamalarını alimler şu şekilde yapmıştır. Rüyada şalvar kaybedip geri bulmak, giden paranın başka yollar ile geri geleceği ile tabir edilir.

Rüyada Şalvar Görmek İslami Anlamı

Rüyada Şalvar görmek, İbni Sirin (r.a) gelecek yaşantısında yüksek kazançlar elde etmeye ve zenginlik, itibar ile yorumlamıştır. Cafer-i Sadık (r.a) Rüyada şalvar gören kişi, bekar ise zengin biri ile evlenir. Evli ise evladından hayır görürü. Yorumunu yapmıştır. İmam Nablusi (r.a) Rüyasında şalvar gören kişi, sayılan ve sevilen kişidir. Hayatı boyunca saygı görür. Yorumunu yapmıştır. Rüyada başka birinin şalvar diktirdiğini görmek, birinden gelecek olan haberin beklenmesi ile tabir edilir.

Rüyada Şalvar Yıkamak

Rüyada şalvar yıkamak, şüphe duymak ile tabir edilir. Bu rüyayı gören kişi, yaşadığı herşeye şüphe ve kuşku ile yaklaşır. Bu neden ile kimseye güvenemez ve sürekli yalnız kalır. Rüyada başka birinin şalvar yıkadığını görmek, güven kazanamayan insan ile yorumlanır. Rüya sahibi kimsenin güvenini kazanamaz.

Rüyada Şalvar Hediye Etmek

Rüyada şalvar hediye etmek, birine maddi ve manevi yardım etmek ile yorumlanır. Rüyayı gören kişi, mal ve para sahibi olur. Bu para ile muhtaç kişilere yardım eder. Rüyada birinden hediye şalvar almak, zor günde yakın akrabalardan gelecek olan destek ve yardım ile yorumlanır. Rüya sahibi akrabaları sayesinde içinde bulunduğu zor durumdan, kısa sürede kurtulur.

Rüyada Şalvar Giymek

Rüyada şalvar giymek, gizlenmek ve saklanmak ile yorumlanır. Rüyasında şalvar giydiğini gören kişi, kendinden utanan kişidir. Rüyada şalvar giyip, geri çıkarmak, yapılacak olan işlerde kararsız kalmak ile tabir edilir. Rüyada başka birinin şalvar giydiğini gören kişi, meraklı kişidir. Herkesin hayatını merak etme huyu yüzünden, yalnız kalır ve kimse tarafından sevilmez.

Rüyada Şalvar Almak

Rüyada şalvar almak, başkalarından gizlenecek bir iş ile yorumlanır. Rüyayı gören kişi, paylaşmayı sevmeyen ve cimri biridir. Rüyada şalvar alıp saklamak, aile fertleri zor günler yaşar iken, rüya sahibinin mallarını saklayarak onlara yardım etmemesi ile yorumlanır. Farklı olarakta, rüyayı gören kişi, birine hediye alır ve bu hediye ile aralarındaki kırgınlık biter.

Rüyada Şalvar Diktirmek

Plan yapmak ile yorumlanır. Rüyayı gören kişi, plansız hiçbir iş yapmaz ve etrafındaki herkesin de bu plana uymasını ister. Bu neden ile aile fertleri ile sürekli tartışma halinde olur. Rüyasında kendi için şalvar diktiren kişi, inatçı ve sabit fikirli insanlar ile yorumlanır.

Rüyada Şalvar Kaybetmek

Rüyada şalvar kaybetmek, elde edilmiş kazancın, düşünmeden yapılan işler yüzünden kaybedilmesi ile yorumlanır. Rüyayı gören kişi, tez canlı ve herkesin aklına uyan kişidir. Etrafında onu kandırmak isteyen, kötü niyetli insanlar var.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani