Rüyada “Rüyada Şalgam Görmek” Görmek

Rüyada Şalgam Görmek

Rüyada şalgam görmek kişinin dünyadaki varlığının ve sermayesinin artacağını bildirir. Rüyada şalgam gören kimse, maddiyat açısından olumlu bir havadis olan bu rüya için, maneviyat açısından iyi yorumlanmadığı görülür. Rüyada şalgam görmek, kişinin ruh halinde düşüşe neden olacak, rahatını kaçıracak ve var olan mutluluğa gölge düşürecek mesajların alınacağına, ağza alınmayacak sözler duyulacağına ve bu kişinin yaşamında istenmeyen dertlerin oluşacağına alamet eder. Bu rüya başka bir açıdan, ağzından çıkanı kulağının işitmediği, anlayıştan noksan ve her açıdan cahillik taşıyan bir kişinin varlığına yorumlanır. Dini yorumuna göre, hoş bir rüya değildir; kederi çağrıştırır.

Rüyada Şalgam Görmek İslami Anlamı

Bazı rüya alimlerine göre rüyada şalgam görmek farklı açıklanmaktadır. İmam Nablusi (r.a) demiştir ki; boş laf etmeyi kimseden esirgemeyen köyde yaşayan bir kadına alamet eder. Başka bir yorumunda da şalgamın, mutsuz çocukları bildirdiğini söyler. Karşılıklı bir sohbetin olacağını da gösterir. İbni Sirin (r.a) buyurmuştur ki; bu rüyayı görmek üzüntü demektir. Ancak şalgamı yemek daha da büyük bir derde işarettir.

Rüyada Şalgam İçmek

Rüyada şalgam içmek anlamına göre, iyi hadiselerin gerçekleşmeyeceğine, yolunda giden uğraşların yoldan çıkmasına, huzurun ve zenginliğin sekteye uğramasına, rüya malikinin toplumla ve etrafındaki insanlarla arasında geçen bağlantının zorlaşmasına ve bu nedenle, karşılıklı sohbetinde bitmesine işaret eder.

Rüyada Şalgam Almak

Rüyada şalgam almak yorumu, kişinin yakın vakitte sıhhatinde bazı sorunlar meydana geleceğine ancak geldiği gibi tez zamanda sonlanacağına delalet eder. Hayat koşullarında, beklenmedik durumların gelişeceğine de yorumlanır. Parasal bakımdan, dara girilecek günlerin kişiyi beklediğini de gösterir.

Rüyada Şalgam Satmak

Rüyada şalgam satmak, başkaları tarafından kötü suçlamaların altında kalınacağına, bunun sonucu kişinin uzunca bir süreçte içe dönük yaşayacağına ve insanlara güvenini yitireceğine tabir olunur.

Rüyada Şalgam Yemek

Rüyada şalgam yemek iyi bir yoruma sahip değildir. Şer içeren durumların habercisidir. Düzenli ver tertipli geçip giden günlerin yerini çatışmalı ve çekişmeli, güç günlerin alacağına ve dertlerin artacağına yorulur.

Rüyada Şalgam Suyu Görmek

Rüyada şalgam suyu görmek, kişiyi hiçte sevindirmeyecek haberlerin kapıda olduğuna, yaşam içerisinde bazı kişilerle sürtüşmelerin boy göstereceğine alamet eder.

Rüyada Şalgam İkram Etmek

Rüyada şalgam ikram etmek, iyi halin bozulmasına, sahip olunan kısmetin önünün kesilmesine, kişinin ruhsal açıdan içinde olmayı istemeyeceği rahatsızlık verici durumlarla uğraşacağına rivayet eder.

Rüyada Turşu Görmek

Rüyada turşu görmek, bazı konularda beklenen iyi sonuçların geleceğine tabir edilir. Bu rüyayı dillendiren kişinin, hak ettiği mutlu günlerinin artık çok uzakta olmadığını ve bundan sonra yüzünün neşesini yeniden bulacağına alamet eder.

Rüyada Turşu Suyu Görmek

Rüyada turşu suyu görmek yorumu, kişiye hiçbir pencereden yararı söz konusu olmayan niteliksiz işlerle vaktini kaybedeceğine ve alanında yetersiz olduğu bir işin peşinde koşup, kendisini dara sokacağına, ancak bu durumun kişide yalnızca maddi kayıplara sınırlı kalacağını bildiren bir rüyadır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani