Rüyada “Rüyada Salam Görmek” Görmek

Rüyada Salam Görmek

Rüyada salam görmek, kişinin bir mahkeme tarafından tanık olarak çağrılmasına ve ifade vermesine delalettir. Rüyada salam gören kimse, tek başına yaşamanın salahiyetini betimleyen bir rüya olmasıyla da bilinir. Rüyada salam görmek, hayır ile tabir edilmeyen rüyalar biri olarak rivayet edilir.

Rüyada Salam Görmek İslami Anlamı

Bununla birlikte Cafer-i Sadık (r.a) buyurmuştur ki rüyada salam görmek kişinin kendi ihtiyaçlarını göz ardı edip önce çevresindeki kişilerin gereksinimlerini karşılaması için elinden geleni yapmasına işaret eder.

Rüyada Salam Yemek

Rüyada salam yemek kişinin muhtaçlık durumuna düşmesine, sağdan soldan borç isteyip birikmiş ödemelerini tamamlamasına, arkadaşları arasında parmakla gösterilip zelil edilmesine delalettir.

Rüyada Salam Almak

Rüyada salam almak evini geçindiren bir babanın varlığına işaret eder. Alışverişe çıkıp hem hanımının hem de çocuklarının ihtiyaçlarını karşılayan baba evin ihtiyaçlarını giderdiği için kendini mutlu ve gururlu hissedebilir. Salam aynı zamanda mükafat ve armağan anlamına gelir.

Rüyada Salam Kesmek

Rüyada salam kesmek bir otobüs biletinin gelip rüya sahibine ulaşacağına delalettir. Kesilen salamları sokak köpeği ya da kediye doğru uzattığını gören kişi gerçek hayatında gariplerin, kimsesizlerin ve evsizlerin yanında yer alarak, onlara medar olarak Allah’ın sevdiği kulları arasında yer alır

Rüyada Salam Dilimlemek

Rüyada salam dilimlemek kaç parçaya bölünüyorsa o kadar yerden az az para geleceğinin işaretidir. Rüyasında mutfakta değil de oturma odasında salam dilimlediğini gören kişi gerçek hayatında hiç ummadığı bir yerden para alarak tüm borçlarını bir çırpıda kapatma mutluluğunu yaşar.

Rüyada Salam Pişirmek

Rüyada salam pişirmek uzaklardan ve denizaşırı mesafelerden gelen konuklara hizmet etmeye delalettir. Pişirilen salamı çöpe döktüğünü gören kişi gerçek hayatında müsriflik yapmaktan imtina etmeli ve harcamalarına dikkat kesilmelidir.

Rüyada Bozuk Salam Görmek

Rüyada bozuk sağlam görmek bozulmuş bir arkadaşlığın ya da bozulmaya doğru ilerlemiş bir sevgililik ilişkisinin temel niteliklerini gösteren bir rüya biçimidir. Bozuk salamı yüzünü buruşturarak çöpe attığını gören rüya sahibi gerçek hayatında artık birlikte vakit geçirmekten hoşlanmadığı, sıkıldığı insanlarla arasına mesafe koyarak, yoluna bir süre yalnız devam eder.

Rüyada Büyük Salam Görmek

Rüyada büyük salam görmek hem para hem de ün olarak istenilen konuma gelmeyi işaret eder. Büyük salamdan kesip parçalara ayırarak çocuklara dağıttığını gören kişi gerçek hayatında mebzul miktarda hayır duası kazanarak ulvi kişilerin mertebesine ulaşır. Büyük salamın içerisinde sinekler ya da ona benzer sinekler gören kişi için malına göz dikmiş düşman tehlikesi bulunmaktadır. Büyük salam aynı zamanda nimet ve nasiplenmek manalarına gelir.

Rüyada Ekmek Arası Salam Görmek

Rüyada ekmek arası salam görmek tesanüt ile birlikte dayanışma göstermeye, hane halkının birbirleri ile olan mutlak uyumuna, tatlılığa, keyifli sohbete, toplanmış büyük bir kalabalığa ve paylaşmaya verilen öneme işaret eder. Ekmek arasına konulan salam az miktarda olan besinlerin bile paylaşılarak ne kadar önemli bir noktaya taşındığının ispatıdır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani