Rüyada “Rüyada Saksı Görmek” Görmek

Rüyada Saksı Görmek

Rüyada saksı görmek, evlilik yaşamına ve aile ile ilgili konulara delalet eder. Rüyada saksı gören kimse, kişinin iyi kalpli birisi ile evlilik yapacağına, eşinin dürüst, anlayışlı, güven duyulur ve sorumluluk sahibi yapıda bir insan olacağına yorulur. Rüyada saksı görmek, şayet bekar değil ise ve aile yaşantısında bazı sorunlar yaşıyorsa bu sorunların çözüleceğine, mesut ve keyfi yerindeyse daha da mesut olacağına ve eşiyle birlikte her şeyin güzel olacağına işaret eder.

Rüyada Saksı Görmek İslami Anlamı

Rüyada saksı görmek, İmamı Nablusi (r.a)’ ye göre evli olmayanlar için evlilik ve evliler için de iş ve sanatının güzel gitmesidir. Saksıda çiçek varsa bu durum daha da iyiye işarettir. Saksının kırıldığını görmek ise iş ve evlilikte umduğunu bulamamaya işaret eder.

Rüyada Saksı Atmak

Rüyada saksı atmak, rüyayı deneyimleyen kişinin sıkıntılarından, zorluklarından ve çektiği ezadan kurtulup, rahat bir nefes alacağına, iş yaşamında kaybettiği prestijini geri kazanacağına tabir edilir.

Rüyada Saksı Aramak

Rüyada saksı aramak, rüyayı gören kişinin hayatını değiştirebilecek büyüklükte bir uğraş içerisinde olduğuna delalettir. Kişinin o an ve yakın zaman içerisinde aldığı kararların önemine rüya tabircileri tarafından vurgu yapılır.

Rüyada Saksı Almak

Rüyada saksı almak, rüyayı deneyim eden kişinin eve yeni alınan bir şeyden ötürü çok mutlu ya da aksine aşırı bedbaht olacağına delalettir. Rüyayı gören kişinin bu nesneye karşı çok duyarlılık göstermemesi ve hoşuna gitmeyen bir şeyse evden uzaklaştırmaya çaba göstermesine tabir olunur.

Rüyada Saksı Satmak

Rüyada saksı satmak, etrafına olan biten her şeyi olduğundan farklı anlatan bir kadına işarettir. Kadının yalanlarının ortaya çıkacağına alamettir. Çevresindekilere taviz vermeyen dediğinde ısrarcı bir yapıda olan insana da delalettir.

Rüyada Kırık Saksı Görmek

Rüyada kırık saksı görmek, boş düşüncelerden, önyargılı davranmaktan ve gereksiz endişelerden kurtulmanın önemine işaret eder. Rüyasında saksı kırıldığını deneyim eden kişinin insanlarla olan ilişkilerinde daha doğru bir üslup seçmesi gerektiğine, gerektiğinde kendisine ilişkin öz eleştiride bulunmasının ve hatalarını fark ederek ilerlemesinin yararına olacağına tabir edilir.

Rüyada Saksıda Çiçek Görmek

Rüyada saksıda çiçek görmek, özel hayata ilişkin konulara işaret eder. Rüyasında saksıda çiçek gören kişinin özel hayatında mesut olacağına, güzel olaylar deneyimleyeceğine ve sevineceğine delalet eder. Rüya sahibinin sevdiği insandan güzel davranışlar göreceğine, hoş sürprizlerle karşılaşacağına ve aşk hayatında mesut edici gelişmeler olacağına tabir edilir.

Rüyada Saksı Toprağı Görmek

Rüyada saksı toprağı görmek, rüyayı deneyimleyen kişinin haksızlık ve nankörlük ile karşılaşacağına bundan dolayı çok üzüleceğine, masumiyetini ispat edene dek rahata ve huzura kavuşamayacağına işaret eder.

Rüyada İçi Boş Saksı Görmek

Rüyada içi boş saksı görmek, rüyayı gören kişinin samimi olduğu kişiler ile arasında çıkacak gerilimli ortamlara delalettir. Kişinin eşiyle ya da sevgilisiyle kavga edişine alamettir. Yanlış anlaşılmaların neden olacağı dargınlıklara tabir edilir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani